Wiecie co? Za tego przegranego high'a na vp, nawet nie jestem mi szkoda tych 0,08 euro. Rozwalcie ich do zera! Muahhahahahh!!!
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liffek: wierze, zaczynam od 1 dolca (2 skiny za 50 centów). Tyle mi zostało po moich 100 dolcach ( ͡° ʖ̯ ͡°) chciałbym żeby wróciły :( (te 100 dolców zrobiłem w połowie dzięki tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz