@kvvach: No zobaczymy TSM jest jak dla mnie dużo lepszą drużyną od Fnatic, a NaVi ostatnio coś cienko idzie, chociaż i tak to nie jest taka masakra jak envy.
Ma ktoś pod reka link do filmiku, który ostatnio był w necie, jak w CS:GO koleś kampi z AWP na środku dust2, mierzy na respa terro, a koleś go podchodzi od przodu i w--------a z shotguna? #csgo #csgozwykopem #csgolounge
@dodgers: podejrzewam że tag na temat strony csgolounge.com A tam raczej nie znajdę filmików z csgo, tylko obstawianie meczów i ewentualnie chandlowanir
Czemu po zalogowaniu do #csgolounge mam domyślnie ustawiony sowiecki język a przy zmianie każe mi się relogować, a jak jużsię relognę to nadal mam sowiecki?
@3nriqu3: Ciesz sie ze ktoś mysli o tobie i chce Cie nauczyc jezyka rOSYJSKIEGO bo jak towarzysze Ci do domu wejdą pewnej nocy to jakos sie bedziesz musiał do gadać .
Komuś kiedykolwiek zdarzyła się sytuacja że zniknęły nagle skiny? dziś 7:30 odbieram sobie skiny o 8:30 już ich nie było w inventory, żadnych historii trade, ofert, nic. Na csgobackpack pokazuje mi aktualny stan skinów ($280 powinno być $460) a na lounge pokazuje mi wszystkie skiny które mogę obstawić. Po odświeżeniu gdy chcę obstawić to po dostaniu oferty ta magicznie znika z pola do obstawiania aż do kolejnego odświeżenia. Ticket do supportu już
#csgolounge