Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia XpruF XpruF 22.05.2015, 08:09:28 4 + Zepsuli :(#csgolounge MasterSoundBlaster MasterSoundBlaster 22.05.2015, 08:10:00 2 + @XpruF:Trudno. combatcode combatcode 22.05.2015, 08:54:45 3 + @XpruF: janusze, wchodzić na http://www.csgolounge.com/ a nie http://csgolounge.com/ (może się uda) a po za tym mają ddosa http://www.reddit.com/r/csgolounge/comments/36u4p8/psa_reason_for_lounge_being_down/ Perzu Perzu 22.05.2015, 06:28:48 1 + Co się stało z csgolounge.com? #csgolounge M.....S konto usunięte 22.05.2015, 07:17:49 1 + @Igoras: relog przegladarki zrob :) Igoras Igoras 22.05.2015, 07:21:54 0 + @MrDiablloS: działa :P Magix_Slayer Magix_Slayer 21.05.2015, 23:55:41 4 + Hejo Mirki, sprzedaje 48 kluczy chroma 2 za całkiem spoko cenę 8 zł za kluczyk. Jak ktoś chciałby kupić to zapraszam tutaj.#csgo #csgotrade #csgolounge OporowePestki OporowePestki 22.05.2015, 12:12:26 0 + @Magix_Slayer: http://steamcommunity.com/id/jb_neogear OporowePestki OporowePestki 22.05.2015, 12:49:16 0 + @Magix_Slayer: Polecam ninetyeight ninetyeight 21.05.2015, 22:08:20 18 + LUDZIE Z #csgo #csgolounge #csgotrade #csgozwykopem #csgomecz #csgobets HEHEDODAWAJCIE SIE DO GRUPYhttp://steamcommunity.com/groups/PAROSTATEKGRAM WIECZORAMIPUSZCZAM PIOSENKI KRAWCZYKA (I NIE TYLKO) PRZEZ CAŁY MECZ XD WCHODŹCIE KUMPLE m.....r konto usunięte 21.05.2015, 22:19:09 6 Komentarz usunięty przez autora fiszu86 fiszu86 21.05.2015, 22:24:56 4 + @ninetyeight: ninety, tyle plusów od ciebie dostałem to łap i jednego odemnie xD kwmaster kwmaster 21.05.2015, 22:00:20 4 + A teraz się obudzili i robią identycznie jak Virtusi.#csgolounge Igoras Igoras 21.05.2015, 22:14:50 via Android 1 + @kwmaster: rip skins :( kwmaster kwmaster 21.05.2015, 22:17:40 2 + @Igoras: Ja tylko jednego, ale to przez to, że mecz TSM V NaVi został przełożony. Teatt2 Teatt2 21.05.2015, 21:40:26 via Android 2 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść kwmaster kwmaster 21.05.2015, 21:12:39 3 + Imo wygląda mi to na ustawiony mecz, my damy wam 14 rund na starcie, a potem wszystko przejebcie i dajcie 16 rund.#csgolounge Jakubm41 Jakubm41 21.05.2015, 21:13:47 2 + @kwmaster: Po co mieliby ustawiać mecz w którym wygra drużyna z dużo wiekszym % ( ͡º ͜ʖ͡º)? AmadiS AmadiS 21.05.2015, 21:22:26 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść Jakubm41 Jakubm41 21.05.2015, 21:10:41 2 + Super G2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)#csgolounge kwmaster kwmaster 21.05.2015, 21:06:22 3 + WHAT THE FUCK Silvers 2#csgolounge kwmaster kwmaster 21.05.2015, 21:03:54 4 + Polaczki jak zwykle muszą z----ć 12 rund kiedy wygrywają 14:2 brawo G2 kuźwa.#csgolounge donOGR donOGR 21.05.2015, 20:27:12 2 + Oho, nie zamknęli zakładów VP vs G2. Bedozwroty#csgolounge Igoras Igoras 21.05.2015, 20:41:23 0 + @donOGR: zdążyłem zmienić na G2 :D BulaCSGO BulaCSGO 21.05.2015, 21:10:59 0 + @Igoras: Przykro nie ma skinoiw?:DDD( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€) Igoras Igoras 21.05.2015, 20:21:49 2 + G2 czy VP co myślicie Cumple?#csgolounge Majsonovsky Majsonovsky 21.05.2015, 20:04:44 2 + Wbijam na G2 ! Dzisiaj jest szansa na upset ! :D Powodzenia #csgolounge L.....k konto usunięte 21.05.2015, 20:14:51 1 + @Majsonovsky: po tym co pasza wrzucił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Majsonovsky Majsonovsky 21.05.2015, 21:10:37 0 Komentarz usunięty przez autora Teatt2 Teatt2 21.05.2015, 19:58:14 via Android 2 + Epsilon pięknie r-------l digi w ostatniej rundzie, ez skins#csgolounge oemgie oemgie 21.05.2015, 19:46:41 2 + No elo, wymienie całe inventory warte 3.5$ za skin/skiny warte 2.8-3.3$Oferty: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=50270663&token=zegTIh3-#csgo #csgolounge #januszerynkusteam arsky arsky 21.05.2015, 19:59:22 0 + @oemgie: sprzedaj na markecie i kup skina ktory Ci sie podoba? oemgie oemgie 21.05.2015, 20:02:58 0 + Nie zamierzam czekac tygodnia żeby ten item obstawić/trejdować, poza tym nie bede płacił gabenowi bo wtedy zostanie mi około 2.7$ kwmaster kwmaster 21.05.2015, 19:33:26 2 + Tsm V navi przełożone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)#csgolounge Sebek1232 Sebek1232 21.05.2015, 19:34:18 0 + @kwmaster: na 22 z tego co wiem nie? Muci3k Muci3k 21.05.2015, 19:36:16 0 + @Sebek1232: o 22 graja z Envy Grinch_z_szafy Grinch_z_szafy 21.05.2015, 19:31:22 2 + Epsilon v LDLC Blue?#csgolounge Grinch_z_szafy Grinch_z_szafy 21.05.2015, 19:44:33 0 + @stosunkowodobry: Ja już wrzuciłem ostatnie 4 e, Boże pobłogosław plox ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teatt2 Teatt2 21.05.2015, 19:55:11 via Android 0 + @Grinch_z_szafy: no zmieniam zdanie z digami nieźle cisną, 70:30 po tym meczu Sebek1232 Sebek1232 21.05.2015, 19:25:30 2 + Nie wiecie jakie mapy będą grać Vp - G2? Ten procent kusi na G2 ( ͡€ ͜ʖ ͡€)#csgolounge Q.....r konto usunięte 21.05.2015, 19:36:10 0 + @Sebek1232: Dust i niuk kvvach kvvach 21.05.2015, 19:08:14 1 + vp v digi?( ͡° ͜ʖ ͡°) #csgolounge Muci3k Muci3k 21.05.2015, 19:10:10 2 + @kvvach: digi Muci3k Muci3k 21.05.2015, 19:16:12 1 + @kvvach: diggity Sebek1232 Sebek1232 21.05.2015, 19:02:45 1 + TSM czy EnVyUs? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#csgolounge kwmaster kwmaster 21.05.2015, 19:03:11 1 + @Sebek1232: Oddsy za duże, ale na pewno TSM. Sebek1232 Sebek1232 21.05.2015, 19:04:19 1 + @kwmaster: Ale to są 2 mapy może być zawsze 1-1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
combatcode combatcode 22.05.2015, 08:54:45 3 + @XpruF: janusze, wchodzić na http://www.csgolounge.com/ a nie http://csgolounge.com/ (może się uda) a po za tym mają ddosa http://www.reddit.com/r/csgolounge/comments/36u4p8/psa_reason_for_lounge_being_down/
Magix_Slayer Magix_Slayer 21.05.2015, 23:55:41 4 + Hejo Mirki, sprzedaje 48 kluczy chroma 2 za całkiem spoko cenę 8 zł za kluczyk. Jak ktoś chciałby kupić to zapraszam tutaj.#csgo #csgotrade #csgolounge
OporowePestki OporowePestki 22.05.2015, 12:12:26 0 + @Magix_Slayer: http://steamcommunity.com/id/jb_neogear
ninetyeight ninetyeight 21.05.2015, 22:08:20 18 + LUDZIE Z #csgo #csgolounge #csgotrade #csgozwykopem #csgomecz #csgobets HEHEDODAWAJCIE SIE DO GRUPYhttp://steamcommunity.com/groups/PAROSTATEKGRAM WIECZORAMIPUSZCZAM PIOSENKI KRAWCZYKA (I NIE TYLKO) PRZEZ CAŁY MECZ XD WCHODŹCIE KUMPLE
fiszu86 fiszu86 21.05.2015, 22:24:56 4 + @ninetyeight: ninety, tyle plusów od ciebie dostałem to łap i jednego odemnie xD
kwmaster kwmaster 21.05.2015, 22:00:20 4 + A teraz się obudzili i robią identycznie jak Virtusi.#csgolounge
kwmaster kwmaster 21.05.2015, 22:17:40 2 + @Igoras: Ja tylko jednego, ale to przez to, że mecz TSM V NaVi został przełożony.
Teatt2 Teatt2 21.05.2015, 21:40:26 via Android 2 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
kwmaster kwmaster 21.05.2015, 21:12:39 3 + Imo wygląda mi to na ustawiony mecz, my damy wam 14 rund na starcie, a potem wszystko przejebcie i dajcie 16 rund.#csgolounge
Jakubm41 Jakubm41 21.05.2015, 21:13:47 2 + @kwmaster: Po co mieliby ustawiać mecz w którym wygra drużyna z dużo wiekszym % ( ͡º ͜ʖ͡º)?
AmadiS AmadiS 21.05.2015, 21:22:26 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
kwmaster kwmaster 21.05.2015, 21:03:54 4 + Polaczki jak zwykle muszą z----ć 12 rund kiedy wygrywają 14:2 brawo G2 kuźwa.#csgolounge
BulaCSGO BulaCSGO 21.05.2015, 21:10:59 0 + @Igoras: Przykro nie ma skinoiw?:DDD( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Majsonovsky Majsonovsky 21.05.2015, 20:04:44 2 + Wbijam na G2 ! Dzisiaj jest szansa na upset ! :D Powodzenia #csgolounge
L.....k konto usunięte 21.05.2015, 20:14:51 1 + @Majsonovsky: po tym co pasza wrzucił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Teatt2 Teatt2 21.05.2015, 19:58:14 via Android 2 + Epsilon pięknie r-------l digi w ostatniej rundzie, ez skins#csgolounge
oemgie oemgie 21.05.2015, 19:46:41 2 + No elo, wymienie całe inventory warte 3.5$ za skin/skiny warte 2.8-3.3$Oferty: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=50270663&token=zegTIh3-#csgo #csgolounge #januszerynkusteam
oemgie oemgie 21.05.2015, 20:02:58 0 + Nie zamierzam czekac tygodnia żeby ten item obstawić/trejdować, poza tym nie bede płacił gabenowi bo wtedy zostanie mi około 2.7$
Grinch_z_szafy Grinch_z_szafy 21.05.2015, 19:44:33 0 + @stosunkowodobry: Ja już wrzuciłem ostatnie 4 e, Boże pobłogosław plox ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teatt2 Teatt2 21.05.2015, 19:55:11 via Android 0 + @Grinch_z_szafy: no zmieniam zdanie z digami nieźle cisną, 70:30 po tym meczu
Sebek1232 Sebek1232 21.05.2015, 19:25:30 2 + Nie wiecie jakie mapy będą grać Vp - G2? Ten procent kusi na G2 ( ͡€ ͜ʖ ͡€)#csgolounge
Sebek1232 Sebek1232 21.05.2015, 19:04:19 1 + @kwmaster: Ale to są 2 mapy może być zawsze 1-1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#csgolounge
Trudno.