@takoii: kolejny rok? Przeciez ta spolka trzyma sie jedynie na sentymencie grubasa xd. Zeby zrobic lekka poprawe to wywalili pol kadry, nasprzedawali terenow, wagonow, pociagow xd mam wrazenie ze oni zaraz upadna bo wszystko sprzedadza a sa nadal zacofani i jak wejdzie konkurencja to ich po prostu zje szybkoscia zmian
  • Odpowiedz
@Prol1984: Miałem powiedzieć, że brakło makro spojrzenia ale w sumie to zaznaczył, że a) pieniądze z prywatyzacji nie zasiliły spółki b) oddano innym spółkom dobrych ludzi i maszyny. U Stanowskiego sensowniejsze były ogólne uwagi, że PKP Cargo to w sumie spółka do wożenia węgla. To, że za czasów PO postanowiono przejąć czeskiego przewoźnika do wożenia węgla i w sumie spółka na tym popłynęła.
Ogólnie brakuje jednak u obu stwierdzenia, że
  • Odpowiedz
W ostatnim czasie już pisałem i powtórzę:
#pkpcargo nigdy nie będzie po 21,37 i nie kwestionujcie tego bo się ośmieszycie jak w poprzednich wpisach gdzie ponad 70% twierdziło, że nie mam racji :D
#ciuchciuch


#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uzasadnij jesli uważasz, że będzie 21,37 - wg. mnie NIE BĘDZIE
i to mimo tego, że mam ich akcje.
#pkpcargo #ciuchciuch

#gielda

PKP Cargo 21,37?

  • Nie ma takiej możliwości 15.1% (8)
  • Oczywiście, że bedzie po 21,37 71.7% (38)
  • nie wiem, nie znam się, sprawdzam 13.2% (7)

Oddanych głosów: 53

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: zalezy co tam nowy zarząd wykombinuje, odbiło przez zapowiedz zmian i jakies pierwsze działania w tym celu np redukcje zatrudnienia, wystarczy ze ten kierunek utrzymaja to coś tam urośnie, ale żeby rzeczywiscie poszło w góre to te zapewnienia muszą podeprzeć jakimiś danymi
  • Odpowiedz
@typeson: To nie wygląda na "czyszczenie bizancjum" co na dość zwyczajną centralizację procesów. Zasadniczo sensowny ruch. No, ale jeszcze zostało jakoś ogarnąć stronę przychodową - a tu może być średnio. Spotkałem się z opinią, że teraz PKP Cargo rzuca niskie ceny by łapać przetargi - problem przyjdzie, gdy te przewozy trzeba będzie jednak zrealizować za niskie stawki.

Tak poza konkursem. Centralizacja jest ok, ale trochę uderza w ośrodki poza Warszawą.
  • Odpowiedz