Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
- 3
Ciepło dzisiaj jest, nie wiem czemu narzekacie ;] #cieplo
- 2
No i się zaczęło. Znów zaczyna się okres w roku kiedy zaczyna się robić za ciepło jeśli są zamknięte okna.
#cieplo
#cieplo
@Migfirefox: ja mam właśnie uchylone bo lubie świeże powietrze
- 1
@SiekYersky: Uchylone to ja zawsze mam żeby było świeże powietrze. Mi chodzi o to, że jak mam nawet uchylone okna to mi się za ciepło w domu robi. Tyle, że dla mnie ciepło to od -15°C w górę :]
@knysha: Ja mam 3 zmarzlaków w domu i nie mogę.
@egocentryczka: Mam :)
@knysha: Ja mam 3 zmarzlaków w domu i nie mogę.
@egocentryczka: Mam :)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@orzechuuuu: Wiadomo od 1410 roku przyjacielu! Wiosna > Inne pory roku!
29
Dopłata do energooszczędnych domów

Od nowego roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dopłaca budującym domy energooszczędne lub pasywne. W pierwszym przypadku dopłata wyniesie 30 tys. zł, w drugim - aż 50 tys. zł
z- 5
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LubieDlugoSpac: Panie.. daniel zawsze ma racje - chyba, ze jej nie ma. Wtedy tej racji coprawda nie ma, ale dalej ja ma. Wiec kondoNik :P
- 6
68
Dlaczego Ziemia jeszcze nie ostygła?
Dlaczego Ziemia jeszcze nie ostygła? Co jest źródłem ciepła wnętrza Ziemi?
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
138
Płonące drwa w kominku

Idealne na długie, ciemne, jesienne wieczory. Sam dźwięk jest już bardzo relaksujący.
z- 56
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #















#urlop
źródło: comment_fjjaJ2RHD1cyTJQnt92PlCkjD2C7GPg6.jpg
Pobierz