Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

cieplo

  • Obserwuj 1

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

k.....z
k.....z
konto usunięte 02.04.2013, 11:23:18
  • 3
#cieplo

#urlop
k.....z - #cieplo

#urlop

źródło: comment_fjjaJ2RHD1cyTJQnt92PlCkjD2C7GPg6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milky_way
milky_way
02.04.2013, 11:26:04
  • 2
@kaifasz: #urlaub
  • Odpowiedz
W.....y
W.....y
konto usunięte 02.04.2013, 11:31:03
  • 0
@kaifasz: Hahaha ;) Dzięki ;D
  • Odpowiedz
sailor_73
sailor_73
02.04.2013, 11:12:32
  • 3
#cieplo

#urlop
sailor_73 - #cieplo

#urlop

źródło: comment_bCVTb2LsJk74WjEYWWU87TEoi60hJml2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sailor_73
sailor_73
Autor
02.04.2013, 11:17:17
  • 1
@emil1403: dla poprawy nastroju wrzucam:)

ale zawsze można tag zablokować prawda ? nie syfię jak niektórzy
  • Odpowiedz
sailor_73
sailor_73
Autor
02.04.2013, 11:20:12
  • 1
@emil1403: ale nie da się fotek w jednym wpisie albo ja nie potrafię
  • Odpowiedz
sailor_73
sailor_73
02.04.2013, 11:11:37
  • 3
#cieplo

#urlop
sailor_73 - #cieplo

#urlop

źródło: comment_mN2638ZhN7eLaF7lFu4dQdeSxbS0zQTz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jarema87
jarema87
02.04.2013, 11:10:55
  • 6
#cieplo

jarema87 - #cieplo



SPOILER
SPOILER

źródło: comment_p1e9AJ0rPmothB3esMLJwyekrnM7wIK0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AwangardowyKaloryfer
AwangardowyKaloryfer
02.04.2013, 11:20:12
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

osael
osael
02.04.2013, 11:10:49
  • 3
#cieplo

#urlop
osael - #cieplo

#urlop

źródło: comment_eExWZVrH5NmqvapMIwNuLH2yDtYgqxIs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sailor_73
sailor_73
02.04.2013, 11:09:46
  • 4
#cieplo

#urlop
sailor_73 - #cieplo

#urlop

źródło: comment_zIMq5F7sKLB6gIprJxKhSVx0cYxwFK8D.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groszek71
groszek71
02.04.2013, 11:12:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sailor_73
sailor_73
02.04.2013, 11:06:41
  • 4
#cieplo

#urlop
sailor_73 - #cieplo

#urlop

źródło: comment_UZc8XaNXxDLN70GemAqUYN73sg6q40ml.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lrrr
Lrrr
Lrrr
02.04.2013, 11:07:10
  • 8
@sailor_73: za takie coś to #czarnolisto :///
  • Odpowiedz
osael
osael
02.04.2013, 11:09:00
  • 2
@sailor_73: s--------j, pozdrawiam

  • Odpowiedz
sailor_73
sailor_73
02.04.2013, 11:04:49
  • 3
#cieplo
sailor_73 - #cieplo

źródło: comment_kEdYcQVX8BT2ciJRwlv2ZMoTcKn63oOc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabusek
Rabusek
27.03.2013, 09:12:47 via iOS
  • 4
#cieplo #gdansk
Rabusek - #cieplo #gdansk

źródło: comment_bnWCLj9YAQtVEzwqGvyiKkpf8UgoAEW0.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....r
o.....r
konto usunięte 27.03.2013, 09:24:18
  • 1
@Rabusek: Pozdrawiam mieszkańca mickiewicza. /Te tramwaje cię nie wk*rwiają ?
  • Odpowiedz
o.....r
o.....r
konto usunięte 28.03.2013, 14:40:52
  • 1
@Analityk: Codziennie wysiadam na Mickiewicza i idę nad żabkę do pracy ;-) ten zakład pogrzebowy jest charakterystyczny ;-P Aha i nie mieszkam w gdańsku, pod gdańskiem ;-)
  • Odpowiedz
laska0
laska0
25.03.2013, 22:38:17
  • 3
Jak najlepiej przeczyścić laptopa po pół roku użytkowania? #pytanie #laptopy #grzeje #cieplo #czysczenie #sprzet #hardware
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cheft
cheft
25.03.2013, 22:39:27
  • 3
@laska0: Wodą i mydłem.
  • Odpowiedz
Solitary_Man
Solitary_Man
25.03.2013, 22:55:39
  • 2
@laska0: normalnie, jak dasz do gory nogami to bedizesz mial co2 i ponad -40 stopni;)
  • Odpowiedz
m.....a
m.....a
konto usunięte 24.03.2013, 04:49:00
  • 2
Ciepło dzisiaj jest, nie wiem czemu narzekacie ;] #cieplo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lejzyhy
lejzyhy
02.03.2013, 22:21:28
  • 2
#lato #wakacje #cieplo #goraco #jezioro #wspomnienia Dawać mi tu lato w tej chwili!
lejzyhy - #lato #wakacje #cieplo #goraco #jezioro #wspomnienia Dawać mi tu lato w tej...

źródło: comment_JiUCRCzQ5RaFTdzxrvgeh72Gl1k241hf.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....n
j.....n
konto usunięte 02.03.2013, 22:35:27
  • 0
@lejzyhy: proszę bardzo:

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTSX0ulL7miRixIJiKSjXVhBoMG1Hb3zgdxKNzEYXBjWMbGrXWTGA
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
27.02.2013, 12:57:43
  • 3
No i się zaczęło. Znów zaczyna się okres w roku kiedy zaczyna się robić za ciepło jeśli są zamknięte okna.

#cieplo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiekYersky
SiekYersky
27.02.2013, 12:58:21
  • 1
@Migfirefox: ja mam właśnie uchylone bo lubie świeże powietrze
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
Autor
27.02.2013, 13:00:33
  • 1
@SiekYersky: Uchylone to ja zawsze mam żeby było świeże powietrze. Mi chodzi o to, że jak mam nawet uchylone okna to mi się za ciepło w domu robi. Tyle, że dla mnie ciepło to od -15°C w górę :]

@knysha: Ja mam 3 zmarzlaków w domu i nie mogę.

@egocentryczka: Mam :)
  • Odpowiedz
lejzyhy
lejzyhy
05.02.2013, 14:22:58
  • 2
#mikroreklama http://www.wykop.pl/link/1402211/tropikalne-raje/ #wakacje #cieplo #depresja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....N
D.....N
konto usunięte 31.01.2013, 08:09:50
  • 4
Idzie wiosna, czas nad zalew! #pogoda #cieplo #biba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....u
o.....u
konto usunięte 31.01.2013, 08:10:26
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
D.....N
D.....N
konto usunięte
Autor
31.01.2013, 08:11:22
  • 1
@orzechuuuu: Wiadomo od 1410 roku przyjacielu! Wiosna > Inne pory roku!
  • Odpowiedz

29

Dopłata do energooszczędnych domów

Dopłata do energooszczędnych domów

Od nowego roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dopłaca budującym domy energooszczędne lub pasywne. W pierwszym przypadku dopłata wyniesie 30 tys. zł, w drugim - aż 50 tys. zł

Promozet1
z
wyborcza.biz
dodany: 04.01.2013, 19:52:12
  • 5
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    cieplo
  • #
    gospodarka
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
13.12.2012, 22:15:20
  • 2
Ale fajne :D Ja mam taki zwykły, gumowy i bez obrazków ;( #termofor #obrazek #grzaniestopek #cieplo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
13.12.2012, 22:18:03
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
danielm80
danielm80
13.12.2012, 22:20:19
  • 0
@LubieDlugoSpac: Panie.. daniel zawsze ma racje - chyba, ze jej nie ma. Wtedy tej racji coprawda nie ma, ale dalej ja ma. Wiec kondoNik :P
  • Odpowiedz
SvchosT
SvchosT
05.12.2012, 18:19:32
  • 6
tak mi tego brakuje...

#wakacje #cieplo #rap #rapsy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

68

Dlaczego Ziemia jeszcze nie ostygła?

Dlaczego Ziemia jeszcze nie ostygła? Co jest źródłem ciepła wnętrza Ziemi?

fafner
z
ifd.fuw.edu.pl
dodany: 18.11.2012, 19:05:08
  • 14
  • #
    nauka
  • #
    geografia
  • #
    przyroda
  • #
    ziemia
  • #
    fafner
  • #
    cieplo
  • #
    fizyka

138

Płonące drwa w kominku

Płonące drwa w kominku

Idealne na długie, ciemne, jesienne wieczory. Sam dźwięk jest już bardzo relaksujący.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 08.11.2012, 12:38:27
  • 56
  • #
    rozrywka
  • #
    inspiracje
  • #
    kominek
  • #
    drewno
  • #
    plomien
  • #
    ogien
  • #
    drwa
  • #
    cieplo
  • #
    jesien
  • #
    zima
  • #
    wieczor
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Strona 16 z 20
  • >

Powiązane tagi

  • #upal
  • #zimno
  • #goraco
  • #lato
  • #cieplownictwo
  • #pogoda
  • #wakacje
  • #cieplej
  • #praca
  • #likwidacjapodzielnikow
  • #tagujetogowno
  • #heheheszki
  • #spodniczki
  • #polskiedomy
  • #pogodynka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking