Firma nie ma pomysłu na grę, odgrzewają kotleta, ale pewnie będzie klapa, bo ekipa tworząca ich najlepszy produkt już dawno została zamieniona na alfabetową patologię i wimen in powa. Przecież to nie ma sensu....


@ThisIsAComment: taka własnie wiedza inwestorów o cd projekcie. Jakoś ta kolorwa ekipa wysmażyła zajebisty dodatek do cyberpunka, jak kolejne gry będą na tym poziomie to będzie dobrze. Główna wartość cd projektu jest w zdrowych finansach i
  • Odpowiedz
#cdprojekt #cdr Mireczki Jeśli macie konta na Reddit YouTube Twitter na forach o tematyce z giełda opisujcie sytuację z cd projektem szczególnie na Zagranicznych forach i tak prędzej czy później masowo wejdą na te akcje ale im szybciej zaczniemy budować świadomość zagranicy o kierunku w którym zmierza cd projekt i o shorts squieezie tym Lepiej dla kursu i dla naszych portfeli
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blue-green: Jak CDPROJEKT pokaże zwiastun, wejdzie masa ludzi, wtedy duzi inwestorzy sprzedadzą i odkupią parę dni później po niższym kursie już z kierunkiem na kolejne ogłoszenia. Buy the rumour, sell the news.
  • Odpowiedz
Opór 165 na #cdr łamany. Potężna siła na akcjach od początku roku. Jeżeli utrzyma to kierunek na 200 stoi szerokim otworem. Najciekawsze, że pozycje jawnych szortów z rejestru nie są w ogóle zmniejszane, także może się pojawić jeszcze dodatkowe uderzenie popytu, gdy w końcu zdecydują sie je zamykać. #cdprojektred #cdprojekt #gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CD projekt ze spółki która, gdy wszystko spada spadała jeszcze szybciej stała się najpotężniejszą spółka na GPW odporną na spadki

#gielda #cdr
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malenaa: Ja mam nadzieję że jeszcze jakaś przecena będzie przed premierami, kupowałem po 100zł, sprzedawałem po 150, chętnie bym jeszcze jedno takie kółko zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na #cdprojektred chyba jakieś FOMO zaczyna się udzielać ludziom, patrząc na wzrost od początku roku. Czy może jest jakiś sensowny powód takiego wzrostu? Z tego co kojarzę to oni nawet nie zaczęli jeszcze produkcji W4 (plan by zacząć do końca roku), także zakładając 2-3 letni cykl produkcyjny to premiera może końcówka 2026, jeżeli po drodze nic się nie wydarzy - a patrząc na historie i inne firmy (11bit, Rockstar) trzeba
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nflsteelers: bankier.pl/wiadomosc/Trigon-DM-rekomenduje-kupuj-CD-Projekt-cena-docelowa-186-zl-8781071.html
tutaj jest to nawet dobrze opisane, jak dla mnie po prostu zmiana trendu, dobre wyniki od dłuższego czasu pokazują że mimo hejtu odbijają się od dna.
  • Odpowiedz
#cdr
Widzę, że dzisiaj stabilnie czyli w przyszłym tygodniu troszkę spadnie.
do 10 lipca pewnie pójdzie w górę a w dniu wypłat jak się ludzie obkupią to kurs spadnie a potem od poniedziałku 15.07 wzrosty dalsze xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach