@jerry_owies: Chłopu płacą za kopanie okrągłym do prostokątnego, tego od niego oczekują i dzięki temu jest milionerem. To co oczekujesz od niego żeby posługiwał się słowem jak Shakespeare? Tak samo byś oczekiwał od Zbigniewa Herberta żeby potrafił jebnąć z woleja w okienko z 25 metrów?
  • Odpowiedz
@jerry_owies: A ja uważam, że porozumiewa się normalnie. Da się go zrozumieć i to jest najważniejsze. W Polsce mamy taki durny pogląd na języki, że jeżeli nie mówisz biegle i płynnie to się lepiej nie odzywaj. Cały świat rozmawia, a Polacy się wstydzą, bo się boją wyśmiania (głównie przez własnych rodaków). It's silly mate, cut the crap and start talking.
  • Odpowiedz
Kolejny rok będzie bez mistrzostwa... ostatni raz kiedy udało się coś osiągnąć to w sezonie 12/13 liga mistrzów, ehh pewnie długo przyjdzie nam czekać na podobne emocje ()

#bvb #borussiadortmund
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Frank_Parker: jest znany. W Hiszpanii to sie chyba nazywa ,, gest Madrycki"? W Argentynie również. Nawet w meczu siatkarskim Polska - Argentyna jak z nimi p-----------y to któryś z nich nam pokazał XD użycie jego przez Kozakiewicza jest jednym z najgłośniejszych w historii i zdecydowanie go rozpropagowalo
  • Odpowiedz
@kicjow potężny Norweg kontuzje, a tak to sam by ciągnął takie mecze jak dzisia. Mnóstwo kontuzji też na innych pozycjach i grają ogórki, których dawno w klubie nie powinno już być.

Nowy trener, który jest bardzo dobry, ale kadra nie taka jak być powinna + kontuzje i jest kompromitacja w LM. W BL jest o dziwo bardo dobrze, ale też przez to że reszta klubów ma słabe momenty, w tym nawet
  • Odpowiedz
@Matpiotr: wejscie ostre i za to kartka ale ten pajac tez powinien wyleciec za oszustwo, nie wiedzial nawet za co sie trzymac, czy piszczel czy kostka a nawet nie zostal dotkniety
  • Odpowiedz