@imnotnorm szpila to tyle wie co gowno. Gdyby nie wasyl to by gnil w pierdlu. Biorac pod uwage ile andrzej siedzi w biznesie to bardziej bym obstawial ze wasyl specjalnie wycisnal z wladz miasta ile sie da.
  • Odpowiedz
#boks Wierzbicki... posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km
matthewonthego - #boks Wierzbicki... posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samol...

źródło: akx5Ky

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jprdl XD Wyobraźcie sobie gdyby Mateusz Borek teraz splajtował i został jakimś akwizytorem-domokrążcą firmy, która sprzedaje ludziom garnki gdzieś na obrzeżach rodzinnej Dębicy XD

-Spotkałem się proszę Państwa z wieloma firmami, które, noo..gdzieś tam produkowały podobne garnki... i to co muszę powiedzieć szczerze? Że żaden z nich do mnie nie trafił. Dlaczego? Nie wiem. Może brakowało tej niezawodności, jakości, którą producent jednak powinien zapewnić, może nie do końca trafiały one w gust
K.....6 - Jprdl XD Wyobraźcie sobie gdyby Mateusz Borek teraz splajtował i został jak...

źródło: 36933_l2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie jestem szczególnie zaskoczony samym wynikiem, natomiast to co mnie zdziwiło to postawa samych piłkarzy. Patrząc na ten mecz widziałem piłkarzy...zniechęconych, przygaszonych, może gdzieś zagubionych. Ja odniosłem wrażenie, że Luciano Spaletti zawiódł. Lucano Spaletti zawiódł jako trener, przede wszystkim taktyką, sposobem gry, pomysłem jaki miał na dzisiejsze spotkanie. Może gdzieś zabrakło tego zaangażowania, zabrakło tego ducha walki, tego włoskiego temperamentu, trenera, który stałby przez całe spotkanie przy linii bocznej i zagrzewał
K.....6 - Ja nie jestem szczególnie zaskoczony samym wynikiem, natomiast to co mnie z...

źródło: mateuszborek2020-655

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech ktoś mi wytłumaczy, czemu #borek tak się czepia Santosa? Teraz po meczu z Albanią też coś pitoli o Krychowiaku i Gliku..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może my się wszyscy oszukujemy? Może nas nie stać na inną piłkę? Może, może te nasze teorie o bol poseszyn, bo nawet dzisiaj wymieniliśmy więcej podań, mieliśmy więcej piłki teoretycznie w posiadaniu, ale może to nie jest nasza piłka? Może to jest wciąż za daleko? Może my nie mamy piłkarzy o tych umiejętnościach... Może my po prostu musimy cały czas mając dwie gwiazdy typu Lewandowski czy Zieliński obudować ją z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.a.m.i! Rzemieślnikami z
F.....z - Może my się wszyscy oszukujemy? Może nas nie stać na inną piłkę? Może, może...

źródło: bór

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś złego się z Borasem dzieje. Na początek mu odbiło i zaczął zgrywać jakiegoś gangstera z familii Corleone. Z kim to on się nie zna, gdzie nie był, czego nie widział i czego nie potrafi załatwić, a tak w ogóle to w twarz mu nie powiesz, bo zaraz ekipa przyjedzie i cię naprostują XD Potem chłop został wyjaśniony w Internecie i zaczęto kręcić z niego bekę, która potem przerodziła się trochę
K.....6 - Coś złego się z Borasem dzieje. Na początek mu odbiło i zaczął zgrywać jaki...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: tak jak wspomniałeś internet go przeorał, boras dalej nie rozumie w pełni jak to działa
Przecież on praktycznie nie ma dystansu do swojej osoby, to po prostu buc
  • Odpowiedz
@Kopyto96: póki tylko komentował czyli robił to co umie wszyscy matiego chwalili ale potem zaczął zadawać się z różnymi gangusami że świata mma i rzucac swoje mądrości o pilce które łatwo się da zwerykiwac i upadł mit eleganckiego matiego z mikrofonem a wyszedł bufon
  • Odpowiedz
@Barteqmasi: Też mnie to uderzyło, bo 10 minut później powiedział, że Kamiński sie swietnie rozwija, a ma jeszcze gorsze statystyki od Hlozka i nawet jest ciut starszy xDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz