Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Chlewnia_z_choroszczy
- 18

susi33
via Wykop- 9
@imnotnorm szpila to tyle wie co gowno. Gdyby nie wasyl to by gnil w pierdlu. Biorac pod uwage ile andrzej siedzi w biznesie to bardziej bym obstawial ze wasyl specjalnie wycisnal z wladz miasta ile sie da.

konto usunięte via Wykop
- 2
@imnotnorm: To samo można o Szpilce powiedzieć - gdyby nie miasto Rzeszów i inwestorzy z regionu, to nie dostałby 400K za w------l od Różańskiego.
- 11
nieciekawa, przykra, smutna informacja
Bożydar się uczy od najlepszych widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #bozydariwanow #borek
No to jak jest? Ma chłopak promil, czy też to zwykłe pie*dolenie hejterów, które jego syn musi czytać? #kanalsportowy #kanalbekowy #borek

- 23
Toni przedluza kontrakt? Ale jak to, przeciez potezny Mateusz Borecc [tier 1] mial inne informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamable.com/8n47z6
#realmadryt #mecz #kanalsportowy #borek
https://streamable.com/8n47z6
#realmadryt #mecz #kanalsportowy #borek
źródło: Fgf7cH3VsAMyufx
Pobierz#boks Wierzbicki... posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km
źródło: akx5Ky
Pobierz- 1
- 367
Jprdl XD Wyobraźcie sobie gdyby Mateusz Borek teraz splajtował i został jakimś akwizytorem-domokrążcą firmy, która sprzedaje ludziom garnki gdzieś na obrzeżach rodzinnej Dębicy XD
-Spotkałem się proszę Państwa z wieloma firmami, które, noo..gdzieś tam produkowały podobne garnki... i to co muszę powiedzieć szczerze? Że żaden z nich do mnie nie trafił. Dlaczego? Nie wiem. Może brakowało tej niezawodności, jakości, którą producent jednak powinien zapewnić, może nie do końca trafiały one w gust
-Spotkałem się proszę Państwa z wieloma firmami, które, noo..gdzieś tam produkowały podobne garnki... i to co muszę powiedzieć szczerze? Że żaden z nich do mnie nie trafił. Dlaczego? Nie wiem. Może brakowało tej niezawodności, jakości, którą producent jednak powinien zapewnić, może nie do końca trafiały one w gust
źródło: 36933_l2
PobierzJa nie jestem szczególnie zaskoczony samym wynikiem, natomiast to co mnie zdziwiło to postawa samych piłkarzy. Patrząc na ten mecz widziałem piłkarzy...zniechęconych, przygaszonych, może gdzieś zagubionych. Ja odniosłem wrażenie, że Luciano Spaletti zawiódł. Lucano Spaletti zawiódł jako trener, przede wszystkim taktyką, sposobem gry, pomysłem jaki miał na dzisiejsze spotkanie. Może gdzieś zabrakło tego zaangażowania, zabrakło tego ducha walki, tego włoskiego temperamentu, trenera, który stałby przez całe spotkanie przy linii bocznej i zagrzewał
źródło: mateuszborek2020-655
Pobierz- 0
Niech ktoś mi wytłumaczy, czemu #borek tak się czepia Santosa? Teraz po meczu z Albanią też coś pitoli o Krychowiaku i Gliku..
Ciekawe czy Mati się dzisiaj dodzwonił do Santosa na poranną kapuczinę i papieroska przed meczem z Albanią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#reprezentacja #pilkanozna #borek #pzpn #mecz #euro2024 #kanalsportowy #kanalbekowy
#reprezentacja #pilkanozna #borek #pzpn #mecz #euro2024 #kanalsportowy #kanalbekowy

@matthewonthego: Gdzie on to nagrywa, jak tam w tle jakaś babka chodzi i sprząta? xD
- 3
@reaktor_bez_bolca: w hotelu na korytarzu, a o co chodzi?
Może my się wszyscy oszukujemy? Może nas nie stać na inną piłkę? Może, może te nasze teorie o bol poseszyn, bo nawet dzisiaj wymieniliśmy więcej podań, mieliśmy więcej piłki teoretycznie w posiadaniu, ale może to nie jest nasza piłka? Może to jest wciąż za daleko? Może my nie mamy piłkarzy o tych umiejętnościach... Może my po prostu musimy cały czas mając dwie gwiazdy typu Lewandowski czy Zieliński obudować ją z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.a.m.i! Rzemieślnikami z
źródło: bór
Pobierz@FernanduSzantusz: doslownie slysze ten glos
@FernanduSzantusz: ale on ma rację, na naszych patałachów Michniewicz był aż zbyt ambitny
Coś złego się z Borasem dzieje. Na początek mu odbiło i zaczął zgrywać jakiegoś gangstera z familii Corleone. Z kim to on się nie zna, gdzie nie był, czego nie widział i czego nie potrafi załatwić, a tak w ogóle to w twarz mu nie powiesz, bo zaraz ekipa przyjedzie i cię naprostują XD Potem chłop został wyjaśniony w Internecie i zaczęto kręcić z niego bekę, która potem przerodziła się trochę
źródło: hqdefault
Pobierz@Kopyto96: tak jak wspomniałeś internet go przeorał, boras dalej nie rozumie w pełni jak to działa
Przecież on praktycznie nie ma dystansu do swojej osoby, to po prostu buc
Przecież on praktycznie nie ma dystansu do swojej osoby, to po prostu buc
konto usunięte via Wykop
- 0
@Kopyto96: póki tylko komentował czyli robił to co umie wszyscy matiego chwalili ale potem zaczął zadawać się z różnymi gangusami że świata mma i rzucac swoje mądrości o pilce które łatwo się da zwerykiwac i upadł mit eleganckiego matiego z mikrofonem a wyszedł bufon
Borek: “Hlozek pod formą bo ma 4 bramki 4 asysty”, Frankowski+Zalewski+Kamiński - 4 bramki 6 asyst :D
#pilkanozna #reprezentacja #borek #mecz
#pilkanozna #reprezentacja #borek #mecz
@Barteqmasi: Też mnie to uderzyło, bo 10 minut później powiedział, że Kamiński sie swietnie rozwija, a ma jeszcze gorsze statystyki od Hlozka i nawet jest ciut starszy xDDDDDDDDDDDDDDD
- 0
- 0
- 14

@wielki_dziku: jak za Sławińskim nie przepadam, to te interakcje z Borkiem bardzo dobre.
- 456
Piłkarze nie znali składu, a Borek się zdzwaniał z selekcjonerem rano, dyskutował z nim wyjściowy skład i już wiedział xD
Przecież to jakaś patologia xD
całość: źródło
#reprezentacja #pilkanozna #borek #pzpn #mecz #euro2024 #kanalsportowy #kanalbekowy
Przecież to jakaś patologia xD
całość: źródło
#reprezentacja #pilkanozna #borek #pzpn #mecz #euro2024 #kanalsportowy #kanalbekowy

@matthewonthego: Nawałka najpierw dzwonił i jak dostał akceptacje składu od Matiego to dopiero wtedy piłkarze byli informowani, tak było.
@matthewonthego Nawałka realizujący myśl szkoleniową Borasa xd Oj stracił w moich oczach. Dobrze że Szantosz złapał ich za gębę.
Ale cringe mnie łapie xD
Borek dopiero co chłopu wręczał nagrodę, a teraz pic na wode xD
#reprezentacja #borek #kanalsportowy #pilkanozna #michniewicz #cm711
Borek dopiero co chłopu wręczał nagrodę, a teraz pic na wode xD
#reprezentacja #borek #kanalsportowy #pilkanozna #michniewicz #cm711

@matthewonthego: przyłączam się do życzeń by pan trener pojechał do rosji. Najlepiej do Bachmutu
- 106
(dramatyczny głos) Proszę państwa, właśnie otrzymałem informację, że nie dowiemy się czy Fernando Santos zjadł już śniadanie.
#reprezentacja #kanalsportowy #borek #mecz
źródło: xvxvcxvx1
Pobierz




















