Wpis z mikrobloga

Panowie, nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy - pomimo zdobycia 3 punktów po umówmy się -kontrowersyjnym karnym, bo jednak ta ręką była ułożona naturalnie, który zdeprymował Wyspoowczarzy ten mecz to była kompromitacja. Kompromitacja. Dzisiejszy mecz Reprezentacji Rzeczpospolitej Polski to była ujma na naszym honorze narodowym, ja się nie boje tego powiedzieć. To co dzisiaj zaprezentowali nasi reprezentanci na czele z portugalskim wodzem Fernandu Szantuszem to jest niegodne czasu wszystkich ciężko pracujących polaków którzy tę reprezentację wspierają, którzy tej reprezentacji kibicują, którzy kupują bilety na mecze niezależnie od różnych afer, skandali. Ja dziś nie chcę przypominać mojej oceny zatrudnienia Pauo Souzy i ogólnie portugalskich szkoleniowców, bo tu nie chodzi dziś o to żeby pokazywać iż Borek znowu miał rację, ale nie możemy uciec od oceny dokonań trenera i tutaj Jurku chyba zgodzisz się ze mną, że jest w naszych decydentach, działaczach pewien kompleks. Kompleks, który każe wyśmiewać polską myśl szkoleniową a promować zagranicznych trenerów, którzy często mam wrażenie nie są zainteresowani rozwojem polskiej piłki.

[Brzęczek] - Ja myślę, ze nasze zachowanie w fazie ofenzywnej nie jest op...

[Mati] - Jurku, przepraszam, ale spójrzmy na ten skrót. Zobacz na te sytuację. 25 minuta, Robert dostaje kapitalne podanie za linie obrony i o ile zdążył jeszcze przelobować bramkarza to widząc iż już nie da rady dobiec do piłki, próbuje wymusić rzut karny. Panowie, Robert w swoim prime to taką piłkę przyjmuje, mija bramkarza i z takim swoim luzem ładuje do pustaka. Dzisiaj możecie się ze mną nie zgodzić, ale ja postawię taka tezę że za dużo jest wokół reprezentacji jakichś filmowców, za dużo wywiadów z różnej maści aspirującymi dziennikarzami, jakichś SMSów... a za mało takiej powiedziałbym pracy u podstaw. Bo ja pamiętam moje rozmowy z Robertem i my analizowaliśmy rywali, gdzieś tam próbowaliśmy sformatować pozycję Roberta w danej sytuacji klubowo-boiskowej co nie raz skutkowało kolejnymi trofeami klubowymi i indywidualnymi, a dziś mam wrażenie, że jest za dużo tych plotek, tych didaskaliów. I ja już na prawdę nie chce słuchać tych tłumaczeń, że nie ma w Europie słabych drużyn, że murawa była źle przygotowana, że nie jesteśmy w optymalnym trybie treningowym, że gdzieś ten mental nie był sfocusowany po ostatnich aferach - NIE. Jesteś reprezentantem Polski, nosisz tego Orzełka na piersi to w każdej sytuacji dajesz z siebie 110% dla tych biało-czerwonych barw bo za coś ci kibice ci kibicują, za coś na stadion przychodzą. Tyle.

#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy #borek
wiekuisty - Panowie, nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy - pomimo zdobycia 3 punkt...

źródło: Nowy obraz mapy bitowej

Pobierz
  • 2