Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
źródło: obraz_2023-11-10_212424217
Pobierz- 1093

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@leo345: to może oglądać jego syn...
- 66
konto usunięte via Wykop
- 16
@falden: Gonciarza nie ma bo rostował się biedak sam XD
w sumie to jej współczuję mieć takiego dzbana za męża. I jeszcze syna, który może podać się do ojca
#borek #kanalsportowy
#borek #kanalsportowy
@TantnisKrzyzowiaczek: co zrobić?
@TantnisKrzyzowiaczek: taki mąż to skarb. wiesniak, którego ciagle nie ma w domu i wali tajskie ladacznice w dzwona. może być lepiej?
- 262

- 27
źródło: Zrzut ekranu (933)
Pobierz@Gigachadman: gówniarzu ty
źródło: AddText_11-10-09.06.24_edit_550090047806686
Pobierz- 31
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Freaking_Bad: borek by nigdy czegoś takiego nie zrobił
- 26
źródło: kanalbekowy
Pobierz@Krs90 xD
Widzę, ze wychwalacie Michała Pola pod niebiosa, nic dziwnego, to taki typ człowieka, taki charakter, rodzi się taki osobnik raz na 5 tysięcy ludzi
Kiedyś w kanale sportowym jakis gość powiedział:
- Pol chyba mnie lubi
A Stanowski odpowiedział
-Pol wszystkich lubi
I to prawda, taki typ, ze jak umiera to kościół pęka w szwach i jeszcze ulica przed kościołem zablokowana
Kiedyś w kanale sportowym jakis gość powiedział:
- Pol chyba mnie lubi
A Stanowski odpowiedział
-Pol wszystkich lubi
I to prawda, taki typ, ze jak umiera to kościół pęka w szwach i jeszcze ulica przed kościołem zablokowana
źródło: pol
Pobierz@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: A ja mam dziwne wrażenie, że to taki nasz polski Robin Williamsa, i obawiam się, że kiedyś się o tym przekonamy.
Jak żyć ?
"Żyć dobrze, żyć z własnymi wartościami, kochać ludzi, mieć przyjaciół, nie zmuszać się do niczego , patrzeć codziennie w lustro z uśmiechem, nie #!$%@?ć się to są najważniejsze rzeczy."
#kanalsportowy #kanalbekowy #borek
"Żyć dobrze, żyć z własnymi wartościami, kochać ludzi, mieć przyjaciół, nie zmuszać się do niczego , patrzeć codziennie w lustro z uśmiechem, nie #!$%@?ć się to są najważniejsze rzeczy."
#kanalsportowy #kanalbekowy #borek

@RickLittleBrick: nie Mati, tylko Pan Mateusz Borek, bo nie wydaję mi się, że jesteśmy na Ty.
@RickLittleBrick Paulo Borello
źródło: 1694198511683394449
Pobierz
źródło: 1694344977684674500
Pobierz- 11
źródło: 1694372901678368840
PobierzMila ta atmosfera tam wśród nich 3...xD
Bór najpierw ochrzanił Pola, że nie ma mikrofonu, Potem Smoku wypomniał Polowi wiek xD ogólnie sztywno tam jak cholera xD
A Pol mówi, że z wiekiem coraz bardziej chce się cieszyć życiem i pracą xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#kanalsportowy #stanowski #borek #weszlo
Bór najpierw ochrzanił Pola, że nie ma mikrofonu, Potem Smoku wypomniał Polowi wiek xD ogólnie sztywno tam jak cholera xD
A Pol mówi, że z wiekiem coraz bardziej chce się cieszyć życiem i pracą xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#kanalsportowy #stanowski #borek #weszlo
@TantnisKrzyzowiaczek no mam wrażenie że Pol jest tam takim miłym gościem ale trochę popychadłem niestety. Może i głupi szczegół ale nawet w tytułach programów często nazwisko potężnego bora jest pierwsze później inne osoby a na końcu Pol.
@TantnisKrzyzowiaczek: Z takimi typami przegrać to jak wygrać.
- 0
Stanowski powiedział że chce żeby kanał sportowy się rozwijał, jednocześnie z pełną świadomością nagrał godzinny film. Po tym filmie #kanalsportowy właściwie nie ma racji bytu.
#borek #stanowski
#borek #stanowski
Borek bez względu na to, czy się ubierze w garnitur czy w dres, nie będzie ani dobrym biznesmenem, ani gangsterem
~ Krzysztof Stanowski
#kanalsportowy #borek #stanowski #afera #weszlo
źródło: mateuszborek2020-655
Pobierz- 3
- 18
#kanalsportowy #borek #stanowski
Teraz juz rozumiem to co mowil Borek, ze "na cos sie umawialismy 4 lata temu".
Czyli uklad byl taki, dzielimy sie po 25% ale w tym czasie Stano zrobil 75% wyswietlen. Tymczasem nasi wielcy Panowie z TV padel, wakacje, nieprowadzenie porankow, szczatkowe prowadzenie wlasnych formatow, wbijanie szpilek w filmy Stana czy olewanie tematow typu kwartalnik.
Tez bym sie wpienil.
Teraz juz rozumiem to co mowil Borek, ze "na cos sie umawialismy 4 lata temu".
Czyli uklad byl taki, dzielimy sie po 25% ale w tym czasie Stano zrobil 75% wyswietlen. Tymczasem nasi wielcy Panowie z TV padel, wakacje, nieprowadzenie porankow, szczatkowe prowadzenie wlasnych formatow, wbijanie szpilek w filmy Stana czy olewanie tematow typu kwartalnik.
Tez bym sie wpienil.























Ty się chłopie zastanów.
#borek #kanalsportowy #kanalbekowy #stanowski
źródło: z27950056Q,Mateusz-Borek
Pobierz