Chyba można już podsumować aferę, bo wygląda na to, że poprzez poddanie walki ze strony mejwenów Stanowski wygrał i chyba nie będzie już wznowienia, bo coś mi się nie wydaje, że Krzysiu nie wrzuci filmu z Mazurkiem - jest wygrany i dalsze rozdrapywanie strupów jest mu nie na rękę a łatkę niesłownego ma już od dawna więc nic mu się nie zmieni.
Największym przegranym okazał się Borek, który nie od dzisiaj w tym
Największym przegranym okazał się Borek, który nie od dzisiaj w tym






























Mati jeśli to czytasz to przesyłam ukłony, serdeczności, pozdrowienia