#bonzo #patostreamy
Nic dziwnego, że uszata małpa śmierdzi, skoro tak bardzo się boi wody... Samo codzienne wietrzenie w krzakach nie wystarczy menelu.
Brudas co 2 słowo powtarza, że się boi wody. To nie jest żadne wytłumaczenie bezrobotna sioto!!! Normalny człowiek myje się przynajmniej raz dziennie. Na gniotach nigdy nikogo nie ma w pobliżu, bo odór kurdupla czuć w promieniu 1km. Bałucki sfel znowu dołem. Bęc.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odór kurdupla czuć w promieniu 1km


@cube7: Nie przesadzaj. Trzymajmy się faktów. Smród czuć z około 350 metrów. Było sprawdzane nieras niedwa
  • Odpowiedz
Kołdra aka. Korba aka. Kobra, w szóstej sekundzie najnowszego spotu PiS. Tak się robi politykę bęc. No chyba, że meliniarze nie dostali many-many za wykorzystanie wizerunku, to są dołem nie górą.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujekAdamek: from this need to begin this type that I always win than no...you are still on little pot at your parents because you got to think with your little head not your ass
  • Odpowiedz
  • 6
@006mika: Overall, I want to laugh, of this type, that supposedly Me-Knife Buyer with this dick knows who, this twat... A no, I said - a bald stick. That supposedly in a garbage can. That supposedly in a garbage can I rummaged. Well WHOOOORE, what you chatter? Oh yeah, I forgot. You want to drink fame, what? Mmm, it and it. You smoked ham one! You Me-Knife Buyer whore, from
  • Odpowiedz
#bonzo #patostreamy
Bonzo kogoś wygania do roboty XDDDDDD Nie no. Byczki z afefte w drodze. Szykuje się uszatku na wpier.dol.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiger musze ci przyznać że wygrałeś
byłeś zdradzany przez żonę zanim lewandowski też zaczął być zdradzany i to zaczęło być cholernie modne
wygrałeś niż lewandowski benc
#bonzo
jacekparowka - tiger musze ci przyznać że wygrałeś
byłeś zdradzany przez żonę zanim l...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przestańcie tu pisać te pościki biedne, on i tak ma to gdzieś co wy tam brzęczecie na wypoku. Zajmijcie się swoim życiem i przestańcie go promować, a riposta sama do niego przyjdzie.


@sebastian-van-de-vliet: To ja tylko wstawię pościk Pana Sebastiana :)
plazut - >przestańcie tu pisać te pościki biedne, on i tak ma to gdzieś co wy tam brz...

źródło: sasas

Pobierz
  • Odpowiedz
#bonzo #patostreamy #danielmagical
Po uj ta uszata małpa się fafluni z tym magikalem i Nikolą? Wali tą swoją mikro gulkę do tego urwiska? Czy co? Nikogo nie interesuje twoje zdanie bezrobotna sioto. Mowie to szerze i otfacie, zamknij tą dupę, która masz na brodzie. A2 bez twoich strymów jest nam zajebiście, bo i tak nikt tego nie ogląda legendo nintenetu od siedmiu boleści. Znowu przegrałeś. Gem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@jacekparowka: Ale jak to legenda nintenetu może się podbijać pod czyjś fejm??? To przecież całe życie się każdy się podbija tylko pod fejm naszej gwiazdy z Bałut.
  • Odpowiedz