To ja typ niepokorny tego typu
Nik nie wie co we mnie tego typu tkwi
Ten sam chod niepodobny tego typu
Kochanie prosze ufiesz mi tego typu #bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znajomy ostatnio miał śmieszną sytuację. No śmieszną bo śmieszną akat wzależności. Był na spacerze w arturówku i poszedł srać a tu się okazało że osrał jakiegoś rapującego krasnala Ło Baben

#bonzo
Agresywna_Szyba - znajomy ostatnio miał śmieszną sytuację. No śmieszną bo śmieszną ak...

źródło: temp_file7842708613950126588

Pobierz

pytanie do was jako ludzi: srałeś kiedyś w lesie?

  • tak 67.1% (100)
  • nie 17.4% (26)
  • nie pamiętam 15.4% (23)

Oddanych głosów: 149

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz, jak grasz to nie jedz popkornu, czipsów ani niczego co brudzi dłonie. Chwilę później kładziesz te dłonie na klawiaturze i myszy, i robi się syf.

#bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beka z tigera, że od roku 2012 roku nie wynalazł żadnego fajnego formatu filmiku który by się przyjął. Jedyne co potrafi to kręcić filmy z ręki jak idzie po harnasia i powtarzać co drugie słowo tego typu i ło baben jak katarynka z pośledzeniem

Taki bobikraj to przynajmniej ma swoją lufe donejtową w przytulnej, ciepłej niewiadówce łącząc przyjemne (picie) z pożytecznym (zarabianie many many). Warto podkreślić, że regularnie ten program śledzą dziesiątki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo
Itam itam wizowie i finoni. Akat to prawda, że Amelka została sprzedana za donejty tego typu? Ostatni raz ją widziano jak była odwrócona twarzą do ściany w swoim pokoju, a meble były zapięte w foteliku pasami bęc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo itam itam...sprawie obowiązkowych szczepień zwierząt domowych...czy małpiszon bonzo ma wszystkie obowiązkowe szczepienia?...anowaśnie wizowie...staż miejska powinna się tym zainteresować tego typu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noooo itam itam widzowie i fani, chciałem się z Wami pozieliś moim nowym pomysem dajsie opinie so sonzicie tego typu bo to akat dla mnie warzne jak bende tforzyś nowe koleksje. No wienc do żeszy! Z rasji że idom śfienta i wiglia to kciałem troszku zarobiś many many a przy okazji daś luziom troszku szczenścia. Zrobiłęm ooo takie toto, na stronie którą podam na priv (żeby Tiger nie p----------ł do Urzędu Skarbowego)
FanonFanonski - Noooo itam itam widzowie i fani, chciałem się z Wami pozieliś moim no...

źródło: Kurtka do zarabiania Many Many

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@g0blacK: akat przestała sprzedawać odkąd zmienia gacie co tydzień z lewej na prawom strone i nie ma nowych dostaw towaru tego typu, jak to sie muwi materiały nie dojechały buahahhahha bec
  • Odpowiedz
@tasaku: Ryku tak samo przystojny jak jego fan.Kiedys wydawała się to super muzyka za małolata ,ale dzieciaki dorosły 40 na karku i te ich teksty wydają się teraz infantylne.A ten rap kryminalistów farbowanych to już mi w ogóle nie pasuje.Nie słucham z 10 lat.
  • Odpowiedz
Miałem dzisiaj na Melinarną 3 wysłać paczkę z grami na kikoksa i komputer dla amelki, ale dawno jej na streamie nie było, więc paczka u mnie zostaje. Też wrzuciłem tam 1200zł na fotel gambingowy, ale to chyba nieaktualne.

#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo niezwykle rzeszy u małpy bonzo zwanej mateuSZ na społeczności kanłu jutiu...śmiaś mi się kce...że niby wyginam do drawska w śpitalu jes...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo menel powinien teras rozpocząć karierę w dryl rapu...dobrze by mu było w czopce kominiarze..bę bę benc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach