@DrTRAPH0USE: Np to z przed 2 miesięcy. Później słyszałem jak się tłumaczyć, że czasami wygląda na pijanego ale to tylko takie wrażenie, bo faktycznie to są efekty jego wypadku na ala budowie.
#bonzo itam itam..sprawie czelenu tego typu....hmmmmm...wizowie...taki czelen dla tigeru..hmmmmm wizowie....czy wyczyma tiger bonzo pod wodą dwaścia minut...hmmm wizowie...taki czelen..nie wiem może glupi może mądry...wizowie...zobaczymy czy tiger nie jes sfelem i siotom typu #!$%@? tego typu benc
#bonzo Mateusz popłakał się gdy jakiś fin wspomniał o kolorowance dla Amelki. Do samego końca strymował ze łzami w oczach mówiąc, że to po zjedzeniu papryczek. Ojciec #!$%@? roku i skończona siota
Piekło zamarzżło drodzy bonzolodzy. Uszata Kanalia przez 2:20 czasu antenowego ani razu nie powiedział Lobaben, ani tego typu. Chyba psychomotorynka mu siada wizofie #bonzo
@havok: Tylko właśnie z tego gniota miał pochodzić ten zwrot. Dlatego myślę, że to nieporozumienie które dobrze się przyjęło. Takie rzeczy się zdarzają. Np kiedyś przez wiele miesięcy widzowie byli przekonani (ja też), ze Melin dostaje żarcie z MOPSu, nawet rozpakowywanie "zakupów" nazywano unMOPSingiem. Po czym prawda okazała się jeszcze gorsza - jedzenie z koszu.
@jazz_dwa_trzy: @plazut Tak jak mówisz finonie. Zwrot Amelka tam w lewo teras, pochodzi z innego gniota, ale z tego samego okresu. Tajger stał z kamerą położoną na chodniku i bredził do kamery, a w tak zwanym Offie, czyli poza kamerą, Amelka miała jeździć na rowerku. Tajger co chwila przerywał bełkot i rzucał losowe komendy typu: Nie jedź a daleko i słynne już Amelka tam w lewo teras. Niestety gniot
https://vm.tiktok.com/ZGJ3twh2e/