TIGER MASZ RACJE ALE NAS WKRĘCILIŚCIE RAZEM ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI Z TYMI TWOIMI FOTKAMI JAK LIŻESZ PIĘTY KOBRZE I BAWISZ SIĘ MAŁYM SIUSIACZKIEM, JAK SZCZASZ DO KUBKA, JAK ROBISZ STRIPTIZ, JAK KOBRA POKAZUJE BOBRA, JAK PŁACZESZ ŻEBY CIE ALA KOCHANKA ZABRAŁA, JAK CHCESZ ŻEBY WAM ODEBRANO DZIECKO. DALISMY SIĘ WKRECIĆ, DAWAJ TIGER WKRĘCAJCIE NAS TAKIMI SUPER WKRĘTKAMI JESZCZE, DAWAJ WKRECAJ NAS MISTRZU. BUHAHAHAHA #bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzowie i fani jaki mamy etap podstępnego planu oszukania Tigera #bonzo a właściwie to Kobry przez ich a'la szyjaciół? Akat krety mi powiedziały że był właśnie na wizycie u Kupców pewien mieszkaniec miasta Łodzi, który również przedstawia się jako szyjasiel, siekawe, siekawe że dopiero teraz ich odwiedza nooo powód musiał być konkretny... Poza tym Uszaty w jednym z os. gniotów mówi jacy to prafziwi szyjasiele i jak to wkręsali szyskich
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo ech kurwa jak ja żałuję że dwa tygodnie temu nyebałem się jak świnia i kobra mi ciągnęła, boże siedzę teraz pod prysznicem i płaczę akat czuję się zgwałcony
Dlaczego ja ?!!!!!!!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo itam itam .. sejsony tiger dwa tysiony dwaścia czy...sprawie wyboru tego typu.. podobno cała Kolacja Obywelska dostała mandaty jak do sejmu jechali...nie wiem nie wiem wizowie I fini.. tego typu..chyba za szypko jechali i ich polisja złapały....w telewizji mówi że sto szerdzieści mandatuf dali Im łobaben...hmmm...wizowie...za swoje błędy się płaczy wizowie...tego typu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem dzisiaj pod meliną i wszystkie puszki po psim żarciu i opakowanie po batonie leżą pod bramą. Ale było jedzone mmmmm

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo Hejkum finoni,
Szukam reuploadu "Tiger bonzo tańczy jak pośledzony" a konkretnie takiej cygańskiej muzyki z tego filmiku; pozwolę sobie zawołać @wypocinyproductions bo użyłeś tego nagrania w Twojej produkcji z obrazami w Hogwarcie. Imiegodnia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy bedzie kotletu z psiej karmy?

  • Będzie 34.4% (22)
  • Już był 65.6% (42)

Oddanych głosów: 64

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach