Czołem Wykop, kilka godzin pozostało do zakończenia skarbonki dla Oliwki chorej na SMA, poświęcam brodę,aby zebrać jak największą kwotę, oraz aby główna zbiórka zyskała większe zasięgi, w końcu chodzi tu o życie małej.

Dzielnie śledziliście BB, wspieraliście,komentowaliście, czasem krytykowaliście, ale przede wszystkim Tag przez kilka dobrych miesięcy dobrze się bawił.

Proszę Was o pomoc. Jeżeli macie możliwości wpłacajcie, udostępnijcie gdzie i jak się da. A jutro wieczorem jak wszystko dobrze pójdzie, będziecie
radohanys - Czołem Wykop, kilka godzin pozostało do zakończenia skarbonki dla Oliwki ...

źródło: comment_1607273121wE9unPP5RIyvY1KbMAZ568.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@crazy_frog: na co komu ortografja, xD warzniejsze żeby być dumnym polakiem, mówić zapiątek zamiast weekend i śmiać się z Madzi że jeździła na wycieczki za piątki. Kij, że to słowo nie istnieje w języku polskim. xD
  • Odpowiedz
Igor w kolejnej rundzie bokserskiej zmierzy się z następnym tytanem boksu o imponujących statystykach
14 zwycięstw 43 porażki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurcze.Brak tego Wielkiego Bratka. Juz nawet prawie zapomniałem jak bardzo zawalono ostatnią edycje xd. Nie wiem czy w najblizszych latach znowu sie doczekamy. Mocno wątpie.
#bigbrother
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jasmonowayy: @crazy_frog: Z tego co pamiętam. Madzi najpierw wybrali studia rodzice chyba artystyczne i jak poszła obejrzeć tylko budynek to jej się nie spodał i nie chciała iść na te studia i poszła na biotechnologię i te jak najbardziej ukończyła.
  • Odpowiedz
ja się kurna załamię zaraz,sernik w rajtuzach poleciał do Dubaju, a człowiek w tym zasranym kraju siedzi, ledwo wiąże koniec z końcem a ludzie mają kasę na latanie zwiedzanie...
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoltar999999: no cóż nie od dziś wiadomo, że słodziaki to się nie narobią, ale "zarobią"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paradoksalnie patusy pracują a to na budowach (Igor), sklepach (Oleh), na roli (Zającówna), jako barmani (Kuba), redakcji (Iza), a to własną firmę mają (Hanys), stewardessa też jest (Angela) czy pogotowie (Marchew). Madzia też ciężko pracuje, biega od fryzjera do wizażystki do SPA i relacja z mlaskania kanapką z
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Z naczelnym foliarzem też chyba nikt nie chce współpracy. Wcześniej pozbawił się tej możliwości choć i jego coś dosięga bo żalił się na story, że po nim też jadą. No ale wspiera kamrata.
A swoją droga nie dziwię się,że nikt nie chce współpracy gdy foliarz siedząc na sraczu story prowadzi ogłaszając zakończenie koronawirusowego zagrożenia XD.Trzeba mieć nieźle popierdzielone w zwojach
crazy_frog - @Hogataa26: Z naczelnym foliarzem też chyba nikt nie chce współpracy. Wc...

źródło: comment_1606611290E431TCL5HBPl4r69cbvxYJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam....wszyscy zachwycali się naczelnym foliarzem, żigolakiem a pluto na innych a najgorzej chyba na bliźniaczki.
Tymczasem teraz po tak długim czasie "celebryci" pokazali na co ich stać, każdy się od nich odwraca...a bliźniaczki gromadzą na cotygodniowych live masę ludzi i przez 3 godziny się z nimi bawią a najśmieszniejsze, że takie "gwiazdy" jak Klimpelka, Babi czy Ewka u nich szukają atencji jak np dziś....czy nie dziwne to?
#bigbrother
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazy_frog: największy hejt to był chyba na Sławinę...
A tak po prawdzie to 90 procent Polaków po trzech dniach w zamknieciu z Kamsonem by mu po prostu p--------a a nie tylko „powiedziała”. Oni wszyscy, tzn ci niewtajemniczeni czyli z wyłączeniem Ewci, Wiktora i prawdopodobnie tej laski od pralki, byli już na skraju wytrzymałości. Tylko im współczuć.

Niektorzy się nie zachwycali... i byli za to tutaj hejtowani
  • Odpowiedz
@amamam: Jeśli była nieprzytomna podczas tej czynności albo n------a tak, że nie wiedziała gdzie się znajduje to jak miała wyrazić świadomą zgode? Czy jeśli ty się upijesz na imprezie to znaczy, że można cie ładować jak baterie na streamie BigBrother? Chcesz tego czy nie, on widnieje już w rejestrze jako przestępca. To nie jest randomowy histeryczny wpis na twitterze tylko akta ze stron rządowych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach