Hanys pozbywa się brody xD https://www.instagram.com/broda_cza_swiat/live/ #bigbrother
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Hejtel
- 0
- 0
19:30 - 19:40 Hanys na Live
#bigbrother
#bigbrother
- 31
Czołem Wykop, kilka godzin pozostało do zakończenia skarbonki dla Oliwki chorej na SMA, poświęcam brodę,aby zebrać jak największą kwotę, oraz aby główna zbiórka zyskała większe zasięgi, w końcu chodzi tu o życie małej.
Dzielnie śledziliście BB, wspieraliście,komentowaliście, czasem krytykowaliście, ale przede wszystkim Tag przez kilka dobrych miesięcy dobrze się bawił.
Proszę Was o pomoc. Jeżeli macie możliwości wpłacajcie, udostępnijcie gdzie i jak się da. A jutro wieczorem jak wszystko dobrze pójdzie, będziecie
Dzielnie śledziliście BB, wspieraliście,komentowaliście, czasem krytykowaliście, ale przede wszystkim Tag przez kilka dobrych miesięcy dobrze się bawił.
Proszę Was o pomoc. Jeżeli macie możliwości wpłacajcie, udostępnijcie gdzie i jak się da. A jutro wieczorem jak wszystko dobrze pójdzie, będziecie
źródło: comment_1607273121wE9unPP5RIyvY1KbMAZ568.jpg
Pobierz
crazy_frog
- 0
@radohanys: Szacun gołodoopcu !!!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na jakiej stronie sprawdzaliscie te statystyki, przyrosty/spadki obserwujących profili na insta m.in Kamila?
#bigbrother
#bigbrother
@Jasmonowayy socialblade
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@crazy_frog: Tu nie ma co tłumaczyć. Typ jest po prostu idiotą i socjopatą. Ot i cała tajemnica.
@crazy_frog: na co komu ortografja, xD warzniejsze żeby być dumnym polakiem, mówić zapiątek zamiast weekend i śmiać się z Madzi że jeździła na wycieczki za piątki. Kij, że to słowo nie istnieje w języku polskim. xD
Hanys goli brodę dla Oliwki jeśli uzbiera się 50k do tego dokłada głowę jeśli będzie 100k. Szacun i trzymam kciuki za 100k :), chociaż mało czasu już zostało... #bigbrother
źródło: comment_16070403811RdiSDtm6xgJ7tCOjhTN2w.jpg
Pobierz- 2
Igor w kolejnej rundzie bokserskiej zmierzy się z następnym tytanem boksu o imponujących statystykach
14 zwycięstw 43 porażki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
14 zwycięstw 43 porażki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
@pokusof: Rywal iście Najmanowski.
źródło: comment_1607026578IA8DblsQbUNFHNBMqAS16x.jpg
Pobierz@pokusof: Typowa kariera po BIg Brother jak Najman :D
Sernik mnie zablokowała na Insta xd
#bigbrother
#bigbrother
- 0
@Zoltar999999: mnie też, nawet nie wiem czemu i kiedy xD
Kurcze.Brak tego Wielkiego Bratka. Juz nawet prawie zapomniałem jak bardzo zawalono ostatnią edycje xd. Nie wiem czy w najblizszych latach znowu sie doczekamy. Mocno wątpie.
#bigbrother
#bigbrother
Czy jest gdzieś informacja na którym uniwersytecie w Szkocji studiowała Magda biotechnologię żywności?
#bigbrother
#bigbrother
- 1
@crazy_frog:
No ja p------e xDDD
dzień dobry wiem że nie na temat, ale czy studiował Pan z celebrytkOM Madzią z BigBrothera??
No ja p------e xDDD
- 1
@Jasmonowayy: @crazy_frog: Z tego co pamiętam. Madzi najpierw wybrali studia rodzice chyba artystyczne i jak poszła obejrzeć tylko budynek to jej się nie spodał i nie chciała iść na te studia i poszła na biotechnologię i te jak najbardziej ukończyła.
ja się kurna załamię zaraz,sernik w rajtuzach poleciał do Dubaju, a człowiek w tym zasranym kraju siedzi, ledwo wiąże koniec z końcem a ludzie mają kasę na latanie zwiedzanie...
#bigbrother
#bigbrother
@Zoltar999999: no cóż nie od dziś wiadomo, że słodziaki to się nie narobią, ale "zarobią"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paradoksalnie patusy pracują a to na budowach (Igor), sklepach (Oleh), na roli (Zającówna), jako barmani (Kuba), redakcji (Iza), a to własną firmę mają (Hanys), stewardessa też jest (Angela) czy pogotowie (Marchew). Madzia też ciężko pracuje, biega od fryzjera do wizażystki do SPA i relacja z mlaskania kanapką z
Paradoksalnie patusy pracują a to na budowach (Igor), sklepach (Oleh), na roli (Zającówna), jako barmani (Kuba), redakcji (Iza), a to własną firmę mają (Hanys), stewardessa też jest (Angela) czy pogotowie (Marchew). Madzia też ciężko pracuje, biega od fryzjera do wizażystki do SPA i relacja z mlaskania kanapką z
@Zoltar999999: jeszcze ewentualnie obiektywnie patrząc najbardziej pracowici ze słodziaków to Wege i Ukanio.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hogataa26: Z naczelnym foliarzem też chyba nikt nie chce współpracy. Wcześniej pozbawił się tej możliwości choć i jego coś dosięga bo żalił się na story, że po nim też jadą. No ale wspiera kamrata.
A swoją droga nie dziwię się,że nikt nie chce współpracy gdy foliarz siedząc na sraczu story prowadzi ogłaszając zakończenie koronawirusowego zagrożenia XD.Trzeba mieć nieźle popierdzielone w zwojach
A swoją droga nie dziwię się,że nikt nie chce współpracy gdy foliarz siedząc na sraczu story prowadzi ogłaszając zakończenie koronawirusowego zagrożenia XD.Trzeba mieć nieźle popierdzielone w zwojach
źródło: comment_1606611290E431TCL5HBPl4r69cbvxYJ.jpg
Pobierz@crazy_frog: no wiadomo, że nawet pospolita sieciówa woli dbać o dobry PR niż trzymać noname'a, który jeszcze swoim niewyparzeniem może generować jakieś straty dla firmy.
Tak się zastanawiam....wszyscy zachwycali się naczelnym foliarzem, żigolakiem a pluto na innych a najgorzej chyba na bliźniaczki.
Tymczasem teraz po tak długim czasie "celebryci" pokazali na co ich stać, każdy się od nich odwraca...a bliźniaczki gromadzą na cotygodniowych live masę ludzi i przez 3 godziny się z nimi bawią a najśmieszniejsze, że takie "gwiazdy" jak Klimpelka, Babi czy Ewka u nich szukają atencji jak np dziś....czy nie dziwne to?
#bigbrother
Tymczasem teraz po tak długim czasie "celebryci" pokazali na co ich stać, każdy się od nich odwraca...a bliźniaczki gromadzą na cotygodniowych live masę ludzi i przez 3 godziny się z nimi bawią a najśmieszniejsze, że takie "gwiazdy" jak Klimpelka, Babi czy Ewka u nich szukają atencji jak np dziś....czy nie dziwne to?
#bigbrother
@crazy_frog: największy hejt to był chyba na Sławinę...
A tak po prawdzie to 90 procent Polaków po trzech dniach w zamknieciu z Kamsonem by mu po prostu p--------a a nie tylko „powiedziała”. Oni wszyscy, tzn ci niewtajemniczeni czyli z wyłączeniem Ewci, Wiktora i prawdopodobnie tej laski od pralki, byli już na skraju wytrzymałości. Tylko im współczuć.
Niektorzy się nie zachwycali... i byli za to tutaj hejtowani
A tak po prawdzie to 90 procent Polaków po trzech dniach w zamknieciu z Kamsonem by mu po prostu p--------a a nie tylko „powiedziała”. Oni wszyscy, tzn ci niewtajemniczeni czyli z wyłączeniem Ewci, Wiktora i prawdopodobnie tej laski od pralki, byli już na skraju wytrzymałości. Tylko im współczuć.
Niektorzy się nie zachwycali... i byli za to tutaj hejtowani
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mamy to !
@radohanys zostanie bez wąsów!
a tak niewiele brakuje, żeby został bez brody. Wyobrażasz sobie ten widok? XD
Jak się zbierzemy to i brodę Hanysowi ogolimy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz zobaczyć Hanysa gołego?
https://www.siepomaga.pl/broda-dla-oliwii
#bigbrother
@radohanys zostanie bez wąsów!
a tak niewiele brakuje, żeby został bez brody. Wyobrażasz sobie ten widok? XD
Jak się zbierzemy to i brodę Hanysowi ogolimy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz zobaczyć Hanysa gołego?
https://www.siepomaga.pl/broda-dla-oliwii
#bigbrother
@crazy_frog: no w sumie...
- 0
@Zoltar999999: no to dorzuć coś tam do pieca i będziemy oglądać..XD
Witam! Jest tu jeszcze ktos z diskorda? Zyje ktos tam? Co polecacie w temacie bb, pozdro
#bigbrother
#bigbrother
To co celebryci o----------ą pod tym jego pseudo oświadczeniem to xDDDD
Nawet się Victor z BigBrothera tam znalazł ze złotym argumentem, że Maryja miała 13 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)
#topmodel #bigbrother
Nawet się Victor z BigBrothera tam znalazł ze złotym argumentem, że Maryja miała 13 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)
#topmodel #bigbrother
źródło: comment_1606286086HRbhRhNGJpTqotDKLHC2xF.jpg
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@amamam: Jeśli była nieprzytomna podczas tej czynności albo n------a tak, że nie wiedziała gdzie się znajduje to jak miała wyrazić świadomą zgode? Czy jeśli ty się upijesz na imprezie to znaczy, że można cie ładować jak baterie na streamie BigBrother? Chcesz tego czy nie, on widnieje już w rejestrze jako przestępca. To nie jest randomowy histeryczny wpis na twitterze tylko akta ze stron rządowych.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
A w #warsawshore , znajomy widok dla #bigbrother xD
źródło: comment_1606133963erFPIlhgoRuLzBr58eI9nJ.jpg
Pobierz@Hogataa26: chmurki??














