Używał ktoś 7artisansa 35/1.2 II z Z6?
Jak tak to poproszę o zdjęcia i opinie, zastanawiam się nad kupnem.
#fotografia #nikon #bezlusterkowce #moviemaking (dla rozgłosu)
Jak tak to poproszę o zdjęcia i opinie, zastanawiam się nad kupnem.
#fotografia #nikon #bezlusterkowce #moviemaking (dla rozgłosu)

















#fotografia #foto #fuji #bezlusterkowce #aparat