Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

Ator, 102 min, 4 tematy (+ długa wstawka o zarobkach lekarzy).

SPIS TREŚCI
00:00
noHuman - Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest skandaliczne, żeby Niemiecka policja tak skatowała Polskiego obywatela. Trzymaj się tam Robert! Skandal! Hańba!

Silklash - To jest skandaliczne, żeby Niemiecka policja tak skatowała Polskiego obywa...

źródło: 1000030246

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

Ator, 102 min, 4 tematy (+ długa wstawka o zarobkach lekarzy).

SPIS TREŚCI
00:00
noHuman - Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noHuman: Plucie na zdrajców RP i prokremlowksich pionków to zła oznaka w momencie kiedy to oni nawołują do wrzucania do getta każdego Polaka, który nie jest z korony putina? Masz Ty rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
- Jedź do obcego Państwa w celu demonstracji.
- Przychodzi policja i mówi wam, że nie macie pozwolenia i musicie się rozejść.
- Załatwia nawet gościa, który tłumaczy im wszystko na język polski.
- Mimo to, nie słuchaj się jej. Nie przestrzegaj jej reguł.
- Stawiaj się policji na służbie i śpiewaj pieśni o złych Niemcach.
- Zostań spacyfikowany
Tyrande - - Jedź do obcego Państwa w celu demonstracji.
- Przychodzi policja i mówi w...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 243
@teluch: Nie do końca protestowali. Robili szopkę i chcieli postawić krzyż obok pomnika.

Nie dziwię się Niemcom reakcji. W końcu oni nie mieli pozwolenie, a skąd mają wiedzieć czy np w tym krzyżu nie ma materiałów wybuchowych. Nie takie rzeczy terroryści robili.

@MikeLitoris mam taką nadzieję, ale niestety wiem, że to też normalni ludzi, którzy żyją w Polsce.
  • Odpowiedz
ale szli do parku jak mieli schować ten krzyż


@diamond-dealer: Szli do parku bo Ty tak mowisz czy tv republika tak powiedziala?

No bo jak to jest... Dopoki sie nie ruszyli to nic sie nie dzialo i mogli se protestowac? A jak poszli w pewnym kierunku to nagle zaczelo sie dziac? Ciekawe dlaczego :D
  • Odpowiedz
@eSUBA94: ale że takie gówienka mają tyle sypuksji, lajków i komenci to się mieści w pale panie rafale zwłaszcza dla kogoś kto opluwa powstańców, wygląda jak żyto i szerzy fejury o migrantach najwyraźniej zapadających w sen zimowy.
  • Odpowiedz
  • 3
@Skorvez_957_: powiem ci gorzej, ten typ nagrywa godzinne odcinki z kuchni gdzie p------i losowe farmazony i ludzie to tymi godzinami tygodniowo oglądają.... wrzucałem go na tag #kanalzero 2 dni temu a teraz klikam F5 bo robiłem porządek w kartach chrome i mi wyskoczyło xd
  • Odpowiedz