Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Bananowy_Kochanek
- 14
konto usunięte
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
fladrabiznesu
- 11
@Bananowy_Kochanek: Axelio typowy przykład jak kreować w necie wizerunek kogoś kim się nie jest. Pewnie 70% osób co udają tutaj znawców od ruchania i zarabiania pieniędzy to takie same kuce z urojeniami.
Ciekawe jakby wygladal kurs na prawko kuca xD. Zgasloby mu auto to by sie w------l, ze zepsute i pewnie wyklocal sie z instruktorem o przepisy ruchu drogowego i ze axel wie lepiej xD
#axeliocontent
#axeliocontent
@yahoomlody: nie ma opcji że on ogarnie jednoczesne modulowanie trzema pedałami, kręcenie kierownicą, używanie skrzyni biegów, włączanie kierunkowskazów i pozostałe pierdoły skoro ma problemy z przechodzeniem gierek na easy xD oski strzela w ziemie i jęczy że trzeba "celować co do piksela" xD wyobrażacie sobie go parkującego między samochodami? przecież to byłby karmagedon xD
źródło: comment_Tt9HGp5Rgmk1k7uIxE8dvvluTS4ABuNz.jpg
PobierzJa jestem samcem alfa! xD #axeliocontent

@osiemosiemczteryjeden: te jego opisy xD

Komentarz usunięty przez autora

@Bananowy_Kochanek: Axl niby taki gracz a nie potrafi początku w miarę nowej gry przejść
@Bananowy_Kochanek: film dobry na odchudzanie, od razu odechciało mi się jeść.
@Bananowy_Kochanek: opakowanie zdrowo napuchnięte. Ja bym tego nie jadł.
to uczucie gdy faceapp przewidzial jego aktualny wyglad
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_DEIVOWJ7dIaau1Nj5aIp4xO9TrjZchi0.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie wiem kto gorszy #axeliocontent czy jego widzowie sponsorzy.

- 1
@Bananowy_Kochanek: zaraz wszystko pójdzie na handel :)
- 0
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@abralinc: "co ja mam zrobić..to są moi? Jak stąd wyjść. Już mi się nie podoba. Gram na easy a i tak trzeba się chować"
Znaczy skill zachowany xD
Aż przypomina mi się stream z gta.
Znaczy skill zachowany xD
Aż przypomina mi się stream z gta.
@zemsta_nerda: @abralinc: ,kto oglada nas, bo tylko brexon i jeszcze 2 sie odzywa. Tych zbanowanych juz nie licze"
,,Ja wiem, że dziś jestem taki oschly"
,,Skad mnie znasz, jak
,,Ja wiem, że dziś jestem taki oschly"
,,Skad mnie znasz, jak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@endipek: na bank ma tylko jakies fejkowe zeby go nie szkalowano masowo
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@wesolyprzegryw: bal sie ze mu to zdejmie, a co do reszty to co mial powiedziec ze mu sie laska zabila (informacja nie o nim) albo ze probowal tworzyc jakis pazdzierz?
wchodze na tego lajta a tam znow p---------e o polonezie XD to juz jakies zboczenie, chyba bym wolal gadac o tynkowaniu scian
matiszka dostal czarnolisto, dlaczego ja na to wczesniej nie wpadlem, jednego hejtera mniej xD
#axeliocontent
matiszka dostal czarnolisto, dlaczego ja na to wczesniej nie wpadlem, jednego hejtera mniej xD
#axeliocontent
@acctim: ten tez fazuje https://www.youtube.com/watch?v=TGJuMtZnIgA
- 0
@Bananowy_Kochanek: szukalem jego mordy do przerobki ale zapomnialem jak sie nazywa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Człowiek z branży z którą jest zaznajomiony nasz pinokio mówi że reaktywacja escape byłaby niewypałem. Ale pamiętajcie że to wina wykopu.pl że program telewizyjny na you tube o który biją się topowe stacje nie odnosi sukcesu nawet podczas internetowej zbiórki...
#axeliocontent #gaming
#axeliocontent #gaming

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
przez ta okolo godzine wolalbym ZOBACZYC jak to od kuchni wyglada, a nie ogolnikowe gadu gadu.
@Bananowy_Kochanek: co od kuchni wyglada? Robienie gier? To ogladaj kanaly devowe a nie recenzentow. Pozniej rosnie cale pokolenie ignorantow co wlasne gowno pozjadali i mysla ze wiedza lepiej od tych co z----------a w branzy od dekady. Sory, nie wiedzialem ze gadam z gimbojanuszem, pozdro.
@Bananowy_Kochanek: dajesz cenzurę ,a potem link dzięki czemu i tak można zobaczyć kto to skomentował
- 1
@xXxPu55ySl4y3RXxX: akurat myk jest taki, ze bez posiadania konta na FB nie zobaczysz kto pisze. Glupie tlumaczenie ale tak to sie samemu obczai kto komentuje bez podawania danych na tacy dla niezalogowanyh
@Bananowy_Kochanek: jprdl czyli obecnie po zdechniecii Gejpejs kuc i tak prowadzi jednoczesnie trzy rozne zebry, z czego 2 na kebaby xD
@Bananowy_Kochanek: te zbiorki to miejsce gdzie korwinizm zderza sie z socjalizmem
niby chca zeby im DAC PIENIADZE ZA DARMO
ale jednak jedzenie kebabow uwazaja za swoja PRACE tak samo jak te kanaly na yt XD
typ siedzi w kanciapie i p------i do siebie i to jest jego PRACA XD zawsze wydawalo mi sie ze to jalmurzna bardziej a nie zadna
niby chca zeby im DAC PIENIADZE ZA DARMO
ale jednak jedzenie kebabow uwazaja za swoja PRACE tak samo jak te kanaly na yt XD
typ siedzi w kanciapie i p------i do siebie i to jest jego PRACA XD zawsze wydawalo mi sie ze to jalmurzna bardziej a nie zadna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...














