#axeliocontent
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Axelio już na zapas wydrukował koszulki i czapeczki i kubeczki i teraz będzie siedział z tym całym rabanem pochowanym po pudłach w piwnicy xD https://youtu.be/KCrJ9L2Dmnc?t=6038
#axeliocontent
#axeliocontent

- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 4
Axelio dla pieniędzy zdradzi nawet swoje konserwatywne narodowe ideały: https://youtu.be/KCrJ9L2Dmnc?t=3823
#axeliocontent
#axeliocontent

- 2
@Bananowy_Kochanek: w ogóle to był zajebisty ukryty przekręt, na zbiórce było że za 2999,- można wybrać dowolną grę do recenzji, ale zapytany o to kucelio od razu zaczął zaznaczać że nie DOWOLNĄ tylko taką, którą da się łątwo zdobyć, i że nie może być wulgarna, tylko taka co on by podpowiedział że można... No ale cóż, "zrecenzujemy DOWOLNĄ grę wybraną przez ciebie" nie brzmi tak fajnie jak "zrecenzujemy jedną z
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananowy_Kochanek: jak by nie usunął akcji tylko dał info że projekt upada to więcej ludzi by usłyszało przez hejterów niż przez jego "kampanię promocyjną" xD
Ciekawe kiedy bedzie expose od #axeliocontent na temat anulowania projektu
@Bananowy_Kochanek: zawojował świat gamingu, jak zawsze.
@Bananowy_Kochanek: "expose" xD konferencję prasową na schodach Centralnego powinien zrobić jak po akcji z Miecugiem xD
Fantastisch tempo xD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_gy9BTLShC6XsqCf9mAYilEFtdfTCtY1W.jpg
Pobierz- 4
@Nocozadzban: Biedny Oskar. Marzył o zarobkach i wielkiej karierze a tutaj znowu gong od życia.
@Nocozadzban: ktos z tydzień temu tp napisał ze wypuści 1 odc potem będzie zebrał nie dostanie kasy i sie skończy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SynuZMagazynu do marcinka naganiac emerytow na garnki za 6k? xD
@SynuZMagazynu: @Matiszka: W sumie handel na Allegro chyba sie do tego zalicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to ciekawe czy PIT choc raz w zyciu wypelnil ?
A tak serio to ciekawe czy PIT choc raz w zyciu wypelnil ?
- 0
@Bananowy_Kochanek: W tym przypadku strasznie usypia.
Zostalo 42 dni. Bardzo dlugich dni obfitujacych raczej w pasmo porazek #axeliocontent #przemyslenia
źródło: comment_GZBoaoA3Li9Fd39jyPwAhWw2pG7NYlbI.jpg
Pobierz@Bananowy_Kochanek: o co chodzi konkretnie?
- 0
@Kwiatsloneczny: https://polakpotrafi.pl/projekt/gamespace-program-telewizyjny-o-grach
Mityczny projekt co przy etapie montazu jest przestarzaly
Mityczny projekt co przy etapie montazu jest przestarzaly
Wy tu gadu gadu a na kanale kuca pojawiło się istne złoto.
1. kuc nie robi tego dla siebie tylko dla podniesienia poziomu gamingu w polsce (xD) bo sytuacja jest mega zła
2. Kuc poprawia teksty redaktorów z 20 letnim stażem - teraz już wiadomo czemu tekst programu w kilu miejscach kuleje
3."bez pieniędzy(waszych) nie da rady"
3. (pieniądze)To nie są dla mnie, dla redaktorów i dla knapika tylko dla was żeby podnieść poziom gamingu
1. kuc nie robi tego dla siebie tylko dla podniesienia poziomu gamingu w polsce (xD) bo sytuacja jest mega zła
2. Kuc poprawia teksty redaktorów z 20 letnim stażem - teraz już wiadomo czemu tekst programu w kilu miejscach kuleje
3."bez pieniędzy(waszych) nie da rady"
3. (pieniądze)To nie są dla mnie, dla redaktorów i dla knapika tylko dla was żeby podnieść poziom gamingu

@xandra: już z nim nie utrzymujesz kontaktu?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@acctim juz pomine, ze na miniaturce ms wyglada jak jaskiniowiec sam losco xd
źródło: comment_NlAfjOQYxvK3mKBSeu8GgRstXD69G6a0.jpg
PobierzTeraz to na pewno zainteresowanie TV wzrosnie
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_Y5fQVfdkjGYFtlYEEUetkA1lfYJcQWo9.jpg
Pobierz@xandra: wszyscy wiedzą że coś cie łączy z kucem i nie p-----l głupot. Gardze.
- 2
@linux_to_syf: Tak? Niby co? Ja tylko pisałam muzykę. Cmoknij mnie w kufer i pal wrotki na czarno.
czekam na podobne videa w wykonaniu wondololowskiego - typu jak zjesc kebaba za darmo XD
#axeliocontent
#axeliocontent

- 0
@Bananowy_Kochanek i podsumowane bardzo ladnie
taki #axeliocontent tylko w lepszym stylu - oskar sie powinien od nich uczyc oszczedzania XD

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Uwaga! Jutro "premiera".
Obstawiam, że wrzuci odcinek, który każdy i tak już widział i zacznie się żebranie aby powstał drugi. Oczywiście płaci tylko brexon przy czym tygodniówka od rodziców to za mało by zadowolić swojego pana. @enterex poratuje kebabem (jak wiemy ta gnida sama to se nie kupi), nakręcą kolejnych smakoszy i to już koniec historii programu gejspejs.
#axeliocontent #retrogaming
Obstawiam, że wrzuci odcinek, który każdy i tak już widział i zacznie się żebranie aby powstał drugi. Oczywiście płaci tylko brexon przy czym tygodniówka od rodziców to za mało by zadowolić swojego pana. @enterex poratuje kebabem (jak wiemy ta gnida sama to se nie kupi), nakręcą kolejnych smakoszy i to już koniec historii programu gejspejs.
#axeliocontent #retrogaming
źródło: comment_JyAPxKjkg41PZL9EnqMrLufpOfbUv0VY.jpg
Pobierz@Nocozadzban: rok temu podobnie gadal https://www.wykop.pl/wpis/33195233/stalo-sie-axelio-bedzie-gwiazda-telewizyjna-%CA%96-a-w/
czyli znowu rok dmuchania balonika¯\_(ツ)_/¯
czyli znowu rok dmuchania balonika¯\_(ツ)_/¯
oski prawie jak #betauprising #gniewstulejarzy ze swoim sprzętem xD https://www.youtube.com/watch?v=kMqEGRw1xe0 #axeliocontent
źródło: comment_cjIaQU44NDU93Jc0iutGN1iaseD3My0q.jpg
Pobierz- 1
@osiemosiemczteryjeden: widzialem ta torbe lgbt XD











https://zrzutka.pl/h4932g
#axeliocontent
źródło: comment_tWA6pGYn1lnxA5U8ds9no9PRWtrS249c.jpg
Pobierz