zielony glupek, sie zastanawiam czy nie zaczac nagrywac wiesci z polskiej sceny retro o tych wszystkich debilach XD przeciez oni wszyscy to sa jak ci debile ze szkolnej XD
"debil na potege zielony" XD
#axeliocontent
"debil na potege zielony" XD
#axeliocontent






















źródło: comment_1588681987nsDwSEmaX6980wwMurTROd.jpg
Pobierz