Wpis z mikrobloga

Do niedawna nie wiedziałem, że Axel ma swój tag na wykopie w sumie nie dziwię się, bo to postać również kontrowersyjna co Kononowicz. Z tymże, o ile kononowicz ma charyzmę o tyle Axel na tyle skrajnie jej nie ma , że jest wlasciwie również interesujący co poteżny Warmian z resztą co się dziwić Białystok to stan umyslu chyba najwieksza scena Polskiego youtuba skupia się wlaśnie na Podlasiu. Dzialalnosc Oskara pamietam od czasu debiutu Kononowicza. To on najprawdopodobniej jest odpowiedzialny za nagranie slynego spotu wyborczego z telewizji Jard. Był operatorem Konona. Kilka perełek z pod jego rak wyszlo jak np nagranie z donaldem Tuskiem czy tez jedno nagranie z 2007 roku ktore wrzucil jskis niecaly rok temu. Chwalił się też kiedys , ze był na miesxkaniu komunalnym ktory otrzymał upisledzony brat Konona Bogumił jak i chwalił się, że to on zalatwił role Kononowi w filmie ciacho. Pozna byla jeszcze jedna akcja Konona z Axelem i panowie zakonczyli współpracę.
Nie mozna tez zapomnic o ataku na miecugowa. Widzialem to w telewizji xD i czytalem tlumaczenia na wykopie. Nie zapominajmy o dramie z pytą.pl. dissa Kozy na Axla, dramą z Jaokiem xD
Pozniej trafilem na kanał Axla o tematyce gier/konsol retro.
Zbierał na studio czy na Poloneza. Temat jego bylej dziewczyny pominę z szacunku. Nie zapominajmy o smakoszach kebabów......
No i od jakiegoś czasu Axel wkrecił się w polonezy.....
Pasja pasją. Jesli sie czymś pasjonujesz to chyba wzglebiasz temat od deski do deski. Axel jednak idzie na żywiął nie ma pojęcia o Polonezach nawet jakiejkolwiek podstawowej wiedzy. Napraw jakichkolwiek najprostrzych usterek sie w ogole nie podejmuje chociazby zamka, bo od tego ma ludzi... ktorymi sie axel wysluguje ale sam niczego nie dotknie. Czy tez nawet brak elementarnej wiedzy. Rozwala mnie kiedy np pytał co to jest Polinez 2000. Jako pasjonat Poloneza powinien wiedziec tak jak hondziarz czy golfiarz jest w stanie wymienic wszystkie wersje golfa z wszystkimi kodami silnikowymi xD tak Axel o polonezach nie wie nic. Ostatni filmik z ogledzin Polineza Atu to tez jakas parodia. Sprzedajacy i Axla kolega musieli momentami czuc niezla bekę. Buta z Axla wychodzila na maxa. Blenda peknieta o 100 zlotych trzeba opuscic.... ja pierdziele gdybym ja to uslyszal nie sprzedalbym auta takiemu bucowi. Ja Axel znawca kazdy purchel wylapie po czym wola kolege by potwierdzil ryse s nie to od tasmy, a nie to zaprawka, a nie te drzwi nie sa teagiczne. Jazda probna odpalil silnik przelaczyl na gaz i z braku wyczucia sprzegla zgasl. Co dalej? Oj polonez nie odpala! Oj nie podoba mi się! Kolega probuje axla uspokoic tlumaczac, ze gaz musi sie wypalic. XD tu silnik inaczej pracuje znowu axel panikuje XD. Kolega znowu sugeruje moze dlatego, ze ten atu nie jest tak zajechany jak jego Caro plus xD. Cos mi sie wydaję, ze jesli Axel nie wezmie sie w garsc i choc troche nie zainteresuje sie mechanika samochodową. Dlugo tymi polonezami sie nie nacieszy a wiecznie koledzy z for fso nie beda mu naprawiac auto za fraje
#axeliocontent
  • 5
@Towarzysz_Sobaka ja już pisałem o tym wcześniej, może sobie znajdzie jakichś kumpli przygłupów na podobnym poziomie i stworzy kółko wzajemnej adoracji, ale u ludzi którzy siedzą w temacie FSO dłużej nie ma czego szukać. Sra wyżej niż dupę ma, pewnie nawet filtra powietrza w tym śmieciu wymienić nie potrafi a pozuje na eksperta. Ten ziomek co organizował rajd z filmików Osraka to jest na podobnym poziomie xD
@teslagrad: a co on tam napisal?
@Towarzysz_Sobaka: sluchaj - zywot jutubera opiera sie na tym ze pokazujesz swoja gownomorde i ludzie tocza z ciebie beke, tak bylo jest i bedzie. niektorzy sobie nie zdaja sprawy z tego i specjalnie jeszcze mocniej sie atencjuja swoim dzbanstwem. to przyciaga jeszcze wieksza ilosc ludzi ktorzy maja z ciebie beke, niektore takie dzbany maja i po 10k subow - ci ludzie juz nie przychodza
Sra wyżej niż dupę


@pingwinek_pikpoket: I to jest właśnie kwintesencja Oskara. Jest po prostu swoją manierą odrzucający ale dzięki temu przyciąga masę widowni która toczy z niego bekę.

ja mysle ze on wie ze maja go za debila ale tak jak andrzejewski nie ma innego planu na zycie niz byc posmiewiskiem XD


@acctim: Może i ma świadomość, ale w przeciwieństwie do Mexicana. Oskar ma straszny ból dupy o to jak