Nie wiem co on tam Tobie nagadal ale ,,patron" tagu #axeliocontent czyli @axelio to taki ,,samiec alfa" https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Ho4SSC00IZPXBTfjmZpEJr6CJtLsk8GA.jpg ze jest wielbicielem odwalania debilizmow z czego jest znany na necie i wciagania w szambo swoich bliskich aby pozniej udawac ofiare.
Typ jest odklejony bo ,,dla beki" pograza sie debilnymi pytaniami, prowokuje swoja toksycznoscia innych po czym beczy, to maluje sobie wlosy, wygladza cere na
Typ jest odklejony bo ,,dla beki" pograza sie debilnymi pytaniami, prowokuje swoja toksycznoscia innych po czym beczy, to maluje sobie wlosy, wygladza cere na


























,,W jakim celu stosuje się lek Debretin?
Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych cierpiących na zaburzenia funkcjonowania przewodu pokarmowego. Zgodnie z zamieszczonymi w ulotce informacjami, wskazania stanowią: zaburzenia motoryki - zespół jelita drażliwego; zaburzenia czynnościowe - stany skurczowe jelit, bóle brzucha, biegunki, zaparcia."
#axeliocontent przegrał z #kebab
źródło: comment_165929576833tp8ZkxeyG1oaL8bjLSW0.jpg
Pobierz