#anime #animedyskusja

You're Under Arrest OVA

Poszło gładko. Myślałem, że trzeba będzie patrzeć łaskawym okiem przez pryzmat nostalgii, ale nic z tych rzeczy. Tytuł zestarzał się bardzo dobrze i nie potrzebuje żadnej fory, broni się sam nawet po 25 latach. Mamy dwie fajne bohaterki z dobrą dynamiką, sceny pościgów nie gorsze niż w Riding Bean, trochę komediowego slice of life z życia na komendzie oraz szczyptę feelsów. Bardzo dobry pacing,
kinasato - #anime #animedyskusja

You're Under Arrest OVA

Poszło gładko. Myślałe...

źródło: comment_3gE0v6VAkurFTDl2Gwe71mDAlGIqNK9s.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anime #animedyskusja #mangowpis
Ambitną operację rewatcha 1 sezonu najlepszej serii o japońskiej drogówce, czyli You're Under Arrest + obejrzenie reszty serii uważam za otwartą. Będzie tego ponad 100 epów + filmy + ova. Z racji tego, że nigdy nie oglądałem tasiemców, to będzie chyba najambitniejsze przedsięwzięcie w mojej karierze. Proszę o modlitwę w intencji mojego sukcesu. Szczęść Boże.
kinasato - #anime #animedyskusja #mangowpis 
Ambitną operację rewatcha 1 sezonu najl...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będzie tego ponad 100 epów + filmy + ova. Z racji tego, że nigdy nie oglądałem tasiemców, to będzie chyba najambitniejsze przedsięwzięcie w mojej karierze


@kinasato: UFF, skończy się 5 wpisów kinasato w tygodniu na #animedyskusja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tobaccotobacco: okej, ale początek nie przekonuje.
A w anime i ogólnie w rozrywce chodzi o to żeby się miało z tego jakąś przyjemność, a nie oglądało żeby oglądać.
W drugiej połowie może i jest inna historia, ale jak pierwsza jest słaba to po co dalej oglądac?
  • Odpowiedz

Cywilizacja upadła ale Chito i Yuuri zdołały przetrwać. We dwie na swoim kettenkradzie przemierzają ruiny świata który kiedyś był ich domem.
Dni mijają okryte beznadzieją i na ciągłych poszukiwaniach jedzenia, paliwa i schronienia. Jednak dopóki mają siebie nawzajem to nawet w świecie w którym już nic nie ma, można dostrzec promyk słońca. A nawet dwa.

Nie wiem jak trafiłem na to anime ale polecam każdemu i liczę na 2 sezon.
Ps.
K.....k - ! #animedyskusja #girlslasttour #shojoshumatsuryoko #anime

Cywilizacja u...

źródło: comment_4JKDlDoXPEJX3DI8f3wKLfAL8fG74Fnr.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#animedyskusja

Jestem właśnie po maratonie starego anime dostępnego na netflix. A mianowicie "k".

Podsumowanie? No blood, no bones, no ash.

Świetne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skapiecalegolodupiec: Do każdego battelniaka można się przyczepić bo wszystkie są do siebie podobne i... zawsze będą mieć te same problemy.

Jak JoJo ci nie podpasuje to możesz zapomnieć o "dobrych battle siunenach" w wersji anime i czekasz sobie na to aż pan autor łaskawie wypuści kolejny rozdział HxH, koniec tematu.

No, Fate też jest dobry, ale po twoim podejściu do tematu
  • Odpowiedz
@Sumariusz:

a chcesz mi może opowiedzieć o czym? Czy ci się nie chcę xD


Romans z cynicznym przegrywem w roli głównej. Nie ma drugiej takiej serii. Chociaż de fakto romansu w tym mało, wolno się rozwija.
  • Odpowiedz