Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 16
Nie będziesz posiadał niczego i będziesz szczęśliwy?
@zwk-: A ty co niby posiadasz? To zdanie opisuje kapitalizm idealnie, coraz więcej rzeczy jest nie twoje - ale na wynajem, na licencji, na wypożyczeniu, jakby kapitaliści mogli sprzedawać ubrania nie na twoją własność, tylko jako prawo do noszenia ubrań należących firmy, to by tak natychmiast zrobili xD Do tego właśnie kapitalizm dąży, do konsolidacji prawa własności do coraz węższego i mniejszego grona
@Gaku745: kiedy pan kapitalista podnosi ceny to dlatego że musi bo inflacja i takie są prawa ekonomii ale jak od lat praca robotników kosztuje tyle samo to nie interesuj się komuchu
konto usunięte via Android
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 29
#antykapitalizm #anarchizm
Niezależni aktywiści i aktywistki z Łodzi rozpoczęli akcję wieszania napisów z hasłami lokatorskimi na płotach i budynkach deweloperskich. Akcja ma na celu uświadomienie skali i szkodliwości zjawiska wyprzedaży przestrzeni miejskiej wraz z mieszkańcami i dzikiej samowoli tzw. inwestorów.
Niezależni aktywiści i aktywistki z Łodzi rozpoczęli akcję wieszania napisów z hasłami lokatorskimi na płotach i budynkach deweloperskich. Akcja ma na celu uświadomienie skali i szkodliwości zjawiska wyprzedaży przestrzeni miejskiej wraz z mieszkańcami i dzikiej samowoli tzw. inwestorów.
źródło: comment_1641981387edlGYL30Vj9PY99OxbKF80.jpg
Pobierz@Dark_ness: Zgadzam się z nimi, tylko jakoś mieszkania za półdarmo w świniowicach wielkich stoją puste i czekają na wynajem, jednak jakoś zawsze komuchy chcą warszawki najlepiej blisko centrum
@Dark_ness: Przecież mieszkania komunalne to rak, garstka osób wynajmuje od miasta mieszkania w świetnych lokalizacjach za grosze kiedy cała reszta musi płacić horendalne stawki za wynajem/kupno.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@naimon: ale fikołek, kilka lat temu na wykładzie nie widziałem nikogo z karabinem, za to jak spojrzeć na historię światową to gdy mówili o dobru wspólnym i walce z kapitalistycznymi zapędami policja rzeczywiście często powstawała, nawet tajna mogąca znacznie więcej niż ta wolnorynkowa.
A anarchizm to utopia.
A anarchizm to utopia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@janinapomidor: XDDDDD stary ale wiesz że na skłotach siedzą ćpuny i jakieś lewackie odpady z zaburzeniami psychicznymi jak oni przeżywają traumę bo trzeba iść od pracy, w razie wojny by się powiesili lub zaćpali na śmierć
- 1
@janinapomidor: odcinasz wodę, prąd i gaz. I po 7 dniach wchodzisz jak do swojego.
@YacaFisalu: bullshit. nie trzeba podatków do czegoś co można załatwić pozwami lub umowami pomiędzy stronami.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
- 0
#anarchizm @Verbatim111 Obyś szybko wrócił na nowym koncie
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 3
@Gaku745: Dziękuję towarzysz ślimak
@Gaku745: dziękuję towarzysz ślimak

@Verbatim111: vibe
- 1
@Verbatim111: Tobie też wszystkiego najlepszego. Dużo radości, otwartości i, żebyś się choć trochę pogodził z tym kapitalizmem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
- 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@sergius_q: ale ten plecak na dole czerrrwony, jak sam komunis
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Niech ktoś mi to wytłumaczy bo już chyba nie obczajam. Kto jest kim, kto kogo, po co , dlaczego?
#antykapitalizm #anarchizm #libertarianizm #neuropa , zawołam też #lgbt bo kolorowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#antykapitalizm #anarchizm #libertarianizm #neuropa , zawołam też #lgbt bo kolorowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1639692272mP5pIay1ZfzUR900ZAZ3jq.jpg
Pobierz@zenek-stefan1: Żółto-czarnej najczęściej używają kuce z konfederacji, których na wykopie jest pełno. Najlepsze jest to, że ich partia nie ma nic wspólnego z tą ideologią, ale co zrobisz¯\(ツ)_/¯
A ty which one do you choose?_
To są nurty anarchistyczne (no może poza anarchokapitalistami, ale to temat na inną dyskusję). Ja nie jestem anarchistą, więc nie wybieram żadnej z nich
A ty which one do you choose?_
To są nurty anarchistyczne (no może poza anarchokapitalistami, ale to temat na inną dyskusję). Ja nie jestem anarchistą, więc nie wybieram żadnej z nich
Don't vote , don't protest - thats playing the old mens' game . Think for yourself and question authority ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#anarchizm #antykapitalizm
źródło: comment_1639667047SWpzU5tczmnzYnPhQmfvdk.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Społeczności libertyńskie
Nie jestem przekonany, że będą to społeczności zdecydowanie różne w funkcjonowaniu od społeczności komunitarnych. Zasady będą inne ale podstawowe mechanizmy te same. Pewną analogią mogę być komuny hipisowskie, gdzie przyjęta hierarchia wartości jest zgoła inna od tej w np. wiosce amiszów, ale sposób działania jest bardzo podobny.
Uważam, że najbardziej popularnym typem obyczajowości wolnych stowarzyszeń będą społeczności libertariańskie.
Z
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@uirapuru: A czasami przy takich miejscach nie ma kamer? XD
Komentarz usunięty przez moderatora
























źródło: comment_16428323319CR8x9aRA63FElwEdb9ZkJ.jpg
Pobierz