Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 10
#muzyka #newwave #synthpop #rockalternatywny #80s #90s #00s #aha #norwegia #lifelikejukebox
1 listopada 1962 r. w Oslo urodził się Magne Furuholmen - muzyk grający na instrumentach klawiszowych, kompozytor i założyciel norweskiego zespołu A-ha. Do najbardziej znanych kompozycji autorstwa dzisiejszego solenizanta należy utwór tytułowy z siódmej płyty studyjnej grupy - "Lifelines".
A-ha - "Lifelines"
1 listopada 1962 r. w Oslo urodził się Magne Furuholmen - muzyk grający na instrumentach klawiszowych, kompozytor i założyciel norweskiego zespołu A-ha. Do najbardziej znanych kompozycji autorstwa dzisiejszego solenizanta należy utwór tytułowy z siódmej płyty studyjnej grupy - "Lifelines".
A-ha - "Lifelines"

- 6
[ #muzyka #muzykazszuflady #80s #synthpop #newwave #aha ] + #spiewajzwykopem
Take on me (take on me),
Take me on (take on me)
I'll
Take on me (take on me),
Take me on (take on me)
I'll
![oggy1989 - [ #muzyka #muzykazszuflady #80s #synthpop #newwave #aha ] + #spiewajzwykop...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Xhx3NnmO7b1LoNtjWDbVsViqqgYjbq6K,w400.jpg)
Chyba wzrok mi się z----ł. O.O #aha
- 4
#aha

- 1
- 4
#muzyka #pop #synthpop #newwave #aha #norwegia #80s #90s #lifelikejukebox
6 września 1961 r. urodził się kompozytor i gitarzysta norweskiego zespołu A-ha - Paul Waaktaar-Savoy. Dzisiejszy solenizant jest autorem bądź współautorem wielu spośród najpopularniejszych utworów grupy, m.in.: "The Sun Always Shines on T.V.", "Hunting High and Low", "Take On Me", "The Living Daylights" i "Summer
6 września 1961 r. urodził się kompozytor i gitarzysta norweskiego zespołu A-ha - Paul Waaktaar-Savoy. Dzisiejszy solenizant jest autorem bądź współautorem wielu spośród najpopularniejszych utworów grupy, m.in.: "The Sun Always Shines on T.V.", "Hunting High and Low", "Take On Me", "The Living Daylights" i "Summer

- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
A jeśli panna nie lubi Heroesów 3ki - jest skreślona na starcie ;D
@ZrestartowanyPigmej: właśnie moja nawet na turniejach grała i jak zagraliśmy przeciwko sobie 3 dni temu, to prawie się popłakałem taki w------l dostałem ;____;
@chilling: Łoj coś czuje, że nie tylko ;D
- 1
Jeszcze tak z tydzień męki i wracam na mikro. #akogotoibchodzi #aha
Wczoraj w radio mówili, że polubienie profilu polityka na fejsie, to złamanie ciszy wyborczej.
#ciszawyborcza #aha
#ciszawyborcza #aha
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@tuhna: tylko mirko ;_;
#aha wlasnie sie skapnalem ze latałem po sklepach z ogoloną jedną stroną ryja.. (golilem sie i zadzwonil telefon zebym podjechal prędzej bo deszcz pada i wytarłem sie recznikiem i pojechalem) masakra ze nikt mi nawet nic nie powiedizał ;/ a ta pani kasjerka tak sie usmiechala dziwnie.... ;/
- 10
- 8
@mireczekochany: mogło być gorzej np odebrać żelaskiem ;D
źródło: comment_NZ9SBzRBppcqgDqVjGId5cqkkQdpHZyg.jpg
Pobierz- 5
@grzegorz-zielinski:
Nie wiem czy trollujesz czy piszesz na serio... Ale jeśli na serio to ignorancja wylewa się uszami. Hip-hop to kultura, rap to muzyka.
@omoshiroidesu:
Nie!
Nie wiem czy trollujesz czy piszesz na serio... Ale jeśli na serio to ignorancja wylewa się uszami. Hip-hop to kultura, rap to muzyka.
@omoshiroidesu:
Nie!
@jestem-tu: nawet nie umiesz czytać. Outkast jest rapem co sam napisałem. Wg. wikipedii jest hip-hopowy ale błagam, taki to hip-hop jak wyżej wspomniani mezo czy ascetoholix.
http://www.youtube.com/watch?v=PWgvGjAhvIw
Możemy pójść na ugodę i nazwać to "hip-hopcore'owy"?
Zabawne. P---------e a'la wikipedia o "filarach" hip-hopu, po czym przykład outkast i ups, hiphop ma wikipediowe filary zupełnie niespójne, zależnie od tego, czy pasuje to Tobie do dyskusji czy nie. Jeżeli Outkast to hip-hop, to
http://www.youtube.com/watch?v=PWgvGjAhvIw
Możemy pójść na ugodę i nazwać to "hip-hopcore'owy"?
Zabawne. P---------e a'la wikipedia o "filarach" hip-hopu, po czym przykład outkast i ups, hiphop ma wikipediowe filary zupełnie niespójne, zależnie od tego, czy pasuje to Tobie do dyskusji czy nie. Jeżeli Outkast to hip-hop, to

- 3
- 0
@Tamerlan: starocie <3
Komentarz usunięty przez autora
@bakteriepodbaterie: Nic nie powiem bez obecności mojego adwokata.
@zwiazek_naturalny: Z kolei on powiedział, że nic nie podpisze bez twojego odzewu :|
I jak tu ludzi zastraszać...
I jak tu ludzi zastraszać...
- 11
@Pshemeck: Z tego okresu pamietam jeszcze czesto puszczane teledyski Bad M.Jacksona oraz jakas nute Shakin Stevensa z samolotem dwuplatowym :) A no i Money for Nothing Dire Straits czy jak im tam bylo :)
























źródło: comment_cD01JWIoSOCypwoP78QVj3u0NMAxb1Hl.jpg
Pobierz@Angbur: Chyba zwietrzyłem świetny biznes. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)