#agrobiznes
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Lrrr
- 1
- 1

siodemkaxx
- 0
@jakubnn: to @Hannahalla
konto usunięte
- 0
@jakubnn: Elfik, ale buszuje w zbożu...
mirko sie dołącza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#agrobiznes #agrobizneschallange #rolnictwo #sadownictwo #ogrodnictwo
#jedzjablka
#agrobiznes #agrobizneschallange #rolnictwo #sadownictwo #ogrodnictwo
#jedzjablka
- 0
@siodemkaxx: Chciałbym ale nie mogę. Za to moim sercem jestem z wami.
P------o mnie do reszty oglądam #agrobiznes
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@donmuchito1992: Normalne działanie Rosji - stosuje embarga jako narzędzie polityczne.
- 1
@donmuchito1992: Biedne Ukraińskie ziemniaczki :D
#j--------e #agrobiznes #ekolodzy
Właśnie w agrobiznesie było, że kazali rolnikom skosić pola do końca września i nic z nimi nie robić, bo tam latają jakieś zajebiste motyle. Decyzję wydał dyrektor ochrony środowiska.
Wolny kraj k---o.
Właśnie w agrobiznesie było, że kazali rolnikom skosić pola do końca września i nic z nimi nie robić, bo tam latają jakieś zajebiste motyle. Decyzję wydał dyrektor ochrony środowiska.
Wolny kraj k---o.
- 2
Komentarz usunięty przez autora
kutry po raz ostatni przed świętami ruszyły w morze. W sieciach mało jest szprotów, bo już zrobiono zapasy, flądry tanie - poniżej 1 zł. #agrobiznes
jabłko źle przezimowało, jak ktoś ma możliwość to lepiej żeby przetrzymał jabłko jeszcze przez jakiś czas.... #agrobiznes
- 0
@siodemkaxx: agrobiznes
@ZenobiuszFurman: ee tam p------ą
- 1
Hymm... Tak sobie pomyślałam, że jak ktoś by chciał co nieco posłuchać o afrykańskim pomorze świń i dlaczego rolnicy "plują jadem" na rząd i jego nowe ustawy, to o 21.10 na TS mogę co nieco o tym powiedzieć... Ekspertem nie jestem, ale mam z tym tematem styczność (dosyć dużą) i dlatego mogę się na ten temat "wygadać" z perspektywy rolnika...
#rolnictwo #afrykanskipomorswin #agrobiznes #trzodachlewnaboners
#rolnictwo #afrykanskipomorswin #agrobiznes #trzodachlewnaboners
źródło: comment_mMHy9UdXPoLYxebn6QPHMLAt2cOGn6sb.gif
Pobierz@Hannahalla: Smażyłbym :)
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z aferą ze świniami i dlaczego kogokolwiek to obchodzi? Widać nastał już ten czas w roku, kiedy rolnicy po raz kolejny budzą się z ręką w nocniku wyciągają ręce do państwa.
Patrząc kilka lat wstecz, nasz kraj wielokrotnie miał do czynienia z embargami i różnymi chorobami, które kładły eksport. Niestety, rolnicy są kolejną po ludziach z domami na terenach zalewowych grupą, która ma alergię na ubezpieczenia i
Patrząc kilka lat wstecz, nasz kraj wielokrotnie miał do czynienia z embargami i różnymi chorobami, które kładły eksport. Niestety, rolnicy są kolejną po ludziach z domami na terenach zalewowych grupą, która ma alergię na ubezpieczenia i
źródło: comment_B1HBhMzWCByd5IwfHMTSQbmR65t8uZhR.jpg
Pobierz- 8
@ViZ_PL: bo nie ma polityka z jajami, który powiedziałby 'trzeba było się ubezpieczać' ostatni taki przegrał całemu ugrupowaniu wybory tymi słowami...
- 2
@siodemkaxx: Wybierając życie rolnika ludzie znają ryzyko jakie się z tym wiąże. Jak się im nie podoba / nie potrafią tym zarządzać / oszczędzać to niech sprzedadzą ziemię w cholerę, jadą do miasta i tam niech robią. To, że średnio raz na 5 lat mamy embargo to nic nowego i z pewnością gdyby jeden z drugim oszczędzali pieniądze na "ciężkie czasy" to afery by nie było. A tak, państwo wydoi
- 0
@siodemkaxx: no to to akurat wiem. Ale rozmawiałem, z rolnikiem mówił, że coraz więcej osób się pyta o kwaśne lekko kwaskowe, więc może sytuacja się zmieni.
@Grzesio87: sytuacja sie zmienia tak ze sadzi sie kilka odmian pod eksport głównie bo na polskim rynku zejscie jest bardzo małe
- 1
#agrobiznes #mieso #trzoda #rolnictwo #oswiadczeniebardzowazne
Panie i Panowie tanie świnie się skończyły, rolnicy wyprzedali nadwyżki i teraz wystąpią braki. Cena będzie szła do góry i znając życie będzie jeszcze wyższa niż przed tą całą #gownoburza z APM.
Panie i Panowie tanie świnie się skończyły, rolnicy wyprzedali nadwyżki i teraz wystąpią braki. Cena będzie szła do góry i znając życie będzie jeszcze wyższa niż przed tą całą #gownoburza z APM.
Hmmmm, ciekawe po ile dziś żywiec i pszenica konsumpcyjna.... Zaraz Agrobiznes! #agrobizneschallange #agrobiznes
- 1
@ZenobiuszFurman: cebula czy aby nie podrożała to jest ważne!
- 1
konto usunięte via Android
- 4
Dorsze słabo, słabo :/ #agrobiznes
- 1
Po ile u was jest kg truskawek? Proszę o województwo i cenę.
U mnie w sklepie na wiosce ciągle 8zł/kg, z auta obok sklepu 6,5zł/kg ;/ (małopolska)
#agrobiznes #truskawki #ceny #cenyowocow #pytamjawas
U mnie w sklepie na wiosce ciągle 8zł/kg, z auta obok sklepu 6,5zł/kg ;/ (małopolska)
#agrobiznes #truskawki #ceny #cenyowocow #pytamjawas
#agrobiznes zaraz sie zacznie!
Nie wiem, ile dzisiaj znalezisk zakopałem, ale było ich miliony :] #oswiadczenie #agrobiznes #nabijamwpisy
@egocentryk: też zakopuje wszystkie bez zboża, PIONA BRAHU
- 3
@egocentryk: ostatnio moje wykopy zaczęły doganiać zakopy, ale po tym weekendzie.. huhu















