Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lajsta77: O to to. Są takie zespoły, którym kiedyś coś się udało i kiedyś coś chwyciło. Jadą na tym od dwudziestu lat już czasami, ani kroku w przód, tył, bok. Muzyka to dziedzina artystyczna, ale nie dla nich. Oni to samo mięcho na tym samym młynku mielą od lat, tu nie ma miejsca na bycie artystą, poszukiwania świeżości, nowych brzmień. Każda nowa płyta jest jak stara baba w barze mlecznym,
  • Odpowiedz
  • 0
@chianski: nie maha tego czegoś, bardziej bluesowe, zreszta wszystkie płyty bez Boną Scotta nie maja takiego kopa, ale większość zespołów na stare lata oklapuje i zaczyna grać spokojniej
  • Odpowiedz