Hej,
Chciałbym zmienić operatora komórkowego z #a2mobile na coś innego, lepszego jakościowo.
O ile a2 ma dobrą ofertę #prepaid tak jakość (rozmowy, prędkość internetu) pozostawia wiele do życzenia. No i po ostatnich zmianach ucieli pakiet internetowy w roamingu co na wakacje się przydawało.
Co polecacie zamiast nich?
Póki co skłaniam się na ofertę #orange na kartę.
Chciałbym zmienić operatora komórkowego z #a2mobile na coś innego, lepszego jakościowo.
O ile a2 ma dobrą ofertę #prepaid tak jakość (rozmowy, prędkość internetu) pozostawia wiele do życzenia. No i po ostatnich zmianach ucieli pakiet internetowy w roamingu co na wakacje się przydawało.
Co polecacie zamiast nich?
Póki co skłaniam się na ofertę #orange na kartę.




















Muszę zmienić sieć z a2mobile - kolejne problemy z roamingiem i siecią przelały czare goryczy.
Myślę o vikings mobile, czy ktoś ma i poleca? Od czasu do czasu wyjeżdżam za granicę i zależy mi na bezproblemowym działaniu internetu - jak to wygląda u vikingów?
#telefony #siecikomorkowe #vikingmobile #a2mobile