@eSUBA94: Ja na tym pociłem kiedyś w bf4 i bez problemu można było wbić pierwsze miejsce, trzeba było tylko szybko klikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia na bodajże średnich w 1920x1080 w Battlefieldzie 6 na zestawie Ryzen 7700&RTX2060. Serio ten procesor nie wyciągnie więcej niż 50-60 na średnich? Czy to kwestia tego, że jest c-----a karta graficzna i tak się rozkłada.
Myślałem kupić Radeona 9070XT, no ale jeśli ma mi procesor tak bottleneckować to po chuju fest.
Też pewnie jakiś
asenjo - #bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia n...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@asenjo zdecydowanie karta. Przecież to jest siedmioletni low-end.

Zmniejszenie taktowania pamięci RAM o kilkaset MHz ma raczej marginalny wpływ
  • Odpowiedz
#battlefield #battlefield6 #gry
Było dobrze a ostatnio znowu odnoszę wrażenie, ze boty odradzają się nagle za plecami daleko od swojego miejsca odrodzenia a co gorsza często strzelają przez przeszkody. Ostanio stałem za murem i też dostałem od bota co nie miał mnie prawa nawet widzieć
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwiedzam sobie powoli #battlefield 6 i mam wrażenie, że te wszystkie mapy są klaustrofobiczne, nawet firestorm. Oprócz klasycznego Goldmuda są w tej grze jeszcze jakieś otwarte mapy, które warto ograć ?

#gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield6 #bf6 #battlefield

Mam takiego buga, gdzie w rozgrywce "Przełamanie na luzie" na TAB'ie nie ma żadnej listy graczy, nie mogę dołączyć do żadnego punktu, pojazdu czy gracza.

O co chodzi?

Inne tryby działają poprawnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrze to czytam że oni się chwalą 13 letnią mapą że to będzie największa mapa w szóstce?? WTF?
pamiętam jak jeszcze lata temu EA DICE chwaliło się że wprowadzają mapy na 128 graczy....

#battlefield
eSUBA94 - dobrze to czytam że oni się chwalą 13 letnią mapą że to będzie największa m...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: tylko akurat mapy na 128 graczy ostatecznie zostały źle przyjęte, z wielu przyczyn. W poszczególnych battlefieldach powtarzały się już te same mapy i jest to sprawdzony pomysł, a sam golmud jest spoko. Następną mapą ma być bazar, który był też w BF 3.
  • Odpowiedz
ale ten battlepass w #battlefield6 szybko się robi, grałem dzień czy dwa w tygodniu, robiłem wszystkie wyzwania i skończyłem go 3 tygodnie temu xD widać, że system jak w apex legends, nawet jak zaczniesz grać dopiero pod koniec sezonu, to bez problemu go zrobisz. Na pewno kupię ponownie, w końcu po wbiciu 110 lvla zwraca się 1100 waluty i zawsze to jakaś dodatkowa zachęta do gry i spoko skórki
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oto biblioteka huopska, prosze jak ładnie. Wszystko posegregowane. Skromna, ale huop nie dodaje tam byle czego - wprawne oko zauważy brak goyslopu - tylko i wyłącznie porządne produkcje. Obecnie to huop (jak widać) gra sobie w #callofduty i #battlefield rekreacyjne. W porze wieczorowej #wiedzmin no i jest #stardewvalley dla zabicia czasu. Reszta gierek czeka w kolejce, kupione na promocjach wszystko.

#przegryw #
corrupted_huop - Oto biblioteka huopska, prosze jak ładnie. Wszystko posegregowane. S...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obawiałem się po liczbie graczy i opiniach że bf2042 jest słabą grą ale zawiodłem się. Okazało się że to całkiem przyjemna i dobra gra.
Ma bugi, np po wyjściu do menu nie mogę dołączyć do żadnej gry i muszę restartować grę.

Ludzie też pisali o przeogromnych mapach które są puste ale z tego co zauważyłem to nie są one gigantyczne, są duże ale pamiętam mapy z bf2 (bf online) i tam mapki też były
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uuroboros: Też uważam, że BF2042 jest spoko, co prawda też późno zaczełam grac, wiec gierka na pewno juz w znaczym stopniu naprawiona, ale brak mozliwosci wyboru mapy to jakas katorga. zas w BFV tez mam problem z broniami, nie wiadomo czym grac i tez uwazam ze bfv jest za szybki.
  • Odpowiedz
totalnie nie rozumiem logiki cenowej przy tych promocjach

tak wiem że 2042 jest średnio przyjęta ale takie g---o typu hardline po 4 latach nadal było drogie i jego poprzednicy też, tutaj kupując 3 poprzednie BFy wychodzi nadal ponad 10 razy taniej niż nowego ... nawet po wyjściu jedynki za V nadal krzyczeli 40zł+

#battlefield #eagames #origin
eSUBA94 - totalnie nie rozumiem logiki cenowej przy tych promocjach

tak wiem że 2042...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: nie patrz na tą "główną" cenę - ona ma być wysoka, żebyś dostrzegł super okazję kupienia pakietu. Oni dobrze wiedzą, że nikt nie kupi za 270 złotych. To tak jak na Aliexpress czy innym Sheinie. Coś kosztuje 50 euro, ale wyjątkowo dla ciebie super okazja za 5 euro. A jak paczka przyjdzie to okazuje się że to g---o warte 50 centów. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: już w Battlefield 3 do którego tak uwielbiacie walić konia był premium i DLCki co kilka miesięcy z coraz to bardziej op wyposażeniem żeby cię kusilo wydać kasę widać co bronie z dodatku close quarters odwalają
  • Odpowiedz
  • 2
@MalinowyGarncarz: Mi chodzi o takie oczywiste rzeczy jak pzeglądarka serwerów, tryb Hardcore czy plutony to było od początku w grze. Dlc dodawało poprostu mapy i wyposażenie a i tak wolałem jak dlc było płatne bo było wysokiej jakości.
Sam pisesz że sezon dwa jest słaby bo za wolno to wszystko idzie.
  • Odpowiedz
Biłem się kilka dnia z myślami i kupiłem bf5. Trudno to tylko 16 złotych.
Pomyślałem że dłużej już bf1 nie wytrzymam i chcę pograć w coś innego.

Tylko że nie ma żadnych europejskich serwerów. Są puste. Za to jest mnóstwo japońskich serwerów gdzie pokazuje mi ping 230.

Co robię źle? I czy bf5 umarł dla europejczyków i amerykanów?
#battlefield
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@rzepa_malino_a: wygląda na to że nie. Teraz jest trochę więcej niemieckich serwerów ale może 1-4 a japońskich cała masa. Trochę dziwnie mi się gra, strasznie bf5 wydaje się przeostrzony jak jakiś dlss4.5 albo i gorzej
  • Odpowiedz