Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

- 0
#bf6 #battlefield #gpu #kartagraficzna #komputery
Tak wyglądają ustawienia na bodajże średnich w 1920x1080 w Battlefieldzie 6 na zestawie Ryzen 7700&RTX2060. Serio ten procesor nie wyciągnie więcej niż 50-60 na średnich? Czy to kwestia tego, że jest c-----a karta graficzna i tak się rozkłada.
Myślałem kupić Radeona 9070XT, no ale jeśli ma mi procesor tak bottleneckować to po chuju fest.
Też pewnie jakiś
Tak wyglądają ustawienia na bodajże średnich w 1920x1080 w Battlefieldzie 6 na zestawie Ryzen 7700&RTX2060. Serio ten procesor nie wyciągnie więcej niż 50-60 na średnich? Czy to kwestia tego, że jest c-----a karta graficzna i tak się rozkłada.
Myślałem kupić Radeona 9070XT, no ale jeśli ma mi procesor tak bottleneckować to po chuju fest.
Też pewnie jakiś
źródło: image
Pobierz#battlefield #battlefield6 #gry
Było dobrze a ostatnio znowu odnoszę wrażenie, ze boty odradzają się nagle za plecami daleko od swojego miejsca odrodzenia a co gorsza często strzelają przez przeszkody. Ostanio stałem za murem i też dostałem od bota co nie miał mnie prawa nawet widzieć
Było dobrze a ostatnio znowu odnoszę wrażenie, ze boty odradzają się nagle za plecami daleko od swojego miejsca odrodzenia a co gorsza często strzelają przez przeszkody. Ostanio stałem za murem i też dostałem od bota co nie miał mnie prawa nawet widzieć
@CipakKrulRzycia: Po c--j grasz z botami
@CipakKrulRzycia: xD
4
Battlefield 6: powrót kultowych map, darmowy tydzień

Battlefield 6 przywraca kultowe mapy, a EA rozdaje grę za darmo na tydzień. Sprawdź szczegóły.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 4
Zwiedzam sobie powoli #battlefield 6 i mam wrażenie, że te wszystkie mapy są klaustrofobiczne, nawet firestorm. Oprócz klasycznego Goldmuda są w tej grze jeszcze jakieś otwarte mapy, które warto ograć ?
#gry
#gry
- 0
Zagrałbym sobie w strzelankę zależy mi na fabule i przygodzie. Pierwsza myśl to Irak lub coś właśnie ze wschodu. Jakie strzelanki pokroju call of duty, battlefield moglibyście polecić ? #gry #steam #pytaniedoeksperta #pytanie #battlefield #callofduty
- 0
#battlefield6 #bf6 #battlefield
Mam takiego buga, gdzie w rozgrywce "Przełamanie na luzie" na TAB'ie nie ma żadnej listy graczy, nie mogę dołączyć do żadnego punktu, pojazdu czy gracza.
O co chodzi?
Inne tryby działają poprawnie
Mam takiego buga, gdzie w rozgrywce "Przełamanie na luzie" na TAB'ie nie ma żadnej listy graczy, nie mogę dołączyć do żadnego punktu, pojazdu czy gracza.
O co chodzi?
Inne tryby działają poprawnie
- 3
dobrze to czytam że oni się chwalą 13 letnią mapą że to będzie największa mapa w szóstce?? WTF?
pamiętam jak jeszcze lata temu EA DICE chwaliło się że wprowadzają mapy na 128 graczy....
#battlefield
pamiętam jak jeszcze lata temu EA DICE chwaliło się że wprowadzają mapy na 128 graczy....
#battlefield
źródło: image
Pobierz@eSUBA94: W BF2042 uznali że robią za duże mapy i teraz dla kontrastu robią za małe ¯\(ツ)/¯
@eSUBA94: tylko akurat mapy na 128 graczy ostatecznie zostały źle przyjęte, z wielu przyczyn. W poszczególnych battlefieldach powtarzały się już te same mapy i jest to sprawdzony pomysł, a sam golmud jest spoko. Następną mapą ma być bazar, który był też w BF 3.
- 1
ale ten battlepass w #battlefield6 szybko się robi, grałem dzień czy dwa w tygodniu, robiłem wszystkie wyzwania i skończyłem go 3 tygodnie temu xD widać, że system jak w apex legends, nawet jak zaczniesz grać dopiero pod koniec sezonu, to bez problemu go zrobisz. Na pewno kupię ponownie, w końcu po wbiciu 110 lvla zwraca się 1100 waluty i zawsze to jakaś dodatkowa zachęta do gry i spoko skórki
#
#
ale ten battlepass w #battlefield6 idzie jak krew z d--y, grałem całkiem sporo, tydzień w tydzień robiłem wszystkie wyzwania a i tak brakuje mi 12 lvli xD k---y z ea, w codzie ten bp szedł elegancko a tu trzeba dzień w dzień grać żeby to g---o wbić. Więcej nie kupię, szkoda czasu
#battlefield
#battlefield
źródło: Screenshot_58
Pobierz- 0
@zbyszko17 a co ja napisałem xd tydzień w tydzień od początku każdy tydzień wyczyszczony, plus grałem oprócz tego kilka godzin w tygodniu a i tak mi brakuje 12 lvli do maxa
- 6
Oto biblioteka huopska, prosze jak ładnie. Wszystko posegregowane. Skromna, ale huop nie dodaje tam byle czego - wprawne oko zauważy brak goyslopu - tylko i wyłącznie porządne produkcje. Obecnie to huop (jak widać) gra sobie w #callofduty i #battlefield rekreacyjne. W porze wieczorowej #wiedzmin no i jest #stardewvalley dla zabicia czasu. Reszta gierek czeka w kolejce, kupione na promocjach wszystko.
#przegryw #
#przegryw #
źródło: image
Pobierz- 3
@Wimix21: dla gojów to są valoranty i inne csy co robią papkę z mózgu i potem się jeden z drugim przebiera w kabaretki i gada UwU przez mikrofon. Ja taki nie jestem, ja takiego szukam.
Szkoda, że peak gamingu i strzelanek już nie wróci, trzy najlepsze części, żadne call of duty nie ma podjazdu do tego, chaos, model zniszczeń, mielarnia, samoloty nad głową, tęsknię :( Battlefield 6 miał być podobny, ale za bardzo przypomina call of duty
#battlefield #gry #nostalgia
#battlefield #gry #nostalgia
źródło: 1000000924
Pobierz@stanley-fieldmaster: na swój czas bc2 było top, zajebiste polskie dubingi, zajebista fabuła, zajebiste multi
@stanley-fieldmaster szkoda tylko że wszyscy jechali po bf4 po premierze. To tylko teraz jak załatali, ludzie piszą że to „klasyczek”
Obawiałem się po liczbie graczy i opiniach że bf2042 jest słabą grą ale zawiodłem się. Okazało się że to całkiem przyjemna i dobra gra.
Ma bugi, np po wyjściu do menu nie mogę dołączyć do żadnej gry i muszę restartować grę.
Ludzie też pisali o przeogromnych mapach które są puste ale z tego co zauważyłem to nie są one gigantyczne, są duże ale pamiętam mapy z bf2 (bf online) i tam mapki też były
Ma bugi, np po wyjściu do menu nie mogę dołączyć do żadnej gry i muszę restartować grę.
Ludzie też pisali o przeogromnych mapach które są puste ale z tego co zauważyłem to nie są one gigantyczne, są duże ale pamiętam mapy z bf2 (bf online) i tam mapki też były
@Uuroboros: Też uważam, że BF2042 jest spoko, co prawda też późno zaczełam grac, wiec gierka na pewno juz w znaczym stopniu naprawiona, ale brak mozliwosci wyboru mapy to jakas katorga. zas w BFV tez mam problem z broniami, nie wiadomo czym grac i tez uwazam ze bfv jest za szybki.
- 0
@rzepa_malino_a: portal - druga opcja i tam masz wybory serwerów i chyba nie są mapki tylko z poprzednich ale ze wszystkich er społeczności
- 0
totalnie nie rozumiem logiki cenowej przy tych promocjach
tak wiem że 2042 jest średnio przyjęta ale takie g---o typu hardline po 4 latach nadal było drogie i jego poprzednicy też, tutaj kupując 3 poprzednie BFy wychodzi nadal ponad 10 razy taniej niż nowego ... nawet po wyjściu jedynki za V nadal krzyczeli 40zł+
#battlefield #eagames #origin
tak wiem że 2042 jest średnio przyjęta ale takie g---o typu hardline po 4 latach nadal było drogie i jego poprzednicy też, tutaj kupując 3 poprzednie BFy wychodzi nadal ponad 10 razy taniej niż nowego ... nawet po wyjściu jedynki za V nadal krzyczeli 40zł+
#battlefield #eagames #origin
źródło: image
Pobierz@eSUBA94: po prostu wszyscy którzy mieli kupić już kupili, te ceny są po to żeby kupil ktoś zupełnie niezorientowany z ciekawości ¯\(ツ)/¯
@eSUBA94: nie patrz na tą "główną" cenę - ona ma być wysoka, żebyś dostrzegł super okazję kupienia pakietu. Oni dobrze wiedzą, że nikt nie kupi za 270 złotych. To tak jak na Aliexpress czy innym Sheinie. Coś kosztuje 50 euro, ale wyjątkowo dla ciebie super okazja za 5 euro. A jak paczka przyjdzie to okazuje się że to g---o warte 50 centów. ¯\(ツ)/¯
#battlefield6 #bf6 #battlefield
Szkoda że nie dodają ich na stałe w REDSEC bo fajnie się kampiło przy zrzutach broni.
Szkoda że nie dodają ich na stałe w REDSEC bo fajnie się kampiło przy zrzutach broni.
źródło: do-we-have-any-idea-what-the-difference-will-be-between-the-v0-v7kazkgoexjg1
Pobierz#gry #battlefield #battlefield6
Kiedyś to wszystko dostawało się na premiere teraz nazywa się to sezonami. Jakoś usług spada a wszyscy klaszczą jak by to było niewadomo co. xD
Kiedyś to wszystko dostawało się na premiere teraz nazywa się to sezonami. Jakoś usług spada a wszyscy klaszczą jak by to było niewadomo co. xD
źródło: obraz_2026-04-17_152914073
Pobierz@Piotrek7231: już w Battlefield 3 do którego tak uwielbiacie walić konia był premium i DLCki co kilka miesięcy z coraz to bardziej op wyposażeniem żeby cię kusilo wydać kasę widać co bronie z dodatku close quarters odwalają
- 2
@MalinowyGarncarz: Mi chodzi o takie oczywiste rzeczy jak pzeglądarka serwerów, tryb Hardcore czy plutony to było od początku w grze. Dlc dodawało poprostu mapy i wyposażenie a i tak wolałem jak dlc było płatne bo było wysokiej jakości.
Sam pisesz że sezon dwa jest słaby bo za wolno to wszystko idzie.
Sam pisesz że sezon dwa jest słaby bo za wolno to wszystko idzie.
- 0
#battlefield plutony, wyszukiwarka serwerów, wake island po raz 20 - powiem krótko - ZNOWU TO ZROBILI.
preorder zlozony.
preorder zlozony.
Biłem się kilka dnia z myślami i kupiłem bf5. Trudno to tylko 16 złotych.
Pomyślałem że dłużej już bf1 nie wytrzymam i chcę pograć w coś innego.
Tylko że nie ma żadnych europejskich serwerów. Są puste. Za to jest mnóstwo japońskich serwerów gdzie pokazuje mi ping 230.
Co robię źle? I czy bf5 umarł dla europejczyków i amerykanów?
#battlefield
Pomyślałem że dłużej już bf1 nie wytrzymam i chcę pograć w coś innego.
Tylko że nie ma żadnych europejskich serwerów. Są puste. Za to jest mnóstwo japońskich serwerów gdzie pokazuje mi ping 230.
Co robię źle? I czy bf5 umarł dla europejczyków i amerykanów?
#battlefield
@Uuroboros: nie wiem, czasem to sie troche bugowalo sprobuj roznych ustawien w wyszukiwarce serwerow niestandarowych i ew. zresetuj filtry oraz szybkom grom dołącz i moze da cie a nusz porządnie
- 0
@rzepa_malino_a: wygląda na to że nie. Teraz jest trochę więcej niemieckich serwerów ale może 1-4 a japońskich cała masa. Trochę dziwnie mi się gra, strasznie bf5 wydaje się przeostrzony jak jakiś dlss4.5 albo i gorzej




























Wspaniała zmiana, zamiast minimapy mamy teraz w śmigłowcach jakiś g---o-radar na którym nic nie widać. Dzięki DICE, dobrze że polatałem sobie przed tą wspaniałą zmianą.