Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
stanley___
- 2

pekas
via Android- 4
@stanley___ @PilotPirx Ja to chciałbym się dowiedzieć gdzie jest Pani Sylwia :(

wielkidorado
via Wykop- 3
@pekas: Jest w ciąży. Ogłosiła to na swoim profilu i nawet fotki brzuszka zamieściła.
Magdalena mogła strzelać z tym chodzeniem po Księżycu. #1z10
- 0
Nie podają swoich hobby to będzie długa rozgrywka. #1z10
Dzień dobry #1z10
#1z10 Gratuluję pani Sylwio!
źródło: FB_IMG_1727284928137
Pobierz- 0
@Suheil-al-Hassan: szkoda, że nie ja 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Kiedyś ktoś pisał na wykopie, że jest z jakimś operatorem kamery.
Kiedyś ktoś pisał na wykopie, że jest z jakimś operatorem kamery.
konto usunięte via Wykop
- 1
@John_Edgar_Hoover: To pewnie jakiś chad thundercook.
#1z10 Gdzie jest pani Sylwia?
@witam_po_krotkiej_przerwie: jest na krótkiej przerwie :P (urlop)
Mirosław - myślałem, że lepiej mu pójdzie. Ogólnie w tej serii mocni zawodnicy. #1z10
- 4
#1z10 Miroslaw nie bral nic na siebie i moze mu braknac tych punktow. Ciekawe czy wejdzie do wielkiego finalu, bo jest 9. a jeszcze 2 odcinki. A szkoda byloby, jakby nie wszedl, bo widac w nim spory potencjal
Szkoda, że nie udało się nieco więcej punktów złapać, fajnie, jakby pan Mirosław jednak wszedł do wielkiego finału
#1z10
#1z10
#1z10 Papadopulous to była największa szansa xD
Mirosław ręką bliżej przycisku #1z10
@PilotPirx: skill issue
Mirosław ciężki gracz, ale będę kibicować pani Katarzynie, go Kasia!
#1z10
#1z10
@uncle_freddie: jednak nie aż taki ciężki.
- 1
@toodrunktofuck: Wydaje mi się, że w pewnym momencie stres i nerwy go zaczęły zjadać - jak się pierwszy raz pomylił, to od tej chwili zaczęła się równia pochyła
- 4
#1z10 Mirosław sigma
Chorando se foi quem um dia só me fez chorar
Chorando se foi quem um dia só me fez chorar
Chorando estará ao lembrar de um amor
Que um dia não soube cuidar
Chorando estará ao lembrar de um amor
Que um dia não soube cuidar
Chorando se foi quem um dia só me fez chorar
Chorando estará ao lembrar de um amor
Que um dia não soube cuidar
Chorando estará ao lembrar de um amor
Que um dia não soube cuidar
#1z10 Lambaaaadaaaaa!
Szanuje pana Tadeusza za poprawą wymowę nazwiska Mbappe, co nie udaje się wielu komentatorom
#1z10
#1z10
@uncle_freddie: a tak a propos ciekawe jakby Kylianowi szlo w skoku o tyczce...
@kris-90: albo na tafli lodu
Co za niefart, że akurat panu od Motoru wylosowali odcinek w tym samym czasie, co mecz jego drużyny
#1z10
#1z10
@uncle_freddie: odcinek już widział na żywo;)
- 3
@toodrunktofuck: Ale jednak nie z ten strony - mimo wszystko zobaczyć się w tv to nie jest częsta okoliczność
#1z10 Jakby pani Katarzyna z 9 wzięła ślub z panem Kacprem z 1, to by była Dobry-Bigos.







