#1z10 dojechać Leszka, szanuje Oskara
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ojsak
- 2
#1z10 Panie Krzysztofie, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Dobra, co było, to było, ale teraz Oskarek i Krzysiu skupcie się i połączcie siły w walce ze złem, zniszczyć gnoja oddawacza
#1z10
#1z10
- 2
#1z10 ja za swoim imiennikiem, denerwuje mnie takie oddawanie pytan
Nr 1 chyba na połowę zadanych pytań musiał odpowiadac. #1z10
JJKubala
via Wykop- 1
@toodrunktofuck: prawie. Niestety osoby z mojej strony szybciej poodpadały, a "łatwiej" pyta się tych z naprzeciwka.
- 1
#1z10 szkoda gościa
- 4
#1z10 ten chłop wystraszyl tym oddawaniem pytan i nikt go nie wyznacza :(
#1z10 a siódemki w ogóle nie wyznaczają...
#1z10 Pan Leszek z 7 trzy razy wyznaczył pana Jakuba z 1, chyba nie polubił go
@IWezTuCosWymysl: Może mu dzień dobry przed nagraniami nie odpowiedział
Po prostu taką miał strategię. Przed nagraniem żadnej kosy nie mieliśmy. ;)
Kto by przypuszczał, że oglądanie Boba Budowniczego przyda się w #1z10
Must have been love
But it's over now
Lay a whisper on my pillow
Leave the winter on the ground
I wake up lonely, this air of silence
In the bedroom and all around
But it's over now
Lay a whisper on my pillow
Leave the winter on the ground
I wake up lonely, this air of silence
In the bedroom and all around
#1z10 It must have been love...
Z akwarium mu się skojarzyło #1z10
@toodrunktofuck: halo Ryba, tu Akwarium
@sesa_sebix: na którym stanowisku grasz?
- 0
@John_Edgar_Hoover zawsze na pierwszym
Znowu poeta #1z10
#1z10 jakie wydarzenia?
@kombajnbizon: Reksiowe. Chodziło konkretnie o ReksioCon 2022 (oraz pośrednio o KretesCon, którego kolejna edycja będzie w październiku w Poznaniu). To, co mówiłem o uprzejmości, to też z #przygodyreksia
- 0
#1z10 wczoraj babka powiedziala o jednym ze swoich zainteresowań spanie :D Lubię takie oryginalne odpowiedzi
@kris-90: dziękuję! Rzadko tu jestem, w sumie dopiero wczoraj wieczorem, jak zobaczyłem, że odcinek był komentowany, to postanowiłem napisać.
- 2
@JJKubala: Ty sie przedstawiles jako analityk i potem dodales o tych przygodach Reksia? :) Wlasnie to lubię w tych "wizytkowkach" takie nieoczywiste zagadnienia :)
#1z10
Szlauf to na tinderze lub instagramie xD
Szlauf to na tinderze lub instagramie xD






