#1z10 break dance, taniec na głowie gdyby ktoś nie wiedział.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

John_Edgar_Hoover
- 2

piotr-glabik
via Wykop- 0
@John_Edgar_Hoover: Zaraz będzie 15 lat jak autora tych słów zabili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy da się gdzieś znaleźć archiwalne odcinki #1z10 ? Przeszukując neta znalazłqm tylko jeden odcinek z 1996 roku. #pytanie #pytaniedoeksperta
@tesknilam_: Były, ale komuś z góry z TVP/Euromedia/właścicielowi to bardzo przeszkadzało i oberwał nie tylko YT, ale też inne strony/serwery ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
#1z10 nie wierzę, do finału weszła babka która nie wiedziała jaka jest pierwsza litera alfabetu łacińskiego
#1z10 Leszek Miller xD
Nitka na najbardziej ikoniczne wypowiedzi Tadeusza Sznuka. Ja zaczynam: "Tu Polskie Radio. Słuchacie audycji "Lato z Radiem" #polskieradio #radio #telewizja #tvp #1z10
źródło: 000HORIUD7X5W50J-C323-F4
Pobierz@fornson23 nie wiem choć się domyślam
Dlaczego w polskiej (i nie tylko) szkole uczy się, że ten człowiek widniejący na obrazie (Ferdynand Magellan) jako pierwszy opłynął ziemię? Przecież to wierutne kłamstwo. Ba! Jestem pewien, że jeśli padłoby pytanie w #1z10 o pierwszego człowieka który opłynął ziemię, to Magellan byłby poprawną odpowiedzią. Nie! Ferdynand Magellan nawet się nie zbliżył do opłynięcia ziemi. Przestańcie okłamywać dzieci! (jak mnie naście lat temu) #historia #szkola
źródło: images
Pobierz@fornson23: no nie opłynął bo postanowił być parówą na Filipinach i został wyjaśniony
- 3
@Sylwiusz_89: paaanie, jaka historia XX wieku w moim pokoleniu? Na to już nie ma czasu, trzeba sobie przypominać Starożytną Grecję do matury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#1z10 dobry herbatnik
- 0
Gdyby ktoś w finale na to że źle odpowiedziałem by mnie poprawiał jak Konrad, to bym Mu chyba z-----ł! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#1z10
#1z10
@Jodlaaaa: też mnie to jakoś tak irytowało xD
- 10
źródło: 1000047681
Pobierz- 0
#1z10 slabo
#1z10 co powiedziała dziewczyna z dwójki w zainteresowaniach?
@metylofenylopropyloamina: peklowanie
- 1
#1z10 to już czas
Cześć. 14.12.2025 byłem na eliminacjach do 1 z 10 i zostałem zakwalifikowany. Do tej pory nie dostałem zaproszenia na nagrywki. Wiecie jak długo się czeka zazwyczaj i w jakiej części roku jest nagrywany program?
#1z10
#1z10
@grzes1290: Patrzcie jaki niecierpliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ledwie pół roku temu był na eliminacjach i nie może doczekać się gry. Czekaj cierpliwie na maila od Pana Krzysztofa. Nagrywają z reguły przed sezonem czyli luty/marzec albo maj/czerwiec. Może teraz na jesieni lub w zimie, ale to niech koś potwierdzi albo zaprzeczy.
@piotr-glabik: we wrześniu też bywały nagrywki tych późnych jesiennych sezonów albo dogrywanie WF.
#1z10 W pytaniu o odsiadkę Ala Capone mogliby dać z 1-2 lata zapasu. Ciekawe kto wie dokładnie ile lat dostał?
Dzisiaj mamy 32 rocznicę premiery najlepszego teleturnieju na świecie. Z tej okazji chciałbym wam życzyć co najmniej drugie tyle na antenie a wszystkim uczestnikom wygrania wielkiego finału. #1z10
@toodrunktofuck: └[⚆ᴥ⚆]┘
WF dla nas wszystkich nie starczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pamiętam, że przed chwilą 30 lecie było i przy okazji 60 Jana Gruby, gdzie spotkaliśmy się na wspólnym treningu niektórzy nawet po 25 latach nie widzenia (ʘ‿ʘ)
WF dla nas wszystkich nie starczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pamiętam, że przed chwilą 30 lecie było i przy okazji 60 Jana Gruby, gdzie spotkaliśmy się na wspólnym treningu niektórzy nawet po 25 latach nie widzenia (ʘ‿ʘ)
@piotr-glabik: To się zgadza ;)
- 0
@archi-h: Znalazłem!!! (。◕‿‿◕。)
https://wykop.pl/wpis/83287187/pan-jerzy-dzis-polaczenie-stylu-tommiego-vercettie
Nawet mam 2 miejsce w plusach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/83287187/pan-jerzy-dzis-polaczenie-stylu-tommiego-vercettie
Nawet mam 2 miejsce w plusach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 1
#1z10 ale incepcja - pytanie o 1z10 w teleturnieju 1z10
Zawód dla rodziny odpadł w pierwszej turze
@colezka
@colezka
- 0
@jedrek_masta: przynajmniej stabilnie, zawód jak zawsze
- 2
#1z10 #jedenzdziesieciu
Hej, przygotowaliśmy aktualizację aplikacji 1 z X i jest już dostępna w sklepach.
Po feedbacku dorzuciliśmy kilka rzeczy które zostały nam zgłoszone albo których nam brakowało przy grze „na żywo”:
- Timer na turę - przed startem rozgrywki ustawiacie limit czasu na odpowiedź. Już nie ma ustawionych na sztywno 15 sekund na całość.
Hej, przygotowaliśmy aktualizację aplikacji 1 z X i jest już dostępna w sklepach.
Po feedbacku dorzuciliśmy kilka rzeczy które zostały nam zgłoszone albo których nam brakowało przy grze „na żywo”:
- Timer na turę - przed startem rozgrywki ustawiacie limit czasu na odpowiedź. Już nie ma ustawionych na sztywno 15 sekund na całość.
źródło: feature graphic (1)
Pobierz











