#1z10 Dawid jest podpięty do gpt
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ojsak
- 4
Pan z 8 mógłby sobie w pasjansa zagrać w międzyczasie
#1z10
#1z10
Ja pierdziele jakie pytania
#1z10
#1z10
- 2
#1z10 ten Dawid w swoim odcinku oddawał pytania, dzisiaj sie długo wstrzymywal
#1z10 studio w kosmosie, to New York Cosmos
Wielkie zwycięstwo, oddawacz jest w odwrocie, już nie trzeba się go bać (。◕‿‿◕。)
Sayonara, Leszku
#1z10
Sayonara, Leszku
#1z10
Leszek oddawacz out. Ja wiedziałem a on nie. #1z10

Kochanie_daj_monsterka
via Wykop- 1
@PodniebnyMurzyn: dzień dobry wieczór
Dawid, nr 8 srogi gość. #1z10
- 3
#1z10 Leszek oddawacz się odpalił
- 3
Pan Hubert legancki CHUOP, na luzaku, na spokojnie tu tego
#1z10
#1z10
#1z10 widać było że Sznuk uważał na to że "Nemo to osoboa niebinarna", a tymczasem uczestnik bez owijania daje "reprezentant" xD
- 0
#1z10 panie Leszku jaka szkoda
Welcome to the show, let everybody know
I'm done playing the game, I'll break out of the chains
You better buckle up, I'll pour another cup
This is my boheme, so drink it up, my friend
This story is my truth
I'm done playing the game, I'll break out of the chains
You better buckle up, I'll pour another cup
This is my boheme, so drink it up, my friend
This story is my truth
- 434
Idziesz sobie do teleturnieju wiedzowego, znasz miliardy bezużytecznych ciekawostek, a encyklopedie recytujesz na wyrywki, ale pytają cię o imiona teletubisiów i odpadasz na samym początku
#1z10
#1z10
@uncle_freddie: ten program zszedł już na psy
@uncle_freddie: no właśnie o to chodzi w tym programie. Prawdziwa inteligencja to nie uczenie się encyklopedii na pamięć. To każdy przy odpowiednim czasie włożonym by zrobił.
Inteligencja to umiejętność obliczania całek, przy znajomości dowódców oblężenia Konstantynopola i imion Teletubisiów.
Inteligencja to umiejętność obliczania całek, przy znajomości dowódców oblężenia Konstantynopola i imion Teletubisiów.
#1z10 Panie Zbigniewie, chyba nie spodziewał się Pan takiego pytania xD
- 6
#1z10 gościa rozłożył Teletubiś
Inni w garniakach czy koszulach, a pan Hubert w outficie luzacko-piżamkowym
#1z10
#1z10
- 2
#1z10 uczestnik nr 2 zapomniał portki włożyć









