Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia PodniebnyMurzyn PodniebnyMurzyn 18.10.2024, 17:19:16 1 + Chyba 4 raz z rzędu kobieta wygrała nie?#1z10 kris-90 kris-90 19.10.2024, 05:36:06 via Wykop 2 + @PodniebnyMurzyn: nie, w czw wygral Leszek, ale to moze dlatego, ze nie bylo zadnej kobiety w odcinku lepaq lepaq 18.10.2024, 17:19:13 6 + Nie ma zielonego pojęcia, ale ma zielony żakiet xD#1z10 uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:18:45 4 + Brawo pani Zofio, całkiem elegancki wynik#1z10 lepaq lepaq 18.10.2024, 17:17:54 1 + Pani Zofia, mądra Kobita#1z10 uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:16:15 2 + Widzisz Franciszku, gdybyś nie był oddawaczem, to może odpadłbyś dumnie w 2 etapie i uniknął kompromitacji w finale#1z10 PilotPirx PilotPirx 18.10.2024, 17:14:58 2 + #1z10 Nr 1 z finału ma ciekawe odpowiedzi. 😄 IWezTuCosWymysl IWezTuCosWymysl 18.10.2024, 17:14:45 1 + #1z10 Skoro pan Tadeusz pytał o morze, to nie mów oceanu... IWezTuCosWymysl IWezTuCosWymysl 18.10.2024, 17:12:44 3 + #1z10 Pani Zofio, NIEEEEEEEE John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:10:52 3 + #1z10 panna Anna wiedziała, że gdzieś dzwoni, ale nie wiedziała w którym kosciele. uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:10:18 3 + Aj, Anno, prosto w pułapkę tego pytania#1z10 uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:09:28 1 + Andrzej ciemiężyciel #1z10 japaapa japaapa 18.10.2024, 17:09:22 7 + Ale przystojniak z tego pingwina #1z10 źródło: nils_olav_5_sea_way_org Pobierz John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:11:32 via Wykop 2 + @japaapa: Chad wśród pingwinów. lepaq lepaq 18.10.2024, 17:06:01 1 + Po melodii w tle wiedziałem, że to Manaam i wiedziałem, że będzie pytanie o wokalistę, ale nie pamiętałbym nazwiska.#1z10 uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:01:14 6 + Va, pensiero, sull'ali dorateVa, ti posa sui clivi, sui colliOve olezzano tepide e molliL'aure dolci del suolo natalDel Giordano le rive salutaDi Sione le torri atterratePokaż całość Wszystkooo_ Wszystkooo_ 18.10.2024, 17:06:41 via Wykop 2 + @uncle_freddie: pieśń niewolników Wszystkooo_ Wszystkooo_ 18.10.2024, 17:23:44 via Wykop 1 + @uncle_freddie: W którymś z nowych odcinków "Awantury o kasę" padło o nią pytanie. John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:00:15 0 + #1z10 Było w Awanturce chyba John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:01:22 via Wykop 2 + @lepaq: piesn niewolników z Nabucco Verdiego lepaq lepaq 18.10.2024, 17:04:02 via Wypiek 0 + @John_Edgar_Hoover Verdi na pewno był w nowej edycji. John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 16:56:45 9 + #1z10 Warto odnotowac, ze Sapkowski napisał Wiedzmina na podstawie popularnej gry komputerowej. szalony_jozef szalony_jozef 18.10.2024, 16:55:24 0 + #1z10 Cztery osoby z Wrocławia, czy trzy? lepaq lepaq 18.10.2024, 16:55:08 3 + Poziom wysoki widzę xd#1z10 sesa_sebix sesa_sebix 18.10.2024, 16:55:06 3 + #1z10Dzień dobry! Jak ja kocham ten program <3 lepaq lepaq 18.10.2024, 16:52:35 2 + Dobra, przelącz na #1z10 #mecz IWezTuCosWymysl IWezTuCosWymysl 18.10.2024, 16:54:04 via Wykop 1 + @lepaq: trzeba się na 2 ekrany przemęczyć ;)
PodniebnyMurzyn PodniebnyMurzyn 18.10.2024, 17:19:16 1 + Chyba 4 raz z rzędu kobieta wygrała nie?#1z10
kris-90 kris-90 19.10.2024, 05:36:06 via Wykop 2 + @PodniebnyMurzyn: nie, w czw wygral Leszek, ale to moze dlatego, ze nie bylo zadnej kobiety w odcinku
uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:16:15 2 + Widzisz Franciszku, gdybyś nie był oddawaczem, to może odpadłbyś dumnie w 2 etapie i uniknął kompromitacji w finale#1z10
IWezTuCosWymysl IWezTuCosWymysl 18.10.2024, 17:14:45 1 + #1z10 Skoro pan Tadeusz pytał o morze, to nie mów oceanu...
John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:10:52 3 + #1z10 panna Anna wiedziała, że gdzieś dzwoni, ale nie wiedziała w którym kosciele.
japaapa japaapa 18.10.2024, 17:09:22 7 + Ale przystojniak z tego pingwina #1z10 źródło: nils_olav_5_sea_way_org Pobierz
John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:11:32 via Wykop 2 + @japaapa: Chad wśród pingwinów.
lepaq lepaq 18.10.2024, 17:06:01 1 + Po melodii w tle wiedziałem, że to Manaam i wiedziałem, że będzie pytanie o wokalistę, ale nie pamiętałbym nazwiska.#1z10
uncle_freddie uncle_freddie 18.10.2024, 17:01:14 6 + Va, pensiero, sull'ali dorateVa, ti posa sui clivi, sui colliOve olezzano tepide e molliL'aure dolci del suolo natalDel Giordano le rive salutaDi Sione le torri atterratePokaż całość
Wszystkooo_ Wszystkooo_ 18.10.2024, 17:23:44 via Wykop 1 + @uncle_freddie: W którymś z nowych odcinków "Awantury o kasę" padło o nią pytanie.
John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 17:01:22 via Wykop 2 + @lepaq: piesn niewolników z Nabucco Verdiego
lepaq lepaq 18.10.2024, 17:04:02 via Wypiek 0 + @John_Edgar_Hoover Verdi na pewno był w nowej edycji.
John_Edgar_Hoover John_Edgar_Hoover 18.10.2024, 16:56:45 9 + #1z10 Warto odnotowac, ze Sapkowski napisał Wiedzmina na podstawie popularnej gry komputerowej.
IWezTuCosWymysl IWezTuCosWymysl 18.10.2024, 16:54:04 via Wykop 1 + @lepaq: trzeba się na 2 ekrany przemęczyć ;)
#1z10