#1z10 Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
IWezTuCosWymysl
- 7
wybitny, legendarny wręcz finał, będę o nim długo pamiętał
ostatni raz porównywalny poziom widziałem w tym odcinku Blok Ekipy gdzie Wojtas wygrał odcinek 1 z 10
#1z10
ostatni raz porównywalny poziom widziałem w tym odcinku Blok Ekipy gdzie Wojtas wygrał odcinek 1 z 10
#1z10
Nie mówię, że to był zły finał, ale ich zsumowane punkty nie starczyłyby, aby dostać się na listę zwycięzców
#1z10
#1z10
#1z10 O sylaby było bodajże w sobotę w powtórce. Który to raz błędna odpowiedź...
#1z10 razem 85 punktów, więc nawet wspólnie są poza listą zwycięzców
Dobry ten finał, takie też są czasem potrzebne. #1z10
#1z10 Jeden z rekordowych odcinków.
#1z10 to popracował
- 6
- 6
#1z10 te Ujścia go pograzyly

PilotPirx
via Android- 1
@kris-90 dobre 😄
Uff, dotrwaliśmy do 3 poprawnych odpowiedzi u zawodnika
#1z10
#1z10
#1z10 Czy to nie rekord, że ktoś odpadł przed 30 punktami w finale?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#1z10 Panie Arkadiuszuuuu...
#1z10
Arkadiusz chyba nie usłyszał, że ma odpowiadać?
Arkadiusz chyba nie usłyszał, że ma odpowiadać?
- 4
#1z10 geniusze XDD
- 5
#1z10 pan Arkadiusz chyba jakiś rekord pobił
- 14
#1z10 dziwny final
- 10
#1z10 Arkadiusz XD
#1z10 ale ananasy na początku tego finału










