bo odpalanie rac jest nienormalne. robi się to w przypadkach rzadkich, niebezpieczenstwa w szczególnych miejscach itd. na marszach się maszeruje, na meczach kibicuje. w takich miejscach racy używają zadymiarze, idioci i piromani
Oglądałem w TV relację z tzw. marszu prezydenckiego. Pod przewodnictwem Komorowskiego uczestniczyli w nim politycy PO i lewicy, obecny był także Tusk.
Pod pomnikiem Wincentego Witosa zgromadzeniu złożyli kwiaty i odśpiewali Rotę. Dziwnym trafem podczas wykonywania tej pieśni opuścili jednak zwrotkę, w której są słowa: "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,Ni dzieci nam germanił."
Wnioski pozostawiam do wyciągnięcia w zakresie własnym.
Zastanawiam się czy rogalosceptycy oburzeni brakiem polskiej flagi tj. @fenis oraz @Peleryna na wykop.pl - strona ze śmiesznymi obrazkami sami świętują na swoich komputerach tak jak każdy polak patriota powinien...