bo odpalanie rac jest nienormalne. robi się to w przypadkach rzadkich, niebezpieczenstwa w szczególnych miejscach itd. na marszach się maszeruje, na meczach kibicuje. w takich miejscach racy używają zadymiarze, idioci i piromani
  • Odpowiedz
Stanowski w punkt #11listopada

W Katalonii świętują Dzień Niepodległości, mimo że nie mają niepodległości. U nas w Dzień Niepodległości walczą, mimo że już ją wywalczyli.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądałem w TV relację z tzw. marszu prezydenckiego. Pod przewodnictwem Komorowskiego uczestniczyli w nim politycy PO i lewicy, obecny był także Tusk.

Pod pomnikiem Wincentego Witosa zgromadzeniu złożyli kwiaty i odśpiewali Rotę. Dziwnym trafem podczas wykonywania tej pieśni opuścili jednak zwrotkę, w której są słowa: "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,Ni dzieci nam germanił."

Wnioski pozostawiam do wyciągnięcia w zakresie własnym.

#11listopada #marszniepodleglosci #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach