Mireczki od #007 czy przypadkiem ta Pani z ostatniej i najnowszej serii (każdy kto oglądał oba filmy) nie jest w efekcie przypadkiem kolekcjonerką (wdową) po osobach z licencją na zabijanie?

wszak w Spectre (2015) już na początku jej mąż ginie, a to samo niby się dzieje ze słynnym 007 w Nie czas umierać i jeszcze dzieciaka ma.. ?

czy to nie specjalistka w takich numerach ?

#film #
nutka-instrumentalnews - Mireczki od #007 czy przypadkiem ta Pani z ostatniej i najno...

źródło: comment_1633784668yZqtWxsjARSpkEmPKIRUzc.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dolan03: pomyliłem, ojciec oczywiście i jej rodzinka.. wczoraj oglądałem drugi raz nawet na tvp i był cytat gdzie mówi, wtedy jakoby to Blofeld załatwił jej starą.. chociaż nie wspomina o człowieku w masce który się pojawia później

nawet w tej częsci mówi do 007 tuż przed ostatnią sceną że rezygnuje z tej zabawy bo ma tego dość i dopiero wtedy zostaje porawna w Londynie

być może sa też niespójności w
  • Odpowiedz
  • 5
#jamesbond #kino #007 #film

Czy tylko mi scena ucieczki w Norweskim lesie (która była jedną z lepszych scen) skojarzyła się z Jurrasic Park?:D i te dźwięki motocykli w tle, które brzmiały złowieszco.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ile było Bondów z Krejgiem?

Cassino Royale
Skyfall
.
.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby to Polacy kręcili Bonda to główną rolę prawdopodobnie dostałby Piotr Adamczyk albo Maciej Stuhr. Ale bardziej Adamczyk. Myślałem jeszcze o Tomaszu Karolaku, ale on musiałby wznieść się na wyżyny swojego aktorstwa, żeby sprostać takiej roli. #film #przemyslenia #kinematografia #007 #bond
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jendryn: Czy nuda? Raczej nie. Jako film sensacyjny nawet ok. Pościgi, wybuchy, akcje takie, że Mission Impossible się chowa... Ale czy to jest jeszcze film o Bondzie? Jak fan serii jestem po seansie w-------y.
  • Odpowiedz
Nowy #jamesbond jest naprawdę dobrym filmem akcji. Nie nudziłem się przez sekundę. Mało CGI, praktycznie niezauważalne ilości. Polecam każdemu

! Komu nie przeszkadza to że czarna kobieta jest „nowym 007” o bardzo silnym charakterze

To jest spoiler końcówki, ostrzegam

!
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mialem mieszane uczucia. Kilka na prawde swietnych rzeczy mieszalo sie z wrecz odpychajaco slabymi. Troche ubolewam ze bondowe uniwersum dopadla “poprawnosc polityczna” rodem z netflixa.
  • Odpowiedz
  • 1
#bond #007 #filmy

Mirki 19 filmów z 007 na youtube w USA za friko!
Oczywiście VPN musi być, wszystkie rzecz jasna po angielsku ewentualnie z angielskimi napisami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki i Mirabelki! Dziękuję serdecznie za ciągle napływające od Was słowa otuchy i wsparcia, naprawdę wiele dla mnie znaczą!
Niestety tak jak przewidywałem, życie bez chemii jest tragiczne - kiepskie samopoczucie, potworny ból, z psychą też coraz gorzej. Konsultacja w poradni radioterapii dopiero w piątek (okropnie bolą mnie nogi, a to przez guz w okolicach kręgu L4, zaczynam mieć problem z chodzeniem), dobrze że chociaż ból pleców udało się jako tako opanować
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedy coraz bardziej jestem zależny od mojego partnera


@demontre: Tego przy chorobie boje się zawsze najbardziej.
Zdrówka chłopie i żadnych lagów w CP2077!
  • Odpowiedz
Tego przy chorobie boje się zawsze najbardziej.


@Krs90: Widzę, że momentami jest mu ciężko, bo ja z bólu mam już problem nawet z posprzątaniem w mieszkaniu i właściwie wszystkim zajmuje się on, a ja siedzę jak taka pieprzona księżniczka bo z niczym nie mam siły mu pomóc i mam ochotę zapaść się pod ziemię. Ale z całego serca jestem mu wdzięczny, że nie zostawił mnie na lodzie i przy mnie
  • Odpowiedz