Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
To ile było Bondów z Krejgiem?
Cassino Royale
Skyfall
.
.
Cassino Royale
Skyfall
.
.
- 0
@PanieBoczek: @PanieBoczek: ok dzięki, kojarzę te tytuły.
@PanieBoczek: Quantum najsłabszy, ale jednak to kontynuacja bezpośrednia Casino. Ogólnie pentalogia z Craigiem fabularnie się łączy, więc warto obejrzeć całość.
konto usunięte via Android
- 1
Gdyby to Polacy kręcili Bonda to główną rolę prawdopodobnie dostałby Piotr Adamczyk albo Maciej Stuhr. Ale bardziej Adamczyk. Myślałem jeszcze o Tomaszu Karolaku, ale on musiałby wznieść się na wyżyny swojego aktorstwa, żeby sprostać takiej roli. #film #przemyslenia #kinematografia #007 #bond
- 0
@dzieju41: 20€ za dwie osoby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Jendryn: Czy nuda? Raczej nie. Jako film sensacyjny nawet ok. Pościgi, wybuchy, akcje takie, że Mission Impossible się chowa... Ale czy to jest jeszcze film o Bondzie? Jak fan serii jestem po seansie w-------y.
- 2
Za to co zrobiło HBO z dokumentem o Bondzie powinno się karać tak się poprostu K*rwa nie robi dosłownie ogromny spoiler z nowego filmu #nieczasumierac #notimetodie #jamesbond #bond #007
#hbogo
#hbogo
- 0
@Singularity00: to u mnie bylo 3/4 imaxu zajete
- 0
@keram-us: widać zależy od miasta.
Nowy #jamesbond jest naprawdę dobrym filmem akcji. Nie nudziłem się przez sekundę. Mało CGI, praktycznie niezauważalne ilości. Polecam każdemu
! Komu nie przeszkadza to że czarna kobieta jest „nowym 007” o bardzo silnym charakterze
To jest spoiler końcówki, ostrzegam
!
! Komu nie przeszkadza to że czarna kobieta jest „nowym 007” o bardzo silnym charakterze
To jest spoiler końcówki, ostrzegam
!
Mialem mieszane uczucia. Kilka na prawde swietnych rzeczy mieszalo sie z wrecz odpychajaco slabymi. Troche ubolewam ze bondowe uniwersum dopadla “poprawnosc polityczna” rodem z netflixa.
@Paula_pi mozliwe ze tak ale w tych czasach wszystko jest mozliwe
- 1
@kartofel322: No nie? Taka bondowa czołówka na maxa ¯\_(ツ)_/¯
18
John Dee. Agent 007 w służbie Elżbiety I

Swoje raporty podpisywał kryptonimem „007”, a jego przełożona pod listami umieszczała jedynie literę „M”. Brzmi znajomo? John Dee był szpiegiem Elżbiety I, alchemikiem i okultystą. Swoje magiczne sztuczki prezentował m.in. na dworze Stefana Batorego. Wkrótce po wizycie maga monarcha zmarł.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Sheryl Crow - Tomorrow Never Dies
Tomorrow Never Dies (1997)
#muzykahf ---> Muzyka którą lubię, a która może ci się spodobać
#muzyka #90s #gimbynieznajo #sherylcrow #jamesbond #muzykafilmowa #007 #film
Tomorrow Never Dies (1997)
Playlista muzykahf na Spotify
#muzykahf ---> Muzyka którą lubię, a która może ci się spodobać
#muzyka #90s #gimbynieznajo #sherylcrow #jamesbond #muzykafilmowa #007 #film
- 20
4
Nie czas umierać: Film może zostać opóźniony po raz trzeci

To nie czas umierać.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@popkulturysci: kurski
- 0
@bartd biorąc pod uwagę, na jaką kasę nas koszą, to wcale nie jest nierealne
- 7
- 2
- 270
Czołem Mirki i Mirabelki! Dziękuję serdecznie za ciągle napływające od Was słowa otuchy i wsparcia, naprawdę wiele dla mnie znaczą!
Niestety tak jak przewidywałem, życie bez chemii jest tragiczne - kiepskie samopoczucie, potworny ból, z psychą też coraz gorzej. Konsultacja w poradni radioterapii dopiero w piątek (okropnie bolą mnie nogi, a to przez guz w okolicach kręgu L4, zaczynam mieć problem z chodzeniem), dobrze że chociaż ból pleców udało się jako tako opanować
Niestety tak jak przewidywałem, życie bez chemii jest tragiczne - kiepskie samopoczucie, potworny ból, z psychą też coraz gorzej. Konsultacja w poradni radioterapii dopiero w piątek (okropnie bolą mnie nogi, a to przez guz w okolicach kręgu L4, zaczynam mieć problem z chodzeniem), dobrze że chociaż ból pleców udało się jako tako opanować
- 45
kiedy coraz bardziej jestem zależny od mojego partnera
@demontre: Tego przy chorobie boje się zawsze najbardziej.
Zdrówka chłopie i żadnych lagów w CP2077!
- 58
Tego przy chorobie boje się zawsze najbardziej.
@Krs90: Widzę, że momentami jest mu ciężko, bo ja z bólu mam już problem nawet z posprzątaniem w mieszkaniu i właściwie wszystkim zajmuje się on, a ja siedzę jak taka pieprzona księżniczka bo z niczym nie mam siły mu pomóc i mam ochotę zapaść się pod ziemię. Ale z całego serca jestem mu wdzięczny, że nie zostawił mnie na lodzie i przy mnie
- 4

- 0

























wszak w Spectre (2015) już na początku jej mąż ginie, a to samo niby się dzieje ze słynnym 007 w Nie czas umierać i jeszcze dzieciaka ma.. ?
czy to nie specjalistka w takich numerach ?
#film #
źródło: comment_1633784668yZqtWxsjARSpkEmPKIRUzc.jpg
Pobierznawet w tej częsci mówi do 007 tuż przed ostatnią sceną że rezygnuje z tej zabawy bo ma tego dość i dopiero wtedy zostaje porawna w Londynie
być może sa też niespójności w