Pytanie do #niebieskiepaski - z jakiego drobnego prezentu byście się ucieszyli w następującej sytuacji: - znacie się dość krótko, - jest między wami chemia, znajomość rozwija się w dobrym kierunku. Będą własnoręcznie pieczone ciastka, ale myślę co jeszcze. Prezent świąteczny.
@yahoomlody: lewica postuluje minimalny metraż na osobę, a nie maksymalny. Coś się typowi pomieszało xD Swoją drogą, obecnie w PL mieszkanie musi mieć minimum 25m2, a patodeweloperka buduje i sprzedaje mniejsze właśnie, żeby ominąć te przepisy.
Ikea twierdzi że nie mogę mieć zlewu przy lodówce jak na focie tylko że muszę go przenieść o jedną szafkę w prawo. Ktoś się orientuje dlaczego? Czy serio nie da sie tego podłączyc jak na zdjęciu? #ikea #meble #budujzwykopem
@tellet: pad thai jako danie?! XD Przecież to nawet nie jest tradycyjne tajskie jedzenie. To jest wymysł, bo to danie które miało być spoiwem narodu. Każdy ma makaron, jajka, pastę curry. Wymyślono je na potrzeby budowania narodu tajskiego. Dlatego miało być tanie, proste, szybkie. Ale z tradycją nie ma NIC wspólnego, bo to wymyślono 100 lat temu.
@Tranzystor_IGBT: zgłaszaj. nawet jeśli ona się na to godzi to jesteście w pracy. Masz prawo nie chcieć tego widzieć w pracy bo to środowisko profesjonalne a nie jelenie na rykowisku.
@prewenaza: składkę zdrowotną płacisz jeśli pracujesz. Jeśli jesteś samowystarczalny na tej Twojej wiosce to nikt nie zmusza Cię do płacenia składek. Ale skoro pracujesz poza swoim królestwem to już korzystasz z infrastruktury nie-twojej. Życzę Ci zdrowia i tego, że będzie cię stać na opłacanie wszystkiego ze swojej kieszeni.
niech naliczą mi rachunek gdy rzeczywiście z niej skorzystam.
Nie wypłacisz się. Wiesz ile kosztują takie operacje? Nawet w cenniku NFZ? Zdrowie ma to do siebie, że choroba może dotknąć każdego. Nawet jak teraz jesteś zdrowy to jutro masz wypadek w aucie i co? Kto Cię będzie składał, za moje pieniądze ze składek?
@jarzynka: przyzwyczajaj się. Zarabiasz 770 euro. To tyle co pensja minimalna w Portugalii. W Lizbonie najtańsze mieszkanie to 380 euro. Prawda jest taka, że będzie tylko drożej, a inflacja nie pomaga. Pozbądź się auta, jeździj komunikacją publiczną - przecież to Ci zżera tylko kasę. Za te pieniądze kupujesz tylko wygodę i czas - a czy coś z tym wolnym czasem robisz? Czy siedzisz na wykopie pol godziny więcej? Na żarciu
@AnonimoweMirkoWyznania: skasowałem tindera bo znalazłem dziewczynę, ale co do zasady opis bardzo dobry. Od siebie mogę dodać, że warto w przypadku dziewczyn wiedzieć, co się chce - dokąd pójdziecie, co będziecie robić. Warto od razu albo na kolejnej randce coś ugotować (jak umiesz), bo zwykle ludzie lubią patrzeć, jak ktoś coś robi (nie wierzysz? To obczaj, że sam patrzysz jak ludzie w gry grają na YT).
- znacie się dość krótko,
- jest między wami chemia, znajomość rozwija się w dobrym kierunku.
Będą własnoręcznie pieczone ciastka, ale myślę co jeszcze. Prezent świąteczny.
#zwiazki
Ciastka spoko, pokazują, że się starasz, ale nawet mały zestaw związany z jakimś filmem jest fajniejszy.