Mireczki z #torun. Byłem u was w mieście w ostatni poniedziałek i jestem zachwycony. Czysciutko, piękna architektura, postacie w oknach, pyszne hamburgery na rynku ;) Tu moje pytanie- gdybym chciał porwać żonę od soboty do poniedziałku do Torunia, to gdzie najlepiej szukać noclegu i co zobaczyć, by poczuła romantyzm i wdzięczność do męża? ( ͡º ͜ʖ͡º)

dzejzon
via Android











