Wpis z mikrobloga

Mireczki z #torun. Byłem u was w mieście w ostatni poniedziałek i jestem zachwycony. Czysciutko, piękna architektura, postacie w oknach, pyszne hamburgery na rynku ;) Tu moje pytanie- gdybym chciał porwać żonę od soboty do poniedziałku do Torunia, to gdzie najlepiej szukać noclegu i co zobaczyć, by poczuła romantyzm i wdzięczność do męża? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 16
@dzejzon: na pewno pomoże na zorientowanie się w terenie i nie będziesz musiał słuchać komentarzy o Urzędniczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do romantyzmu, to kwestia gustu, jedynie co, to ostatnio jest atak komarów, ale pryskają. Co do widoku na panoramę, to most odpada, bo jest w remoncie, więc trzeba od razu na pomost po drugiej stronie. Fontanna też nie robi pokazów, bo Covid. Reszta zgodnie z
@zomerstm Podpowiesz mi jedna rzecz? Szliśmy uliczkami i po milionowym zakręcie weszliśmy w ulicę, na ktorej początku była piekarnia jak za PRL, napietravh lalki na parapetach i dochodziło się do jakiegoś bloku z granitu ze szkłem, o ile dobrze pamiętam. Niestety zawróciliśmy po znajomych i teraz na googlemaps nie mogę tego znaleźć, a super byłoby tam znaleźć nocleg.