Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redmi #redminote8

Czas najwyższy wymienić zaprawionego w boju Xiaomi Redmi Note 3 pro, któremu po 4 latach zaczęła zdychać bateria.

W sieci jest takie zamieszanie, że widziałem już opinię na każdy temat i w każdą stronę jesli chodzi o zakup nowe xiaomi a więc zapytam i tutaj.

Który xiaomi wypada najlepiej w budżecie <1000zł? Obecnie celuję w redmi note 8 pro, który wydaje się lepszy niż redmi note 9, a zależy mi przede wszystkim.na długiej pracy na baterii i wydajności. A skoro o wydajności, te mediateki w redmi note 8 pro robią robotę?
  • 17
  • Odpowiedz
@wilkovski ja wziąłem RN 9 pro 6/128 z aliexpress z wysyłką z Hiszpanii. Wtedy niczego nie musisz się obawiać. Dodatkowych opłat nie będzie, dostawa w 5 dni. 860zl taka przyjemność. Jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wenom01: Mam trzyletnie Redmi Note 5 i jak w jednej gierce używanej nontoper 3h od 100 do 20% mi trzymał od nowości tak do dziś te 3h przegra spokojnie, więc spadku wydajności baterii nie zauważam.

Jedyne co ostatnio zaważyłem to jak mam jakieś jasne okno wyświetlone dłużej (a latam na dark Mode gdzie się da) to przez chwilę mi zostają duchy na ekranie, ale za parę minut używania znikają.
  • Odpowiedz