Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
virtroy

virtroy

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4662
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 4652
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 24
CH3j
CH3j
01.12.2024, 06:48:04
  • 63
To zabawne ale dla mnie bardzo szokującą informacją było to że Szczecin nie leży nad morzem

#szczecin
CH3j - To zabawne ale dla mnie bardzo szokującą informacją było to że Szczecin nie le...

źródło: 1000001947

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 01.12.2024, 07:41:22 via Android
  • 31
Skoro wypuszczam ciepło to co wpuszczam? Nic?


@hpiotrekh swiadków Jehowy
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
30.11.2024, 14:09:19
  • 76
Mój mechanik chyba nie wie co robić
frugASS - Mój mechanik chyba nie wie co robić

źródło: temp_file3092649307806750234

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 30.11.2024, 19:08:59 via Android
  • 1
@r5678 albo jak nalewka jakaś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 30.11.2024, 19:30:24 via Android
  • 0
@r5678 chodzi mi o to, że to może być nowy bieżnik nalewany na karkas yokohamy
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 30.11.2024, 19:44:41 via Android
  • 0
@r5678 ok, możesz mieć racje
  • Odpowiedz
WhiteRower
WhiteRower
26.11.2024, 21:12:45
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 27.11.2024, 07:21:25 via Android
  • 1
@WhiteRower od kilku dni? Od samego startu remontów na Powstańców jest tutaj tragedia. Sytuację pogorszyło zamknięcie przejazdu za Ricorią (przez Dunikowskiego)

Najgorszy jest lewoskręt na ul. Mieszka I w stronę Milczańskiej. Bardziej opłaca się już chyba pojechać Białowieską.
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 27.11.2024, 08:51:49 via Android
  • 0
@WhiteRower czyli chodzi o ulicę Szpitalną? Ona pewnie też ucierpiała przy zamknięciu Dunikowskiego.

A Dunikowskiego już chyba dawno zamknęli (miesiąc jak nie lepiej?), chyba, że wtedy tymczasowo było tylko.


@WhiteRower zamknęli, ale był możliwy przejazd garażami za Ricorią przez jakiś
  • Odpowiedz
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
13.11.2024, 18:51:15
  • 5
#szczecin Za kilka dni w KEBABY będzie GEMUSE. Ale zamiast ziemniaka bataty. Trzeba będzie przetestować
jazdaniebieski2023 - #szczecin Za kilka dni w KEBABY będzie GEMUSE. Ale zamiast ziemn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 14.11.2024, 07:17:33 via Android
  • 0
@jazdaniebieski2023 kiedy dokładnie to ma być?
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
12.11.2024, 12:52:14
  • 43
frugASS

źródło: temp_file8949335345379281746

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 12.11.2024, 18:36:14 via Android
  • 2
@frugASS catholder
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
12.11.2024, 06:58:47
  • 0
Korzystaliście w #szczecin z jakiegoś mobilnego serwisu wymiany akumulatora w samochodzie?
Coś polecicie?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 12.11.2024, 15:33:28 via Android
  • 1
@johnblaze12345 @qusqui21 @MazurskiSmak

Nie żyjemy już w 2000 roku. Nie w każdym aucie akumulator jest na wierzchu i jest łatwo dostępny. Niekiedy trzeba rozebrać dolot i elementy plastikowe. Dobrze jest też oczyścić klemy i sprawdzić napięcie ładowania. Ponadto po wymianie czasem potrzebny jest reset BMS.

Nie mówię że to wszystko to lot w kosmos, ale OP pyta o gotowa uslugę a Wy piszecie o samodzielnej wymianie bez wiedzy choćby jakim
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 12.11.2024, 15:35:31 via Android
  • 0
Zabierz tylko do sklepu ze soba stary, to ci dadza taki sam bez myslenia


@qusqui21 to jest zła praktyka. Czasem zdarza się, że poprzedni właściciel albo handlarz założy byle jaki akumulator o złej pojemności (bo akurat taki ma w garażu). Zawsze trzeba dobrać akumulator według katalogu.
  • Odpowiedz
chrzano
chrzano
09.11.2024, 08:24:23
  • 0
Gdzie w #szczecin kupię dziś lutownicę precyzyjną do #elektronika?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 10.11.2024, 07:38:04 via Android
  • 0
@chrzano jeśli nie udało Ci się dostać lutownicy to mogę Ci pożyczyć
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
05.11.2024, 22:54:34
  • 1
Dawajcie jakiś najbardziej absurdalny pomysł na kolejne sbo i od tego roku chyba 50 głosów wystarczy aby wszedł na propozycje #szczecin może największy pomnik KEBABA w Europie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 06.11.2024, 05:31:52 via Android
  • 5
@Megasuper pomnik @krucjan jak je 3 anakondy z rzędu
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
03.11.2024, 13:38:45
  • 4
A więc jednak! #szczecin #kebab
Megasuper - A więc jednak! #szczecin #kebab

źródło: temp_file7308178069054040394

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 03.11.2024, 13:42:09 via Android
  • 1
@Megasuper ( ͡º ͜ʖ͡º)
virtroy - @Megasuper ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file3674080401686981449

Pobierz
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
01.11.2024, 04:29:05
  • 600
Jako, że kupiłem ostatnio nowy obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L IS USM to postanowiłem, że stary mogę komuś podarować. Jesli interesujesz się fotografią to daj plusa. Wieczorem wylosuję kogoś, komu wyślę stary obiektyw. Muszę tylko mieć pewność, że to miłośnik fotografii, a nie jakiś Janusz cwaniak, co zaraz go sprzeda na olx.
#aferaczekoladowa #pdk #fotografia #heheszki
g0blacK - Jako, że kupiłem ostatnio  nowy obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L IS USM to ...

źródło: 12312311231123

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 01.11.2024, 08:02:31 via Android
  • 0
@g0blacK jak coś to jestem Januszem cwaniakiem. Daję plusa dla zasięgu
  • Odpowiedz
Bodziu_za_plota
Bodziu_za_plota
24.10.2024, 14:30:08
  • 0
#szczecin

Niech mi ktoś powie, potrzebuje zostawić auto na dwa tygodnie, chce parking zamknięty. Wyczytałem że przy Galaxy jest wielopoziomy i tam można, tylko powiedziecie mi, jak brat będzie chciał mi auto odebrać po tych dwóch tygodniach, to on normalnie może wejść na ten parking i go zabrać? Czy trzeba coś okazać?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 24.10.2024, 17:44:38 via Android
  • 1
@jazdaniebieski2023 wiesz, że OP nie pisze o parkingu w Galaxy, tak?
  • Odpowiedz
TeflonDon
TeflonDon
24.10.2024, 07:58:56
  • 1
Mireczki, powoli nadchodzi ten moment. Czy możecie polecić jakąś wulkanizację? Przekładka opon lato -> zima na felgach 18". Najlepiej lewy brzeg
#szczecin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 24.10.2024, 09:35:29 via Android
  • 2
że też wam się chce tak te opony zmieniać. Ja to albo jeżdżę cały rok na zimówkach albo całorocznych


@Megasuper nie wiem czy jest się czym chwalić, że przy obecnych upałach w lato zdarza Ci się jeździć na zimówkach.
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 24.10.2024, 09:41:44 via Android
  • 0
@TeflonDon ja jeżdżę do "60 sekund" na Starkiewicza. Umawiasz się na godzinę. Jest w porządku.
  • Odpowiedz
gymw8nhnzd
gymw8nhnzd
gymw8nhnzd
20.10.2024, 18:47:09
  • 8
Śniadanie dla jednej osoby #szczecin
gymw8nhnzd - Śniadanie dla jednej osoby #szczecin

źródło: image_picker_415806DF-5CA7-4E8B-8FE9-598817381AA2-11594-00000233269D6A4C

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 20.10.2024, 19:50:45 via Android
  • 0
@Ziutek_Grabaz @Krupier @stefan_pmp

Załączam zdjęcie rzeczonej jajecznicy na toście oraz tosta francuskiego. Ceny nie są najniższe, ale w Spotkaniu nawet zwykły chleb z masłem smakuje i wygląda bardzo dobrze.
virtroy - @ZiutekGrabaz  @Krupier  @stefanpmp 

Załączam zdjęcie rzeczonej jajecznicy...

źródło: temp_file5564367649221730932

Pobierz
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 21.10.2024, 05:58:20 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
14.10.2024, 15:54:07
  • 1
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi kierowcom na tym parkingu pod Ikeą?

Zwykła droga jednokierunkowa z dwoma pasami, a 99% kierowców chcąc skręcić w lewo w parking robi to z prawego pasa. xD Jadąc tam lewym trzeba cały czas być czujnym bo głąby odwalają takie akcje.

Siedziałem sobie na stołówce z 15 minut i cały czas tych asów obserwowałem. Na kilkadziesiąt samochodów przez ten czas tylko jeden skręcił poprawnie z lewego pasa.

Nie
Krupier - Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi kierowcom na tym parkingu pod Ikeą?

Zw...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 14.10.2024, 17:21:36 via Android
  • 1
@Krupier mnie irytuje zachowanie kierowców 500 metrów dalej, na parkingu przy C.H. Molo. Na wjeździe jest ogromny znak informujący, że na terenie parkingu obowiązują skrzyżowania równorzędne.

Jednak nikt na to nie patrzy. W efekcie jak jedziesz prawidłowo to Cię obtrąbią i machają łapami przez szybę.
  • Odpowiedz
doomky
doomky
08.10.2024, 23:04:46
  • 220
Ehh za każdym razem to samo, wezmę jakieś jabłko i przy kasie nie pamiętam co wzięłam XD
doomky - Ehh za każdym razem to samo, wezmę jakieś jabłko i przy kasie nie pamiętam c...

źródło: temp_file7241621003656481284

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 09.10.2024, 03:42:07 via Android
  • 5
@doomky to jest jakiś market w którym jabłka nie mają naklejek? W Lidlu można nawet kod kreskowy z jabłka zeskanować.
  • Odpowiedz
fishery
fishery
fishery
07.10.2024, 18:45:26
  • 4
#szczecin
Szczecin w pigułce.
fishery - #szczecin
Szczecin w pigułce.

źródło: signal-2024-10-07-20-33-10-717

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 07.10.2024, 19:35:27 via Android
  • 2
A muralami też można budynki ozdabiać


@Miststreuermann- rozumiem, że zdjęcie niepowiązane? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
WhiteRower
WhiteRower
06.10.2024, 05:59:11
  • 0
Gdzie dziś kupię cebulki krokusów albo sadzonki wrzosów? Pilne. XD
#szczecin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 06.10.2024, 08:26:25 via Android
  • 0
@WhiteRower: W lidlu widziałem spory regał z nasionami. I wrzos w takich małych doniczkach.


@Richtig_Piwosz dzisiaj niedziela byku
  • Odpowiedz
virtroy
virtroy 06.10.2024, 09:13:00 via Android
  • 0
@Richtig_Piwosz ja tam jestem prostym człowiekiem. Jeśli OP napisał "dziś" to zakładam, że chodziło mu jednak o dzisiaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jan-kowalski-507464
jan-kowalski-507464
01.10.2024, 17:57:55
  • 0
#auchan #paliwo Ktoś orientuje się czy stacje paliw przy sklepach Auchan są otwarte w niedziele albo poza godzinami pracy samego marketu? Interesuje mnie konkretnie oddział #szczecin, według Google Mapsów jest 24/7 ale nie wiem na ile im dowierzam, a innego źródła nie znalazłem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 01.10.2024, 18:01:35 via Android
  • 2
@jan-kowalski-507464 ostatnio widziałem szyld, że dystrybutory samoobsługowe (po prawej stronie) są czynne 24/7
  • Odpowiedz
iwannafreshstart
iwannafreshstart
iwannafreshstart
29.09.2024, 13:24:11
  • 1
#szczecin ktoś już jadł w ogóle w tym Yalla? Czy tylko podnieta kolejka codzienna. @krucjan jak tam u ciebie kolego?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 29.09.2024, 18:08:26 via Android
  • 1
@dzieju41 ja tam życzę @krucjan aby zdążył z wymianą opon w tym roku
  • Odpowiedz
jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
07.09.2024, 09:34:19
  • 1
#szczecin #praca
Czy mi się tak zdaje czy rynek pracy jest tu na poziomie Gorzowa czy innego Stargardu (bo jakby wziąć pod uwagę wszystkie zakłady na prawobrzeżnych zadupiach to szybciej ze Stargardu już nie szczecińskiego tam dojedziesz)? Czy jest w tym mieście jakaś rozwijajaca się branża? Bez złośliwości

PS. Po wypowiedzi prezia o radnych w spółkach "każdy musi gdzieś pracować" wnioskuję że chyba jest gorzej niż myślałem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy 07.09.2024, 20:56:16 via Android
  • 0
Nawet w IT tutaj nie jest kolorowo w porównaniu do innych miast wojewódzkich


@musli_ w IT nie jest obecnie nigdzie kolorowo (tak jak było kilka lat temu). Jednak nadal większość ogłoszeń do praca zdalna, więc nie ma znaczenia czy pracujesz dla firmy z Katowic będąc w Szczecinie czy na miejscu w ich biurze.

Jeśli chodzi o oferty z pracą z biura lub hybrydową, to się zgodzę, że w większych miastach jest
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >
  • Taki sobie Kulfon.
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2017

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking