Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
thisismaddnes

thisismaddnes

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9735
  • Znaleziska 1997
  • Mikroblog 7738
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 4
  • Dodane (2504)
  • Komentowane (4976)
  • Plusowane (258)
thisismaddnes
thisismaddnes wczoraj, 07:19:21
  • 20
Jak coś to minął wczoraj 2 miesiąc w całkowitej trzeźwości #alkoholizm . Jest nadal bardzo dobrze, wyniki badań to przepaść z jakich wartości wątrobowych poleciały na dół. Jak i ogólnie całej morfologi, czy różnych innych parametrów odpowiadających za pracę nerek, tarczycy, glukozy w organizmie, pracy układu nerwowego itd.

Może ze 2 razy pomyślałem o zimnym piwie jak było mega gorąco i np. skończyłem kosić trawę na działce. To wtedy wcześniej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis
wczoraj, 08:58:45 via Wypiek
  • 5
@thisismaddnes Super, ale tej terapii to bym nie odkładał. Jesteś w kluczowym momencie, a terapia nie jest tylko po to żeby przestać pić, ale po to żeby wiedzieć czemu i na co uważać
  • Odpowiedz
Psychofan_Jachimka
Psychofan_Jachimka
21 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@thisismaddnes: też byłem zawsze sceptycznie nastawiony do terapii, byłem zaskoczony jak bardzo mi się podobało i pomocne to było w zdrowieniu
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 25.05.2026, 19:18:20
  • 83
Dzisiaj minie miesiąc abstynencji #alkoholizm . W nawiązaniu do poprzedniego mojego wpisu ,kiedy były to początkowe 5 dni. Trzymam się dzielnie i czuję się tak świetnie, że zamiast kryzysów to tylko napędza mnie każdy kolejny dzień do pozostania w trzeźwości.

Poprawa na każdej płaszczyźnie od czystego umysłu, wracającej pomału większej koncentracji, poprawa w myśleniu, jedzeniu, gdzie w końcu MAM SIŁĘ!, a nie zwlekam się z łóżka jak wcześniej, gdzie chciało
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes
Autor
25.05.2026, 19:52:55 via Wykop
  • 10
@gorzki99: Wiem, wiem, sam nie paliłem 4,5 roku i myślałem, że to jest ostatnia rzecz w moim życiu do której mogę kiedyś wrócić i.. wróciłem ;) Teraz nie palę 3 miesiące i też mi się wydaje, że tym razem to już NIGDY w życiu ;) No oby tutaj też się udało z tym alkoholem.

@skunior Dziękuję i wzajemnie, jeśli też jesteś w tej drodze :)

@KreZUSik No cóż,
  • Odpowiedz
haabero
haabero
25.05.2026, 20:53:23 via Wykop
  • 19
@mikrokokos: ja tak miałem jak rzuciłem jaranie trawy, przez miesiąc albo dwa te sny były p------e ale potem przestały

@thisismaddnes Gratuluję wytrwałości, zrobiłeś pierwszy krok do bycia lepszym człowiekiem
Wklejam ten obrazek bo bardzo go lubię
haabero - @mikrokokos: ja tak miałem jak rzuciłem jaranie trawy, przez miesiąc albo d...

źródło: IMG_0381

Pobierz
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 12.05.2026, 06:53:40
  • 4
To jemy, czy za wcześnie na obiad?

#gotujzwykopem
thisismaddnes - To jemy, czy za wcześnie na obiad?

#gotujzwykopem

źródło: 20260512_080923~2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P-v-E
P-v-E
12.05.2026, 07:00:15 via Wykop
  • 5
@thisismaddnes: ciekawe czy ten ryz na spodzie sie ugotuje
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 30.04.2026, 07:38:13
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjungst
kjungst
30.04.2026, 07:49:07 via Android
  • 13
@thisismaddnes 5 dzień, to dopiero początek, żeby to 5 lat było, mam nadzieję miras że masz solidne wsparcie. Alkoholizm to nie przelewki
  • Odpowiedz
Jakobo
Jakobo
30.04.2026, 07:55:29 via Wykop
  • 11
@thisismaddnes: Będzie cholernie trudno, a może jeszcze bardziej. Ale trzymam kciuki └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 20.04.2026, 10:29:19
  • 9
Pawełkowi mocno kibicowałem, piękne wytypowania na początku 3 zdrajców, jakaś była spójność w jego wypowiedziach, ale chłopaczyna mocno pogubił się w tej grze i zaczyna błądzić jak dziecko we mgle. Zaraz go o--------ą na bank i poleci z programu, bo zaczyna mieszać, zmieniać typy przy głosowaniach, a zdrajcy tam zaraz na nim siądą i będą mieli nie zdradzając się podstawy, żeby mu wbić szpilę, ktoś dodatkowo dorzuci mu głos, żeby spadał i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evlka
evlka
20.04.2026, 11:54:02 via Wykop
  • 6
@thisismaddnes: aktualnie udowadnia, że jest jednak tępy.
  • Odpowiedz
good_excuse
good_excuse
20.04.2026, 19:35:21 via Wykop
  • 5
@thisismaddnes: ja się zastanawiam czy serio to nie zespół odstawienny, na początku ogarniał i łapał wątki, teraz kompletny chaos, bajdurzenie i paranoja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 30.03.2026, 09:47:11
  • 21
W ogóle to trochę nie wiem.. czy reżyserka s---------a, czy niektórzy są tak nie warci wciągania ich w interakcję z kamerą, że mam wrażenie oglądam od dawna teatr 5 aktorów na krzyż i po kilku odcinkach w ogóle jestem często zaskoczony, że ci niektórzy inni uczestnicy tam w ogóle są w programie, bo o nich zapominam. Intrygi wokół grupki osób, reszta formalnie często nie uczestniczy w niczym, powie tam 2 zdania do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 24.03.2026, 10:34:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 22.03.2026, 11:28:53
  • 2
Sezon na pomidorki i papryczki czas rozpocząć 🍅
thisismaddnes - Sezon na pomidorki i papryczki czas rozpocząć 🍅

źródło: temp_file.png177692508027749479

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 04.03.2026, 06:49:54
  • 0
Zostaję od dzisiaj Ajatollahem, więc proszę się mnie ładnie słuchać, szanować, bo jak nie to w ryj dać mogę dać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 02.03.2026, 12:07:22
  • 9
Śpiewa jakby się śmiał jakiś ptak za oknem #krakow #nowahuta pierwszy raz słyszę coś takiego, ktoś może słyszał u siebie niedawno coś takiego, albo kojarzy co to może być za ptak? Trochę pogrzebałem na necie i znalazłem Dzięcioła Zielonego, strasznie zbliżony odgłos. Ciekaw jestem, czy ktoś znający się na występujących ptakach w tych okolicach mógłby się wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

#ornitologia
thisismaddnes - Śpiewa jakby się śmiał jakiś ptak za oknem #krakow #nowahuta pierwszy...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe
02.03.2026, 12:18:23 via Android
  • 3
@thisismaddnes jest taka apka Merlin Bird ID i ona identyfikuje ptaki live na podstawie nagrania dźwięku z otoczenia
  • Odpowiedz
sheridan97
sheridan97
03.03.2026, 17:15:07 via Wykop
  • 2
@thisismaddnes: Tak, to zdecydowanie dzięcioł zielony, jeden z pierwszych ptaków, którego głosu się nauczyłem, bo nurtowało mnie, który tak się śmieje :D
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 01.03.2026, 19:22:55
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 03.12.2025, 14:58:06
  • 0
Czy jak kupię nową słuchawkę do domofonu w bloku to poza tam domowym podłączeniem, tego żeby podpiąć wszystko tak, żeby dzwoniło pod odpowiedni nr to jeszcze coś trzeba zrobić, żeby działał stary kod domofonu na otwarcie drzwi? Czy to jest tam już zaprogramowane w samym domofonie "na dole" i tylko trzeba ogarnąć słuchawkę w domu? Wiem może debilne pytanie.

#elektronika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JestemKaspi
JestemKaspi
03.12.2025, 15:07:40 via Wykop
  • 1
@thisismaddnes: jak kupisz taka sama słuchawkę to normalnie wymienisz, zrób tylko milion zdjęć jak są podłączone kabelki i przełączniki w starym bo będziesz potrzebował
  • Odpowiedz
TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
03.12.2025, 22:20:15 via Wykop
  • 0
@thisismaddnes: #nieelektronika
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 02.12.2025, 23:06:25
  • 17
Tylko Kasi kibicowałem. W sensie tak ogólnie jakaś taka wydaje się naprawdę fajną partnerką, żoną do życia. Dużo bije od niej ciepła, jest rodzinna, pogodna, mi się wizualnie podoba jako kobieta. Nie wiem co ona tam robiła w tym programie, jaki ona może mieć problem ze znalezieniem sobie faceta. Czy ktoś jej zrobił żart i ją zgłosił i po prostu poszła przechodząc casting? Pan kapelutek to do niej pasuje jak świni siodło.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arisek
Arisek
02.12.2025, 23:14:19 via Wykop
  • 21
@thisismaddnes: Chichotke to omotał siostrzany demon wiolcia. I to wystarczyło żeby nie miała własnego mózgu do podejmowania decyzji.
  • Odpowiedz
Rino91
Rino91
Rino91
02.12.2025, 23:28:48 via Wykop
  • 5
No może jeszcze tej chichotce chwilę kibicowałem jak wyjaśniła w którymś z odcinków brevika, ale sam nie wiem co tam za zwarcie w jej głowie nastąpiło, że manipulator tak ją ograł finalnie i zamiast dostać kopa w dupę to jeszcze wyszedł obronną ręką i pięknie się pokazał na koniec z tymi kwiatuszkami i cringowym przemówieniem. Czy ta siostra faktycznie tak jej namieszała w głowie? Wiem, że tu jest spory po niej pocisk,
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 01.12.2025, 22:28:48
  • 0
Właśnie jem tak pyszną rzecz, że chyba zwariuję ze szczęścia, ale Wam nie napiszę co to, bo musicie być w trybie zazdrośni z niewiedzy :P
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
01.12.2025, 22:35:49 via Wykop
  • 1
jem tak pyszną rzecz, że chyba zwariuję ze szczęścia


@thisismaddnes: bez przesady, zapiekanka z biedronki aż tak pyszna nie jest xD
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 24.11.2025, 01:06:45
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMaTee
eMaTee
24.11.2025, 01:08:05 via Android
  • 0
@thisismaddnes czyli friendzone
  • Odpowiedz
zagubionychromosom
zagubionychromosom
24.11.2025, 01:09:18 via Wykop
  • 4
@thisismaddnes: lesbijki nie istnieją. kobiety udają lesbijki kiedy nie radzą sobie z facetami.
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 18.11.2025, 18:32:53
  • 1
Wie ktoś może ile można było orientacyjnie wygrać za obstawienie wyniku 3:2 Polska-Malta u #bukmacherka bo moje kobita chociaż obydwoje nie gramy, chciała postawić pierwszy raz w życiu 200 zł na taki wynik, ale ostatecznie wycofała się i ma ból tyłka do teraz i przeżywa, że tego nie zrobiła :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThomasPol
ThomasPol
ThomasPol
18.11.2025, 18:39:36 via Wykop
  • 2
@thisismaddnes: ciesz się ,że nie wygrała.Jakby wygrała to nie takie wyniki kazałaby ci obstawiać i poszlibyscie z torbami xd
  • Odpowiedz
RysiuQuaresma
RysiuQuaresma
18.11.2025, 19:20:39 via iOS
  • 1
@thisismaddnes dokładnie takie były kursy
RysiuQuaresma - @thisismaddnes dokładnie takie były kursy

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 09.11.2025, 08:03:47
  • 2
Dwa groźne psy zaatakowały właściciela, kiedy ten postanowił wejść na teren kuchni i ukraść zawartość brytfanny. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, pieski czuwają i już się uspokoiły.
thisismaddnes - Dwa groźne psy zaatakowały właściciela, kiedy ten postanowił wejść na...

źródło: temp_file.png2590786846823944616

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 06.11.2025, 10:42:55
  • 0
Co to może się dziać, że drugi dzień jak włączam komputer to jest czarny ekran przy wejściu już do samego pulpitu, jest działający kursor itd. i gdzieś po 5-7 minutach komputer zaskakuje i później działa wszystko normalnie? Takie mam przeczucie, czy to nie jest padający dysk twardy?

#komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy_wolf
crazy_wolf
06.11.2025, 12:04:11 via Wykop
  • 0
@thisismaddnes: Może być dysk twardy, albo uszkodzony sam rejestr systemu Windows (bo to typowa sytuacja kiedy psuje się zapis rejestru profilu użytkownika, czasami tak zostaje na zawsze i trzeba tworzyć nowy).
  • Odpowiedz
thisismaddnes
thisismaddnes 06.11.2025, 10:42:55
  • 0
Co to może się dziać, że drugi dzień jak włączam komputer to jest czarny ekran przy wejściu już do samego pulpitu, jest działający kursor itd. i gdzieś po 5-7 minutach komputer zaskakuje i później działa wszystko normalnie? Takie mam przeczucie, czy to nie jest padający dysk twardy?

#komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisismaddnes
thisismaddnes 02.11.2025, 15:27:08
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odtwarzacz_vhs
odtwarzacz_vhs
02.11.2025, 15:32:31 via iOS
  • 2
@thisismaddnes ta seria zawsze trzymała wysoki poziom, mega gierki
  • Odpowiedz
zizuzizizuza
zizuzizizuza
02.11.2025, 17:07:16 via Wykop
  • 0
@thisismaddnes: dwojka lepsza niz 1
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 126
  • Strona 1 z 126
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.10.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.04.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking