Kolejne płyty ukochanego SBB w mojej kolekcji. Korowa seria już w całości u mnie, no oprócz koncertu z Czechosłowacji, który nigdzie już nie jest dostępny. Tak więc jeżeli ktoś wie kto ma tę płytę i chcę się jej pozbyć to proszę o kontakt :P
Dwie nowości od GAD Records (koncert w Enger naprawdę niesamowity,
@superTERKA: R---------a mnie te filmy. Niedługo będziemy w--------ć trawę jak krowy, bo wszystko się okaże niezdrowe. Nawet jabłko z własnej jabłonki czy marchewka z ogrodu.
@sikalafou: jak oglądałem jeden odcinek z nimi, to miałem wrażenie, że ta baba miała non-stop wykrzywiony wyraz twarzy jak by się nim brzydziła xD a genetycznie, no bądźmy szczerze, przedstawia sobą raczej niższy poziom heh Chociaż scena z jego gadaniem o jakimś in-vitro to był cringe, mi też by gębę wykrzywiło gdybym to na żywo słyszał. Tylko ona ma taką ciągle. Widać, że baba chadem niezaspokojona...
Może i Przemcel zniknął z internetu, ale czasem pojawia się też w grach komputerowych w innym ciele, z inną płcią, orientacją, rasą Miłego dzionka Majstry /100/ /100/ #przemcel #oblivion
Byłam dzisiaj na terapii i gadałam trochę o byłym facecie, ze mi go brakuje. Trochę mi rozmowa pomogła, ale nadal powraca bolesne pytanie, czemu. Czemu. Niedługo byłaby 5 rocznica relacji, nie wiem jak psychicznie wytrzymam ten dzień. Co roku był najważniejszy, a teraz jest najsmutniejszy… #zwiazki
Kolejne płyty ukochanego SBB w mojej kolekcji. Korowa seria już w całości u mnie, no oprócz koncertu z Czechosłowacji, który nigdzie już nie jest dostępny. Tak więc jeżeli ktoś wie kto ma tę płytę i chcę się jej pozbyć to proszę o kontakt :P
Dwie nowości od GAD Records (koncert w Enger naprawdę niesamowity,
źródło: comment_1667640704EpezI0EMA84dEcAHES8SNJ.jpg
Pobierzhttps://www.discogs.com/ja/release/3700227-SBB-Follow-My-Dream