Dzisiaj dostanę #redmi5plus wersję global. Jakie kroki podjąć po włączeniu telefonu? Soft w telefonie ma symbol NEGMIEK. na pewno muszę zaktualizować soft. A co dalej? Co Wy robiliście tuż po dostaniu tego telefonu? Nie chcę uceglić telefonu.
#xiaomi #telefony #redmi
#xiaomi #telefony #redmi













Zmieniłem na SE bo etui podrozne, ladowarka mniejsza, dluzej trzyma bateria.. efekt placebo ale moze i lepiej mi się nią myje. Nie dolozyłbym centa do modelu One :) Nie wiem co warty jest Air :) jak mi się skończy końcówka to swoją szczotke komuś dam jeśli po otworzeniu Aira... bedzie lepszy