"Pełnomocniczka rządu do spraw mechanizmu SAFE Magdalena Sobkowiak-Czarnecka zostanie powołana na stanowisko wiceministry obrony narodowej - ustalił reporter "Faktów" TVN Michał Tracz.

Sobkowiak-Czarnecka ma odebrać nominację dzisiaj. W MON zajmować się będzie między innymi zakupami dla armii."

Julczysko z podwójnym nazwiskiem rusza w swiat na zakupy.

#blackpill #krajkukoldow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoItalianoPiller: MIałem pisać że przecież podwójne nazwisko o niczym nie świadczy i pani może mieć duże doświadczenie w sprawach obronności i przetargach oraz rynku zbrojeniowym. Ale potem przeczytałem że jest DZIENNIKARKĄ. Aha.

Strasznie krótką ławkę maja w tym PSL
  • Odpowiedz