"Pełnomocniczka rządu do spraw mechanizmu SAFE Magdalena Sobkowiak-Czarnecka zostanie powołana na stanowisko wiceministry obrony narodowej - ustalił reporter "Faktów" TVN Michał Tracz.
Sobkowiak-Czarnecka ma odebrać nominację dzisiaj. W MON zajmować się będzie między innymi zakupami dla armii."
Julczysko z podwójnym nazwiskiem rusza w swiat na zakupy.
@MarianoItalianoPiller: MIałem pisać że przecież podwójne nazwisko o niczym nie świadczy i pani może mieć duże doświadczenie w sprawach obronności i przetargach oraz rynku zbrojeniowym. Ale potem przeczytałem że jest DZIENNIKARKĄ. Aha.
Sobkowiak-Czarnecka ma odebrać nominację dzisiaj. W MON zajmować się będzie między innymi zakupami dla armii."
Julczysko z podwójnym nazwiskiem rusza w swiat na zakupy.
#blackpill #krajkukoldow
Strasznie krótką ławkę maja w tym PSL