Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shackup
shackup

shackup

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2182
  • Znaleziska 42
  • Mikroblog 2140
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
Kokil
Kokil
Kokil
29.10.2021, 05:22:29 via Android
  • 0
Hej, co lepsze na start z językiem niemieckim w Krakowie? IBM czy Capgemni?
#krakow #pracbaza #korpo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 30.10.2021, 08:21:04 via iOS
  • 0
@Kokil: pisz priv
  • Odpowiedz
sudety
sudety
sudety
20.10.2021, 20:37:51
  • 0
#krakow
Znacie drukarnie w Krakowie które szybko nadrukują zdjęcie na kubek?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 21.10.2021, 07:26:46 via iOS
  • 0
@sudety: W Nandu na Gołębiej zrobili mi w czerwcu w 1 dzień
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 29.09.2021, 18:09:31
  • 0
witam, czy ma ktoś do odlania:
Guerlain L'Homme Ideal Extreme
Christian Dior Homme Sport
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nicholas_Urfe
Nicholas_Urfe
Nicholas_Urfe
13.06.2021, 14:54:32
  • 8
Jean Paul Gaultier - Le Male Le Parfum. Mała odmiana od ostatnich letniaków, zdecydowanie perfumy na chłodniejsze dni. Niemniej, dosyć nowe, wyglądające dobrze i w dobrej cenie. Chętnie bym kupił zanim dosięgnie ich ramię reformulacji (przy JPG to pewne). Jako, że na oku mam baniak, to potrzebuję 100ml w deklaracjach do zamówienia.
#rozbiorka #perfumy

Cena: 1,8 zł/ml
ilość: 160ml

To
NicholasUrfe - Jean Paul Gaultier - Le Male Le Parfum. Mała odmiana od ostatnich letn...

źródło: comment_16235958435s8W7J3nAUFIWjKYrsLdYu.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 14.06.2021, 07:10:39 via iOS
  • 1
Poproszę 10 ml
  • Odpowiedz
DoTheMonkey
DoTheMonkey
13.06.2021, 08:32:12 via Android
  • 0
Mireczki #krakow #fotografia gdzie dzisiaj kupię kartę sd? Stacje benzynowe majo takie rzeczy?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 13.06.2021, 09:04:08 via iOS
  • 1
@DoTheMonkey: Mogę Ci odsprzedać kartę
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 02.06.2021, 15:28:11 via iOS
  • 0
Ma ktoś na sprzedaż zafoliowane Chanel Coco Mademoiselle 100 lub 200 ml?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arc_tic
arc_tic
02.06.2021, 18:50:21 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
moskiii
moskiii
02.06.2021, 21:32:51 via iOS
  • 0
@shackup: Mam 90ml mogę zrobić odlew
  • Odpowiedz
Nicholas_Urfe
Nicholas_Urfe
Nicholas_Urfe
28.05.2021, 23:29:11
  • 1
Christian Dior - Fahrenheit. W kupie raźniej, więc wezmę całą rodzinkę z obecnie dostępnych i może coś wycofanego jak będą chętni (tutaj). Namówił mnie chwilę temu do tego kolega @ikilled2pac, także flakony dopiero przed chwilą zamówione (jeden z flaconi, więc szybko nie rozleję).
#rozbiorka #perfumy

A. Fahrenheit EDT
fragrantica 4,06 | parfumo
NicholasUrfe - Christian Dior - Fahrenheit. W kupie raźniej, więc wezmę całą rodzinkę...

źródło: comment_16222438312TV8MqmVoO4XXnHuSlV0hn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 30.05.2021, 07:38:07 via iOS
  • 1
@Nicholas_Urfe: A. Fahrenheit EDT 10 ml poproszę
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 18.05.2021, 20:16:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup
Autor
19.05.2021, 08:27:41 via iOS
  • 0
@Nemayu: Dzięki, jednak to nie to:)
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 14.05.2021, 16:52:36
  • 10
W Muzeum Narodowym w Krakowie jest do niedzieli wystawa "Moc muzeum". Dotyczy ona tego jak odbieramy sztuke, taka wystawa o wystawach. Dość ciekawa, ale mocno okrojona z racji ograniczeń covidowych.

W jednej z sal przed obrazami stoją flakony z zapachami. Doświadczenie oglądania malowidła ma być dopełnione bodźcem olfaktorycznym. Ja w jednej z butelek rozpoznałem coś w stylu Montblanc Individuel, w innej psią suchą karmę, a w kolejnej vibe encre noire. Może ktoś
shackup - W Muzeum Narodowym w Krakowie jest do niedzieli wystawa "Moc muzeum". Dotyc...

źródło: comment_1621011133G45Unsxv1a8TgELyjmWRt0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 29.04.2021, 07:54:01 via iOS
  • 17
Wielkie podziękowania dla Mirków za ogarnięcie sprowadzenia i rozesłania Cool Waterów. @dyniel dodał mnie na listę pomimo tego że się spoźniłem i jak zawsze pełna kultura i sprawny proces, a @fryco ogarnął wysyłkę flakonu. Jakby ktoś chciał wysłać bezpiecznie paczkę z szkłem, to na przeszkolenie do fryca :)

#perfumy
shackup - Wielkie podziękowania dla Mirków za ogarnięcie sprowadzenia i rozesłania Co...

źródło: comment_1619682840leqNCTP0fCO90uyL5R4toR.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup
Autor
29.04.2021, 09:39:25 via iOS
  • 1
@CheapiesLover: Nie znam obecnych wypustów. Z odczuć to natychmiast przypomniał mi się glacier od oriflame, który jest klonem GIT, a na druga rękę od razu psiknalem Aspen. Ciężko porównać, bo zniknął zanim CW się rozwinął :D otwarcie jest mocne, potem się uspokaja, ale wciąż jest to ostry klasyk
  • Odpowiedz
devel9k
devel9k
19.04.2021, 16:19:41
  • 1
gdzie w krakowie centrum isc na sor z glebokim cieciem palca?
#sor #krakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 19.04.2021, 17:34:12 via iOS
  • 0
@devel9k: W uniwersyteckim na sor przyjmują tylko osoby na kwarantannie lub z pozytywnym wynikiem
  • Odpowiedz
Van_Gato
Van_Gato
17.04.2021, 07:44:50
  • 0
Gdzie w #krakow dostanę na dzisiaj kabel jack jack 3.5 mm do słuchawek, trochę lepszy jakościowo niż marketowe chińczyki?
#audio #sluchawki #zakupy #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 17.04.2021, 07:58:22
  • 0
@Van_Gato: moze w fotoplus
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 31.03.2021, 19:41:02
  • 0
Ma ktoś tego mema, na którym dzieciak wykonuje działanie przy tablicy ale nie wpisał jednostek i facetka dopytuje? :D
#memy #heheszki #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pilot1123
pilot1123
26.03.2021, 14:52:02
  • 12
Hop hop hop.
#krakow #100wybrzuszonychszyn #mpkkrakow
pilot1123 - Hop hop hop.
#krakow #100wybrzuszonychszyn #mpkkrakow

źródło: comment_1616770309cvUETvOXxSXIhAEgIU5R5E.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shackup
shackup
shackup 26.03.2021, 19:17:06
  • 0
@pilot1123: jak wygląda takie wybrzuszenie? szyna wygina się w sekunde czy dłuższy proces?
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 22.03.2021, 21:26:15 via iOS
  • 5
I cyk, parking w centrum miasta w cenie 0,04 zł/h opłacony na kolejny rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow
shackup - I cyk, parking w centrum miasta w cenie 0,04 zł/h opłacony na kolejny rok (...

źródło: comment_1616448374saAZ9wwQ3Jh5yfJxFHYSuE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg
22.03.2021, 21:35:30 via Android
  • 1
@shackup i elegancko uczciwie jak na mieszkańca przystało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
blebnik
blebnik
22.03.2021, 21:42:58
  • 0
@shackup: Spokojnie, jeszcze jedna inwestycja, jeszcze jedne igrzyska i ceny abonamentu zostaną urealnione ;)
  • Odpowiedz
shackup
shackup
shackup 16.03.2021, 20:42:59 via iOS
  • 944
#heheszki #memy
shackup - #heheszki #memy

źródło: comment_16159273794ODQ9xiACLoLOQM5pGMX56.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacappylon
kacappylon
16.03.2021, 20:56:08
  • 9

Komentarz usunięty przez moderatora

kacappylon
kacappylon
16.03.2021, 20:56:47
  • 13
@shackup: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kacappylon - @shackup: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking