Zastanawia mnie jedno, czemu #odyn i #korsir tak ukrywają swoje partnerki, dziewczyny, czy kij wie co tam maja, Felga czy Ragon normalne współpracują z swoim kobietami/siostrami a ci dwaj kombinują żeby chociaż kawałka palca kobieciny nie pokazać, wychodzi brak relacji z płcią przeciwną w przeszłości.
O q--a. Oglsdaliście ta pseudo budowę sauny? Mam nadzieję, że ten koleś nie zapłacił temu partaczowi ani grosza. Co on tam o--------a to się nie mieści w głowie. On chce mieć pojęcie ale go za grosz nie ma. Ba, on ma mnóstwo wolnego czasu i mógł się przygotować do takiej budowy.
Jak znaleźliście jakieś błędy, to piszcie. Na szybko dwa:
@JAJAnek: gdzieś w poście twierdził że to będzie nowy biznes budowa sauny i tarasy z drewna. Kolejna fantazja Jasia. Miała być budowa kamperów na zlecenie i na handel. Codziennie nowe pomysły żeby tylko do pracy nie pójść.
@Stachanowiec_yt: każdy ma strach przed wicemistrzem waleniu ręką do tego widać i słychać że psychiczny, pewnie myślał że jak wpadanie z kamerą opowie że jest youpiterem to dostanie obiad i p--o za darmo oczywiście najlepsze jakie jadł i pił
@Raffall111: "najlepszy jaki jadłem" on co drugi dzień natrafia na coś najlepszego. "miody próbuję i testuje od 6 roku życia" bardzo ładnie opisane że mu matka kanapki z miodem dawała za młodu, kwintesencja farmazoniarstwa gejazpasji
Gość na WYPRAWIE potrafił 5 dni zmieścić w 20min filmie, a dzisiaj wrzuca 40min film, w którym nie ma nic innego poza cięciem sosny xD To tylko pokazuje jak ciekawe są te jego wyprawy i jak dużo na nich robi xD
@Kamilek2323: przeżyć z żebrania. W tym roku słabo nie było mrożonej pizzy u Andrzeja i Emi najlepsza na świecie. Rodos posiada? Czy już sprzedał żeby żyć dalej?
#yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od Bożenek będą łzy krokodyle żałoba z miesiąc potrwa co by Bożenki bliki puszczały na znicze
@bbul44: jak się przyczepił Korsira skoczyły wyświetlenia jakieś przygłupy wpłacały kasę to zwariował, później jakieś hulajnogi i inne graty które mógł szybko sprzedać a teraz walczy sam ze sobą i oszukuje się że żyje z pasji. Yanek żyjesz z żebrania zbiórki można robić naprawdę potrzebującym rozumiem Saper gość pomaga robi wiele dla innych jego zbiórki czy buycoffe mają sens a Ty śmierdzący leniu nie masz wstydu. Pozdro Yanek
#yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!oneone) wiec wzial je do pusa. A na obiadek najlepszy na swiecie kurczak z pomaranczowym kolorem ktory pieknie sie blyszczy, nigdy takiego nie jadł w zyciu, coś pieknego!
#yanek dzbanie odblokuj wszystkich po urlopie od ZUS to dostaniesz dużo ciekawych pytań Twój kanał ruszy mocno jak zablokowałeś 70% widzów bo komentarze nie po Twojej myśli prawdę mówiące.
@NinjaGunn: fakt było słabe na wizji obrażać rodzinę i uważać się za świętego katolika Odyn chociaż nie ukrywa przyznaje do błędów i swoich problemów pomaga rodzinie w nagrodę ode mnie Korsir dostał unsub bo bardzo się popsuł a tak dobrze się zapowiadał
#korsir Tak jak już kiedyś pisałem raczej jestem człowiekiem który nie udziela się na forum publicznym. Ale przez brak szacunku do ludzi którzy faktycznie obserwowali Kubę od początku, uroczyście dałem dziś unsuba i polecam zrobić to każdemu kto liczy, że te wypociny zmienią się w coś wartościowego. To jest niesamowite jak z tak wielkich ambicji i z kanału który oglądało się najlepiej można upaść tak nisko...
@polaczek-typowy: nie ma czasu dzbanek szykuje firmę "Sauny dla Bożenek" ząbek też jest dobry sam na nielegalu złoto w Szwecji z mitomanem wyciągał a teraz będzie w konfiture się bawić 😂
źródło: 1000020923
Pobierz