Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Raffall111

Raffall111

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 261
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 259
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Raffall111
Raffall111 11 godz. i 33 min temu
  • 3
#yanek takie nieszczęście mitoman jednak nie najlepszy a trenował 456 dni przez rok w 13 krajach
Raffall111 - #yanek takie nieszczęście mitoman jednak nie najlepszy a trenował 456 dn...

źródło: 1000020923

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111
Autor
8 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@tralala101: tak ale jest mistrzem w kłamstwach nikt z nim nie wygra, jego kategoria to PRO MASTUR
  • Odpowiedz
NzeroZeroB
NzeroZeroB
przedwczoraj, 20:26:22
  • 1
Zastanawia mnie jedno, czemu #odyn i #korsir tak ukrywają swoje partnerki, dziewczyny, czy kij wie co tam maja, Felga czy Ragon normalne współpracują z swoim kobietami/siostrami a ci dwaj kombinują żeby chociaż kawałka palca kobieciny nie pokazać, wychodzi brak relacji z płcią przeciwną w przeszłości.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 11 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@Kamilek2323: pobożny katolik, nie mogą spać razem bez ślubu dlatego ukrywa
  • Odpowiedz
JAJAnek
JAJAnek
przedwczoraj, 10:18:30
  • 3
#yanek

O q--a. Oglsdaliście ta pseudo budowę sauny? Mam nadzieję, że ten koleś nie zapłacił temu partaczowi ani grosza. Co on tam o--------a to się nie mieści w głowie. On chce mieć pojęcie ale go za grosz nie ma. Ba, on ma mnóstwo wolnego czasu i mógł się przygotować do takiej budowy.

Jak znaleźliście jakieś błędy, to piszcie.
Na szybko dwa:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 przedwczoraj, 13:51:15 via Wykop
  • 7
@JAJAnek: gdzieś w poście twierdził że to będzie nowy biznes budowa sauny i tarasy z drewna. Kolejna fantazja Jasia. Miała być budowa kamperów na zlecenie i na handel. Codziennie nowe pomysły żeby tylko do pracy nie pójść.
  • Odpowiedz
wojtekg93
wojtekg93
wojtekg93
przedwczoraj, 12:27:12
  • 6
#korsir @Korsir Dlaczego piszesz TYTUŁY filmów w ten SPOSÓB,że co któreś SŁOWO walisz capslockiem? To się jakoś lepiej KLIKA na YT czy o co CHODZI?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 przedwczoraj, 13:44:27 via Wykop
  • 7
@wojtekg93: polecam nie oglądać dać unsub to już się zrobiło w stylu "Trudne sprawy" skończył się pracowity skromny Kubuś juz dawno temu
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 20.06.2026, 20:46:45
  • 9
#yanek powód do radości ze jest niedomyty i śmierdzi. Mitoman w siłowaniu na rękę chcę pokonać przeciwnika smrodem.
Raffall111 - #yanek powód do radości ze jest niedomyty i śmierdzi. Mitoman w siłowani...

źródło: 1000020378

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111
Autor
przedwczoraj, 07:29:22 via Wykop
  • 3
@Stachanowiec_yt: każdy ma strach przed wicemistrzem waleniu ręką do tego widać i słychać że psychiczny, pewnie myślał że jak wpadanie z kamerą opowie że jest youpiterem to dostanie obiad i p--o za darmo oczywiście najlepsze jakie jadł i pił
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 18.06.2026, 11:36:47
  • 14
#yanek najlepszy jaki jadłem bo za darmo
Raffall111 - #yanek najlepszy jaki jadłem bo za darmo

źródło: 1000020249

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kernwaffe
Kernwaffe
18.06.2026, 12:21:00 via Wykop
  • 12
@Raffall111: "najlepszy jaki jadłem" on co drugi dzień natrafia na coś najlepszego.
"miody próbuję i testuje od 6 roku życia" bardzo ładnie opisane że mu matka kanapki z miodem dawała za młodu, kwintesencja farmazoniarstwa gejazpasji
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl
18.06.2026, 12:33:35 via Android
  • 19
@Raffall111: najlepszy wpis jaki czytałem w zyciu a czytam wpisy od 118260 dni
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
16.06.2026, 07:19:54
  • 1
#korsir
Hej specjalisto @Korsir jest zadanie do wykonania.
Knoblauch - #korsir 
Hej specjalisto @Korsir jest zadanie do wykonania.

źródło: 1000098685

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 16.06.2026, 11:46:07 via Wykop
  • 1
@Knoblauch: jak się ogarnie coś na jesień 2028 😂
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
16.06.2026, 10:11:15
  • 15
Gość na WYPRAWIE potrafił 5 dni zmieścić w 20min filmie, a dzisiaj wrzuca 40min film, w którym nie ma nic innego poza cięciem sosny xD To tylko pokazuje jak ciekawe są te jego wyprawy i jak dużo na nich robi xD

#yanek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 16.06.2026, 10:30:05 via Wykop
  • 8
@Kamilek2323: przeżyć z żebrania. W tym roku słabo nie było mrożonej pizzy u Andrzeja i Emi najlepsza na świecie. Rodos posiada? Czy już sprzedał żeby żyć dalej?
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 16.06.2026, 11:21:19 via Wykop
  • 2
@Kamilek2323: mógł sprzedać chyba się nie przelewa jak na 2 miesiące zawiesza działalność
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 10.06.2026, 15:11:18
  • 8
#yanek żyjezżebrania
Raffall111 - #yanek żyjezżebrania

źródło: 1000019159

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111
Autor
10.06.2026, 19:11:41 via Wykop
  • 4
@rafiik: to pewnie brat bliźniak
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
Autor
12.06.2026, 13:53:19 via Wykop
  • 0
@Tom3kt: tak się składa że szukam ale jako hobby. Yanek Psikuta ma zajebiście silną psychikę.
  • Odpowiedz
grzegorz710
grzegorz710
11.06.2026, 20:33:29
  • 3
#korsir a gdzie jest Lech?? Zniszczyliście najlepszą postać z tego uniwersum
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 12.06.2026, 06:35:50 via Wykop
  • 3
@grzegorz710: najlepsze co mógł zrobić to odbić się od tego uniwersum. Widać było że Lech lubi spokój a nie gadanie do kamery.
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 09.06.2026, 07:52:43
  • 4
#yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od Bożenek będą łzy krokodyle żałoba z miesiąc potrwa co by Bożenki bliki puszczały na znicze
Raffall111 - #yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od B...

źródło: 1000019051

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111
Autor
09.06.2026, 10:57:53 via Wykop
  • 0
@swinkapl: dzban policzy co do "minimetra" amen
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
Autor
09.06.2026, 10:58:53 via Wykop
  • 0
@wezsepigulke: to jest eko Ducato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
Autor
09.06.2026, 14:50:09 via Wykop
  • 5
@bbul44: jak się przyczepił Korsira skoczyły wyświetlenia jakieś przygłupy wpłacały kasę to zwariował, później jakieś hulajnogi i inne graty które mógł szybko sprzedać a teraz walczy sam ze sobą i oszukuje się że żyje z pasji. Yanek żyjesz z żebrania zbiórki można robić naprawdę potrzebującym rozumiem Saper gość pomaga robi wiele dla innych jego zbiórki czy buycoffe mają sens a Ty śmierdzący leniu nie masz wstydu. Pozdro Yanek
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
Autor
09.06.2026, 19:33:48 via Wykop
  • 1
@DareKwiecien: Yanek ma od tego Andrzeja z parkingu i Jack Horta
  • Odpowiedz
boilermontis
boilermontis
boilermontis
07.06.2026, 17:28:05
  • 26
Gdy chciałeś za jednym razem przełożyć tyle kostki, co jeszcze nigdy nie przekładałeś ;-)

#korsir
boilermontis - Gdy chciałeś za jednym razem przełożyć tyle kostki, co jeszcze nigdy n...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 08.06.2026, 15:23:33 via Wykop
  • 0
@izoxis123: turek płacze za BMW do dziś Pajero przerosło oczekiwania
  • Odpowiedz
andref7
andref7
08.06.2026, 11:38:01
  • 8
#yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!oneone) wiec wzial je do pusa. A na obiadek najlepszy na swiecie kurczak z pomaranczowym kolorem ktory pieknie sie blyszczy, nigdy takiego nie jadł w zyciu, coś pieknego!
andref7 - #yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!o...

źródło: kurczak

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 08.06.2026, 11:52:49 via Wykop
  • 1
@andref7:re-we-la-cja Yanek pedryl lubi sikanie pupą po tak pysznym obiedzie
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 08.06.2026, 15:17:35 via Wykop
  • 4
@radoslaw-franciszek-osowka: praca zdalna (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
03.06.2026, 15:34:13
  • 22
Teraz ten cholerny #korsir to już przesadził ze swoją zawiścią…

#felgoobijacz
FunkyMonkey - Teraz ten cholerny #korsir to już przesadził ze swoją zawiścią…

#felgo...

źródło: IMG_1953

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 06.06.2026, 06:56:09 via Wykop
  • 0
@FunkyMonkey: dziwna akcja przecież ma tester do płynu chłodniczego jedno mógł już wykluczyć... Żeby tylko nie było dramy Wieruszowskiej (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111 05.06.2026, 13:49:40
  • 11
#yanek dzbanie odblokuj wszystkich po urlopie od ZUS to dostaniesz dużo ciekawych pytań Twój kanał ruszy mocno jak zablokowałeś 70% widzów bo komentarze nie po Twojej myśli prawdę mówiące.
Raffall111 - #yanek dzbanie odblokuj wszystkich po urlopie od ZUS to dostaniesz dużo ...

źródło: 1000018743

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111
Autor
06.06.2026, 06:38:07 via Wykop
  • 2
@DareKwiecien: tak samo jak myśli że nie jest rudy i brzydzi się rudej brody
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
Autor
06.06.2026, 06:38:39 via Wykop
  • 1
@tralala101: to już robi brat bliźniak
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
04.06.2026, 18:16:33
  • 0
#yanek YT coś testował i dopiero pojawiły się komentarze sprzed 7 godzin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 05.06.2026, 13:53:27 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: zarabia jak prezes banku i wybrał wolność jak twierdzi
  • Odpowiedz
raizo777
raizo777
01.06.2026, 08:41:20
  • 15
Z tego jeszcze będzie niezła drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir #felgoobijacz
raizo777 - Z tego jeszcze będzie niezła drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir #felgoobijacz

źródło: 2026-06-01_104038

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 01.06.2026, 21:47:14 via Wykop
  • 3
@NinjaGunn: fakt było słabe na wizji obrażać rodzinę i uważać się za świętego katolika Odyn chociaż nie ukrywa przyznaje do błędów i swoich problemów pomaga rodzinie w nagrodę ode mnie Korsir dostał unsub bo bardzo się popsuł a tak dobrze się zapowiadał
  • Odpowiedz
borys2233
borys2233
borys2233
25.05.2026, 16:38:25
  • 30
#korsir Tak jak już kiedyś pisałem raczej jestem człowiekiem który nie udziela się na forum publicznym. Ale przez brak szacunku do ludzi którzy faktycznie obserwowali Kubę od początku, uroczyście dałem dziś unsuba i polecam zrobić to każdemu kto liczy, że te wypociny zmienią się w coś wartościowego.
To jest niesamowite jak z tak wielkich ambicji i z kanału który oglądało się najlepiej można upaść tak nisko...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 25.05.2026, 19:09:26 via Wykop
  • 8
@borys2233: smutne ale prawdziwe
  • Odpowiedz
polaczek-typowy
polaczek-typowy
polaczek-typowy
24.05.2026, 13:02:06
  • 2
#yanek były brat na stronie głównej https://wykop.pl/link/7949445/wspolna-akcja-z-konfitura-i-agresywna-konwojentka jak myślicie, mocno piecze czy wysyła wiadomości z gratulacjami? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KRUCIUSZ 622

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raffall111
Raffall111 25.05.2026, 07:12:31 via Wykop
  • 4
@polaczek-typowy: nie ma czasu dzbanek szykuje firmę "Sauny dla Bożenek" ząbek też jest dobry sam na nielegalu złoto w Szwecji z mitomanem wyciągał a teraz będzie w konfiture się bawić 😂
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking