Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rafiik

rafiik

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 867
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 862
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
Halinek11
Halinek11
Halinek11
29.03.2026, 18:34:15
  • 13
#yanek wyświetlenia widzę srogie, coś wiecie czy Janek dalej prowadzi szkolenia jak rozwijać kanały? Chyba się skuszą widząc liczby jakie kręci
Halinek11 - #yanek wyświetlenia widzę srogie, coś wiecie czy Janek dalej prowadzi szk...

źródło: IMG_4097

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 29.03.2026, 18:50:32 via Wykop
  • 5
@Halinek11: nawet odyniec senior ma większe wyświetlenia 😆
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 29.03.2026, 04:54:51
  • 7
#yanek
Dramat w kapciach i „Drogocenne” Śmieci
Odcinek zaczyna się od mistycznej ciszy. Janek szuka kapci i notesu, żeby zapisać sny (prawdopodobnie śnił o nowym akumulatorze). Szybko jednak przechodzimy do konkretów: kamera GoPro „uwalona”. Przycisk nie klika, Janek klika, nic nie nagrywa. Ale spokojnie! Janek pokazuje znaleziska, które „wypłukało” (albo które przyniósł z poprzedniego sezonu). Mamy tu:
Biedronkę (zawieszkę, nie sklep).
Pierścionek próby 800 – „bardzo stara robota”.
Hicior: Bransoletka Pandora z dziesięcioma charmsami. Janek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik
Autor
29.03.2026, 04:55:59 via Wykop
  • 0
Aż musiałem zapytać co Ai myśli o tym odcinku. W końcu pomógł mu napisać piosenkę to musi mieć dobre zdanie. Jak widać też się z niego śmieje
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 29.03.2026, 04:44:33
  • 1
#yanek w końcu jakiś śmieszny odcinek. Oczywiście kamerka jak miała działać to jednak nie działała. Jazda do Łukasza z kordenąs. Wspomnienie o super mini projekcie. Nigdy nie zdobył tylu oglądających bez kupowania subów i twierdzi że niby tylko max 30 osób jest z YT a reszta to nowi. Ciekawe, że nowych widzów i subów nie przybyło. Zostali tylko na FB?
W końcu udało się uzbierać tyle prądu aby zrobić live
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halinek11
Halinek11
Halinek11
28.03.2026, 16:41:40
  • 6
#yanek proszę niech ktoś mi wytłumaczy, jak robiąc coś od 6 lat prawie dzień w dzień nie być w czymś chociaż dobry, jak robiąc coś dzień w dzień można zaliczać regres, jak robiąc coś czym jest twoja pasja nie chcieć się rozwijać, uczyć się, stawiać sobie coraz wyższe cel. Kurfa jak można tyle lat zmarnować na coś i być totalnym amatorem, chociaż są ludzie co za pierwszym razem robią filmiki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 29.03.2026, 04:17:42 via Wykop
  • 0
@Stachanowiec_yt: nie oglądałem ostatnich 4 odcinków ale po Twoim komentarzu chyba trzeba nadrobić ostatni 😆
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
28.03.2026, 16:48:05
  • 5
Tyle lat rudy nagrywa na ten youtube i nadal nie wpadł na pomysł, żeby mieć w zapasie kamerkę i kilka kart pamięci. Podstawowe narzędzie pracy mu padnie na wyjeździe i nic nie może zrobić. Może teraz to przeczyta i za jakiś czas zobaczymy jak chwali się zakupem dodatkowej karty pamięci. Już kiedyś nauczył się, żeby mieć drugi detektor i telefon, ale dopiero po przeczytaniu szydery na wykopie. No nic, teraz bez GoPro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 29.03.2026, 04:16:06 via Wykop
  • 0
@bbul44: taa Janek i jakość nagrań i kamera do nagrywania.
A po co? Przecież 10 letni telefon jest dobry. Nie ma różnicy czy oglądasz w 1080p czy 360 jakość taka sama.
  • Odpowiedz
nafyn
nafyn
28.03.2026, 15:54:27
  • 6
Na siedlisku przydałby sie drugi kamil. Jeden do nagrywania tego co ojczym robi a drugi do sadzenia marchewki

#kikiswiat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 28.03.2026, 16:13:26 via Wykop
  • 1
@nafyn: właśnie oglądałem do końca i też mnie to rozwaliło 😆 kolejna osoba do przeszkadzania by się przydała
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 28.03.2026, 13:42:57
  • 1
#kikiswiat Jasiu mówi że nie pamięta jak używa się glebogryzarki a nie powiedział że tata głównie używał tej maszynki. Teraz dla współpracy musiał sam użyć i już było ciężko.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
24.03.2026, 07:07:27
  • 9
#yanek "najlepsza karkówka roku 2026 a może i nawet 2025"
radoslaw-franciszek-osowka - #yanek "najlepsza karkówka roku 2026 a może i nawet 2025...

źródło: karkowka

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 24.03.2026, 12:11:17 via Wykop
  • 1
@radoslaw-franciszek-osowka: ważne że z przeceny
  • Odpowiedz
nafyn
nafyn
23.03.2026, 21:47:36
  • 2
#kikiswiat
nafyn - #kikiswiat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 23.03.2026, 23:44:52 via Wykop
  • 1
@nafyn: bez pomocnika?
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
20.03.2026, 14:31:59
  • 4
#kikiswiat
Mały budowlaniec mógł wrzucić parę drutów w ten fundament pod szklarnię.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 20.03.2026, 23:15:34 via Wykop
  • 5
@Knoblauch: kto ma poradnik budowlany? Ty czy on? Dobrze wie co robi 😆 + te złe pomiary xd niech on lepiej ręki nie dokłada do budowy domu bo pustaki będzie kładł jeden na drugim bez zakładki
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
18.03.2026, 18:27:55
  • 11
No dzień dobry. Po chyba dwóch odcinkach bez skreśleń mamy aktualizację:

- Śpiew - no wreszcie zaśpiewał. Samą piosenkę znam, ale nie powiem tytułu. Spiewał przy okazji dyskursu o minimalizmie, a sama piosenka dotyczyła zagadnienia ''not rich".

A co do odcinka. Nudny strasznie. Trochę jeździ, potem znowu pokazuje kolejny DARMOWY wodospad i jaskinie, przy okazji kąpiąc się w tej rzeczce korzystając z DARMOWEJ wody. Objaśnia jakąś metodę oddychania przy morsowaniu. Wczuwa się
Stachanowiec_yt - No dzień dobry. Po chyba dwóch odcinkach bez skreśleń mamy aktualiz...

źródło: bingo1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 19.03.2026, 08:07:48 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: ciekawe czy będzie dalej kontynuował swoją muzyczną działalność
  • Odpowiedz
Franek88
Franek88
Franek88
18.03.2026, 16:58:54
  • 5
#yanek najlepsze drewno na świecie z Italii...xd
Franek88 - #yanek najlepsze drewno na świecie z Italii...xd

źródło: 1000011129

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 18.03.2026, 19:06:50 via Wykop
  • 0
@Franek88: chyba całego tira aby to miało jakiś sens xd
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.03.2026, 21:15:10
  • 9
#yanek chciałbym poznać osoby które piszą te komentarze xd
rafiik - #yanek chciałbym poznać osoby które piszą te komentarze xd

źródło: 1000003449

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik
Autor
17.03.2026, 00:02:11 via Wykop
  • 0
@gr4ve: dla Janka kupowanie czegoś poza lidlem to coś niesamowitego. Kiedyś próbował kupować suby itp i zauważył, że mu się to nie opłaca. Jedynie ten ostatni komentarz mógłby śmierdzieć przez nick. Chociaż patrząc na jego statystyki to mógłby kupić nawet 3 komentarze i będzie lepiej xd
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.03.2026, 23:12:17
  • 7
#kikiswiat ktoś w komentarzach na YT zauważył że niby motocykl stoi w tle. Aż tak mi się nie chciało oglądać. Jeśli tak to na 95% szykuje się wyjazd motocyklem na urlop. Podpisze wszystkie potrzebne papiery do rozpoczęcia budowy i elo czas odpocząć. Tata wykopie i zaleje fundamenty.
+ Dostanie nową funkcję jako operator aby to wszystko nagrać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
17.03.2026, 06:57:52 via Wykop
  • 1
@rafiik: był film jak nim jechał na siedlisko z rok temu
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_
17.03.2026, 08:40:10 via Wykop
  • 0
@rafiik: ewentualnie przegląd sie kończy i musiał go wytargać i pojechać na stacje diagnostyczna.
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.03.2026, 17:00:03
  • 7
#yanek super system elektryczny po 1h live ostatnio zabrakło prądu.
rafiik - #yanek super system elektryczny po 1h live ostatnio zabrakło prądu.

źródło: 1000003448

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik
Autor
16.03.2026, 17:06:50 via Wykop
  • 0
@rafiik: wgl pisze że dziś ładny uzysk a na tym screenie jest wczoraj xd
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
Autor
16.03.2026, 23:01:40 via Wykop
  • 0
@bbul44: tam i tak się kończy wyświetlanie donate po pierwszym i później cały czas wisi bo "coś się zawiesiło". Do czasu aż nie pokaże się kolejny z pozdrowieniami. Próbowałem jak mi zostało 5 zł na koncie które było do usunięcia i tylko spojrzał w monitor z przerażeniem czy przypadkowo się nie pokaże.
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
16.03.2026, 19:54:24
  • 2
Dowiedziałem się z lajwa, że janek nie myje busa nie dlatego, że się szczypie na każde euro tylko dlatego, że odstrasza w ten sposób potencjalnego złodzieja bo bus wygląda na dziadowego xDDD
#yanek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 16.03.2026, 19:55:48 via Wykop
  • 21
@MacGyver007: a jakby trafił na darmową myjnie to była by rewelacja
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.03.2026, 21:08:55 via Wykop
  • 0
@MacGyver007: mnie to rozwala jak on się boi tych złodziei a taki cyborg. I tak większość czasu chowa się gdzieś w krzakach. Jak on się nie boi chodzić po ulicach? Przecież każdy może mieć w kieszeni nóż.

@alex-san: pracuje zdalnie w IT jako moderator komentarzy i tester YT. Ale nie chciał o tym wspomnieć i nagle zmienił zdanie.
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.03.2026, 22:11:47 via Wykop
  • 0
@SlodkiLeon: no to też prawda. Jakby otworzył to by pomyślał że to zwykły bus roboczy i narzędzia zabrali do roboty. Plus zapachy z toalety i zgnilizna z prysznica idealne combo
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
16.03.2026, 17:26:20
  • 10
Szkoda tej wyprawy, kompletnie nie rozumiem dlaczego nie pojechał do Portugalii skoro i tak mógłby tam być bez większego wysiłku.
Ekspresowy powrót to już klasyka gatunku, nie ma sensu tego komentować.
Daleki jestem od zaglądania w życie prywatne i odczucia autora, no ale jednak meh, mieć takie możliwości i odwalać coś na siłę :/.
Nawet te dni jedzące i nie jedzące to kretynizm, pewnie to też wpływa na te wahania nastroju.
Ogólnie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 16.03.2026, 18:09:18 via Wykop
  • 5
@picasssss1: no ale on sobie wyjeżdża gdzie chce i wraca kiedy chce a ludzie wymagają od niego że będzie teraz prowadzić kanał podróżniczy xd
  • Odpowiedz
Franek88
Franek88
Franek88
16.03.2026, 00:04:46
  • 28
#yanek nieoficjalna PREMIERA!!!! Prawdziwy gejchanger internetu!!

Greckim jestem...
Franek88 - #yanek nieoficjalna PREMIERA!!!!  Prawdziwy gejchanger internetu!! 

Greck...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 16.03.2026, 13:56:31 via Wykop
  • 0
@Tom3kt: 10 letnim dodatkowo
  • Odpowiedz
Kernwaffe
Kernwaffe
14.03.2026, 19:03:42
  • 23
#yanek Stylówa na randkę do oceny
Kernwaffe - #yanek Stylówa na randkę do oceny

źródło: gejbezpasji

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 14.03.2026, 20:18:50 via Wykop
  • 13
@Kernwaffe: idzie w--------ć wykopkom
  • Odpowiedz
polaczek-typowy
polaczek-typowy
polaczek-typowy
14.03.2026, 14:38:25
  • 36
grecki #yanek ( ͡º ͜ʖ͡º) dałem z siebie całe 29,99%
polaczek-typowy - grecki #yanek ( ͡º ͜ʖ͡º) dałem z siebie całe 29,99%
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 14.03.2026, 15:27:17 via Wykop
  • 1
@polaczek-typowy: piękne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >

Rafał Gimziński

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking